NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polski plan „parcia na wschód”: Borys i Łukaszenka

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Coraz wyraźniejszy staje się obraz kolejnej wersji polskiego planu „Parcia na wschód”. Co prawda, powtarzające się wydarzenia historyczne, jak zauważył Karol Marks, prawie zawsze przekształcają się w farsę. Tym razem parodia polega na tym, że w owym „parciu na wschód” rozpisano także role dla narodów wschodu, i nie są to role statystów.

Podbijanie Białorusi przypadło w udziale Polakom, „zachodzenie” Rosji wzięli na siebie Ukraińcy, a że jedni i drudzy nurzają się w kompleksach, to nawrócenie ich na nową wiarę nie stanowiło najmniejszego problemu. Wziąwszy pod uwagę czym jest gorliwość neofity nie trudno przewidzieć, do czego zdolny jest taki osobnik uwiedziony nową wiarą.

Przed Covid-19 możesz zaszczepić się Sputnikiem V, schronić się przed neofitą niemożliwe.

„Złote dno”. Nadając z Polski

Jestem jedną z osób, które składają się „na licznik” pod filmem „Złote dno” na YouTube.

Choć, zaprezentowany tam, poziom i sposób komunikowania się ze społeczeństwem zupełnie mi nie odpowiada, to jednak trudno zamykać oczy na rzeczywistość. Uważam też, że ten film bardziej obraża poczucie białoruskiej dumy niż głównego bohatera. Prymitywne odwoływanie się do najniższych instynktów więcej mówi o nadawcy niż odbiorcy.

Zdaję sobie sprawę, że pięknoduchostwo w rodzaju: etyka, dziennikarska solidność – to ostanie rzeczy, jakie bierze się przy tego typu akcjach. Nie jestem naiwny, naiwni są młodzi Białorusini z Nexta, bo wierzą, że wynajmując się służą swojemu narodowi.

Być może to, w co zaangażowali się z takim zapałem, jest przygodą ich życia, ale nie jest to dzieło ich życia. Nadając z Polski nie wiedzą, że taki film nie mógłby powstać w Polsce, o polskim podmiocie politycznym.

Treść żadna, przekaz nijaki

Białoruś, nawet bez Prezydenta Łukaszenki, to odrębny temat do głębokich analiz, a Białoruś z Prezydentem Łukaszenką, to ciekawy przykład państwa, które po upadku bloku socjalistycznego, jakby zatrzymało się i nie zdążyło zrobić wielu błędów, które stały się udziałem innych „demoludów”.

Wiem, że w Białorusi nie jest tak, jak chciałby widzieć to Prezydent Łukaszenka, i na pewno nie jest tak, jak obrazuje to filmidło Nexty.

Spędzając czas przed ekranem, można było zgrzytać zębami, bo jakość tego ustępowała nawet amatorskim standardom. Treść żadna, przekaz nijaki, a tracąc czas nie dowiadujemy się niczego odkrywczego.

Filmidełko o Łukaszence przygotowała Nexta, a scenariusz napisał sam Łukaszenka, który politykę informacyjną urzędu prezydenta i rządu, prowadzi sam. Lata sprawowania urzędu sprawiły, że Prezydent Łukaszenka nabył pewnej swobody w formułowaniu myśli i sformułowań, które to wyrażenia, przy niewielkiej pracy i przy odpowiedniej aplikacji czy filmowym stole montażowym, mogłyby stanowić treść aktu oskarżenia.

Widząc otwór w ścianie…

Widać to bardzo jasno w treści całego filmu, który jest niczym innym jak składanką kronik filmowych państwowej telewizji białoruskiej. Kilka konfidencjonalnych zajawek w stylu, zasłonięta twarz, zmieniony głos, to nic innego, jak gadżety współczesnego dziennikarstwa śledczego.

Prawda, że powszechny odbiorca zgłupiał od pogoni za konsumpcyjnymi błyskotkami i zaczyna gonić swój ogon. Smutną prawdą jest, że ów odbiorca, mając zadatki na smakosza, przekształcił się w maszynkę do przemielania dowolnego g***na.

Zdajemy sobie sprawę, że w tego typu przekazie, nie chodzi o poziom, ale o szarpnięcie struny, która rozbudzi najniższe ludzie instynkty. Zawiść i zazdrość – to najlepsze paliwo do rozniecenia ślepej nienawiści.Łatwo to osiągnąć, bo większość z nas widząc otwór w ścianie, przykłada doń oko aby podglądać.

Będąc po seansie z produkcją Nawalnego, miałem skalę porównawczą i pozwoliło mi to wysnuć wniosek, że obie produkcje są bliźniaczo podobne, z tym, że nie są to bliźniaki jednojajowe.

Nigdzie na świecie zegarki nie są takim afrodyzjakiem, jak w Polsce

Film Nawalnego odzwierciedlał większy rozmach, zapewne wynikający z większych możliwości zleceniodawców. U Nawalnego, można było dostrzec większy profesjonalizmem i poprzez to, zdemaskowanie półprawd, przeinaczeń i zwykłych kłamstw wymagało większego wysiłku. Film „Złote dno” ma polski ślad, a znajdujemy go w braku profesjonalizmu i w … zegarku, bo nigdzie indziej na świecie zegarki nie są takim afrodyzjakiem, jak w Polsce.

 

Na szczególną uwagę zasługują młodzi ludzi, którzy występują w roli „objaśniaczy”. Widać, że bardziej uskrzydla ich możliwość udziału w przedsięwzięciu, niż samo bogactwo Łukaszenki, którym próbują epatować widza. Cieszą się zapewne z wyników oglądalności, podobnie jak Nawalny, z tym tylko, że ich sukces poparty stanem licznika oglądalności jest światłem fajerwerku.

Tematy leżą na ulicy

Wszystko wskazuje, że trend politycznego filmu demaskatorskiego trafił na urodzajne podglebie, więc nie bez kozery byłoby zorganizować jakiś rodzaj festiwalu dla tego rodzaju prac. Zaistnienie takiego wydarzenia festiwalowego jeszcze bardziej spopularyzowałoby gatunek, wyzwało zapotrzebowanie, przyciągnęło nowych adeptów sztuki filmowej nowego typu. Podglądanie stałoby się cnotą, a podglądacz nową profesją.

 

Dodam, że w ubiegłym wieku, film Krzysztofa Kieślowskiego „Amator” sprawił, że Polacy zaczęli filmować wszystko wkoło. Z półek sklepowych zniknęły kamery, a liczba reżyserów filmowych poszybowała w górę. Czasy były inne, nie było YouTuba, więc dzieła zapewne do dziś leżą w zakurzonych pudełkach.

Dziś, cały warsztat filmowy każdy ma w swoim telefonie, a tematy, jak zawsze, leżą na ulicy, dokładniej na białoruskiej ulicy.

Polska misja wyzwalania wschodu

Powyborcze niepokoje w Białorusi jakoś zaczęły tracić tempo i potrzebne było nowe paliwo.

Odprawianie świętowania „żołnierzy wyklętych” na białoruskiej ziemi i „kaziuki” w konsulacie polskim w Grodnie okazały się wystarczającą prowokacją.

Coraz wyraźniej widać, że choć aktywność polska w „parciu na wschód” zapoczątkowana rewolucją pomarańczową na Ukrainie nie jest imponująca, to potencjał kotłowania ma.

Ukraińskie doświadczenia utwierdziły polskich polityków w ich wielkiej mocy sprawczej w Europie Środkowej. Wszyscy, poczynając od Aleksandra Kwaśniewskiego, a kończąc na Komorowskim, Kaczyńskim czy Tusku poczuli misję wyzwalania wschodu. Ich megalomańska psychika, połechtana pomarańczową rewolucją, ciągle wymaga nowych bodźców, a jak wiadomo, nie ma megalomana, który wyznaczyłby sobie granice.

Czy jednostka Grom odbije Andżelikę Borys?

Dziś pałeczkę przejął Mateusz Morawiecki i wypada zadać pytanie: czy jednostka Grom odbije Andżelikę Borys?

Pytanie nie jest bezzasadne, po tym jak groźną tyradę o zakładnikach wygłosił ów Premier.

https://pl.sputniknews.com/

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: