NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosyjski potentat stojący za brytyjskim start-upem Arrival widzi wzrost bogactwa o 10 miliardów dolarów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Firma weszła na Nasdaq w Nowym Jorku w transakcji wycenianej na 13 miliardów dolarów.

Workers build a fully-electric test van at electric van and bus maker Arrival, which has seen a spike in interest due to soaring e-commerce amid the pandemic and looming fossil-fuel vehicle bans. Reuters

Rosyjski założyciel brytyjskiego start-upu Arrival, zajmującego się produkcją elektrycznych vanów i autobusów, zobaczył, że jego majątek wzrósł o prawie 10 miliardów dolarów po tym, jak jego firma weszła na giełdę w Nowym Jorku w czwartek.

Arrival stał się największą w historii brytyjską spółką notowaną na giełdzie Nasdaq dzięki fuzji z CIIC Merger (Special Purpose Acquisition Company – SPAC), wyceniając firmę na ponad 13 miliardów dolarów.

Transakcja, która przyniosła około 660 mln dolarów, zapewniła założycielowi i dyrektorowi generalnemu Arrival, Denisowi Swierdłowowi, 9,8 mld dolarów, przy czym Rosjanin posiada 76 procent akcji nowej spółki publicznej.

„Wejście na giełdę jest szansą, która pozwoli nam kontynuować skalę globalną, przynosząc te produkty do coraz większej liczby miast i ludzi,” powiedział pan Sverdlow, potentat telekomunikacyjny i były rosyjski minister.

Firma, która ma siedzibę w Banbury w Oxfordshire, została założona przez pana Sverdlova w 2015 roku.

Planuje rozwijać pojazdy elektryczne przy użyciu własnych części, komponentów i technologii. Posunięcie to może pozwolić firmie na szybkie dostosowanie się do wszelkich zmian w popycie, obniżenie kosztów i zwiększenie marż.

Jej elektryczny van rozpocznie próby na drogach publicznych z niektórymi klientami tego lata, a pełna produkcja ma ruszyć w trzecim kwartale 2022 roku, Arrival powiedział wcześniej w tym miesiącu. Tymczasem jesienią autobus firmy przejdzie jazdę próbną z jednym z największych brytyjskich operatorów transportowych.

Arrival became the largest-ever UK company listing ever when it went public on the Nasdaq on Thursday. Reuters

Na początku tego tygodnia Arrival powiedział, że zbuduje nowy zakład w Karolinie Północnej, a duża część jego produkcji pójdzie na realizację zamówienia firmy kurierskiej UPS na do 10 000 pojazdów.

Mikrofabryka” Arrival w Charlotte będzie drugim zakładem start-upu w USA i ma rozpocząć produkcję w trzecim kwartale 2022 roku. W październiku ubiegłego roku Arrival ogłosił plany dotyczące zakładu w Karolinie Południowej. Posiada również fabrykę w Anglii.

Gorączkowe zainteresowanie inwestorów znalezieniem następnej Tesli i wprowadzeniem jej na rynek poprzez SPACs objęło również start-up Canoo, zajmujący się komercyjnymi pojazdami elektrycznymi.

Zaostrzone cele dotyczące emisji CO2 w Europie i Chinach w połączeniu z ulepszoną technologią akumulatorów zapewniły większy zasięg przy niższych kosztach, dając komercyjnym pojazdom elektrycznym (EV) ich moment w słońcu po latach oczekiwania.

Pandemia koronawirusów zwiększyła również zapotrzebowanie na furgonetki do dostarczania towarów do konsumentów w domu.

Ford Motor powiedział na początku tego tygodnia, że następna wersja jego Transit van na rynek europejski wejdzie do produkcji w Turcji w 2023 roku, i obejmuje w pełni elektryczne i hybrydowe warianty wraz z wersją z silnikiem spalinowym.

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: