NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„The New Yorker” oskarża Polaków o udział w Holokauście. MSZ zapowiada „zdecydowaną reakcję”

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote

Wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk zapowiedział, że Polska zareaguje na materiał, jaki ukazał się w amerykańskiej gazecie „The New Yorker”. Artykuł powstał w obronie prof. Jana Grabowskiego i prof. Barbary Engelking, autorów książki „Dalej jest noc”.

Przypomnijmy, na początku lutego tego roku prof. Jan Grabowski i prof. Barbara Engelking zostali skazani za zniesławienie opisanego w książce sołtysa wsi Malinowo, Edwarda Malinowskiego. Mężczyzna rzekomo miał być podczas II wojny światowej niemieckim donosicielem, rabował Żydów i przyczynił się do śmierci ponad 20 z nich. Historycy zapowiedzieli apelację.

Artykuł w amerykańskiej gazecie „The New Yorker” pt. Historycy atakowani za badanie roli Polski w Holokauście (The Historians Under Attack for Exploring Poland’s Role in the Holocaust) ukazał się w piątek 26 marca. – Aby uniewinnić naród z morderstw trzech milionów Żydów, polski rząd posunie się nawet do ścigania uczonych za zniesławienie – pisze autorka publikacji, dziennikarka Masha Gessen.

 

Na artykuł zareagował wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk. – Publikacja „The New Yorker” jest skandaliczna – powiedział w rozmowie z PAP. Zapowiedział w tej sprawie „zdecydowaną reakcję” polskiej dyplomacji. Zauważył, że polska ambasada w Waszyngtonie już zareagowała.

 

– Polska Ambasada w Waszyngtonie jeszcze wczorajszego wieczora skierowała do redakcji „The New Yorker” słowa jednoznacznego oburzenia manipulacyjnym charakterem tekstu, żądając jego usunięcia i wskazując, że jego tezy fałszują historię Holocaustu oraz II wojny światowej. Od reakcji redakcji uzależniamy dalsze działania w tej sprawie – poinformował wiceszef MSZ.

Próba stworzenia obrazu, w którym przypisuje się Polakom odpowiedzialność za śmierć 3 mln Żydów jest czymś niebywałym. Ta manipulacja będzie przedmiotem zdecydowanej reakcji polskiej dyplomacji – napisał wiceminister spraw zagranicznych wcześniej na Twitterze.

Muzeum Auschwitz: „Całkowicie szokujące założenie”

Krytyczne stanowisko wobec materiału wyraził także m.in. dyrektor Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu Piotr Cywiński. W jego ocenie artykuł zawiera „tak wiele kłamstw i zniekształceń, że trudno jest uwierzyć, iż jest to zbieg okoliczności”.

– Całkowicie szokujące jest założenie, że to naród (wyraźnie wymieniony w tym samym zdaniu, które odnosi się do polskiego rządu) odpowiedzialny jest za zamordowanie trzech milionów Żydów – napisał w oświadczeniu.

Jak zauważył, „historia była bardzo złożona”, podkreślił jednak, że „sprowadzenie całej Polski do historii kolaborantów, szantażystów, donosicieli czy morderców jest historycznym kłamstwem”. Oczywiście, że zdarzały się przypadki morderstw dokonywanych przez Polaków – stwierdził. – Niemniej jednak takie lekkomyślne majstrowanie przy losach trzech milionów ofiar może wzbudzić jedynie sprzeciw – podkreślił.

Amerykański Komitet Żydów: To wypaczanie historii Holocaustu

Oświadczenie w sprawie wydał także Komitet Żydów Amerykańskich na Europę Środkową (American Jewish Committee, AJC).

Skrytykowaliśmy polski rząd za lukrowanie prawdy o postawach Polaków wobec Żydów w czasie II wojny światowej. Ale twierdzenie, że Polska rozumiana jako wspólnota etnicznych Polaków i państwo polskie są winne śmierci 3 milionów Żydów jest wypaczeniem Holokaustu – głosi komunikat na Twitterze.

– Tysiące Polaków szantażowało, denuncjowało, a nawet mordowało Żydów własnymi rękami. Tysiące Polaków pomagało Żydom, ryzykując życie swoich rodzin. Czy my zaryzykujemy nasze? Nie, Polska okupowana przez Niemców nie była zarządzana przez państwo polskie. Obarczanie Polski zbiorową winą za Holocaust jest błędem – dodano.

​Wyrok ws. książki „Dalej jest noc”

10 lutego Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok ws. autorów książki „Dalej jest noc”, która opowiada o losach Żydów w wybranych powiatach w okupowanej Polsce.

Historyków pozwała bratanica dawnego sołtysa wsi Malinowo opisanego w książce, proces ciągnął się od 2019 roku. Sąd orzekł, że prof. Barbara Engelking z Centrum Badań nad Zagładą Żydów i prof. Jan Grabowski mają przeprosić za nierzetelne informacje zawarte w publikacji.

Sąd zdecydował, że badacze powinni zamieścić w tej sprawie oświadczenie, w którym przepraszają powódkę za naruszenie czci jej wuja w rezultacie opublikowania nieścisłych informacji – we fragmencie akapitu z dwutomowej książki został pomówiony o „ograbienie Żydówki i współpracę z Niemcami” podczas II wojny światowej. Historycy zapowiedzieli apelację.

Książka opowiada o strategii przetrwania ludności żydowskiej na terenach okupowanej Polski. Krytycznie do publikacji odniósł się m.in. IPN, oraz Fundacja Reduta Dobrego Imienia, która podczas procesu wspierała powódkę. Prezes Fundacji Maciej Świrski zaznaczył, że według archiwalnych dokumentów nie tylko wynika, że Malinowski nie współpracował z Niemcami, a wręcz przeciwnie – pomagał i ukrywał Żydów przez całą wojnę. W jego ocenie praca historyków jest nierzetelna.

pl.sputniknews.com/

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: