NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Nadeszła era ludzi zmodyfikowanych genetycznie!!!!!!!!!!!!”(video)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

niedziela, 28 marca 2021

 Alexandra Bruce

WIEDZA ZABRONIONA TRANSKRYPCJA

Johns Hopkins Center for Health Security, think tank założony 23 lata temu, w 1998 roku przeprowadził dziesiątki ćwiczeń na temat symulowanych pandemii i ataków bronią biologiczną, w tym Operację Dark Winter w 2001 roku, w której jednym z głównych celów było wymuszenie szczepienia osoby odmawiającej współpracy. populacja.

„Atlantic Storm” w 2005 r. Dotyczył logistyki szczepień masowych i kwarantann wojskowych. „Klad X” w 2018 r. Naciskał na radykalne przyspieszenie produkcji szczepionek. „Crimson Contagion” było masowym ćwiczeniem rozpoczętym w styczniu 2019 roku. Obejmowało ono dziesiątki organizacji, publicznych i prywatnych, zarówno na poziomie federalnym, jak i stanowym. Szkarłatna zaraza trwała ponad pół roku i była oparta na poważnej pandemii, która miała swój początek w Chinach.

18 października 2019 roku Johns Hopkins nawiązał współpracę ze Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów, aby sponsorować Wydarzenie 201, symulację, w której wybuch koronawirusa nietoperza zabija 65 milionów ludzi.

Kulminacja wszystkich tych badań została opublikowana w listopadzie 2019 r. Komisja CSIS ds. Wzmocnienia amerykańskiego bezpieczeństwa zdrowotnego apeluje do rządu Stanów Zjednoczonych o „Zastąpienie cyklu kryzysów i samozadowolenia, które od dawna nękają gotowość w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego, doktryną ciągłego zapobiegania, ochrony i odporność ”.

Innymi słowy, wzywają do medycznej tyranii, którą teraz widzimy wokół nas. Podpisany przez byłych przedstawicieli wojska, Wielkiej Farmacji i Stanów Zjednoczonych, dokument CSIS wzywa do ciągłych szybkich szczepionek, jednocześnie ostrzegając, że szczepionki mogą się nie udać i zaczną rozprzestrzeniać więcej chorób.

A na ten temat, o jakiej chorobie mówimy? Po roku zarażenia COVID-19 liczby pokazują, że nie jest on bardziej śmiertelny niż przeziębienie, a nawet WHO przyznaje, że wszystkie testy PCR z 2020 r. Są bez znaczenia – a oni otrzymali szczepionkę, zanim doszło do tajemniczej epidemii!

Program jest teraz wyraźnie o niekończących się szczepieniach dla wszystkich. Nowe szczepionki MRNA, które do tej pory nigdy nie przeszły testów na ludziach; ta sama kontrowersyjna technologia co CRISPR, w której można łatwo łączyć ludzkie DNA i trwale je modyfikować. Mówią, że możliwości są nieograniczone.

Jennifer Doudna, która zdobyła Nagrodę Nobla za CRISPRC, związała się z apelem o ogólnoświatowe moratorium na jakiekolwiek zastosowanie jakiejkolwiek edycji genów za pomocą CRISPR, ale nikogo to nie obchodziło. Nie tylko wydaje się, że nie ma żadnych regulacji, ale każdy może tanio kupić i dowiedzieć się, czego potrzebuje w Internecie, aby trwale zmienić genom praktycznie każdego żywego stworzenia.

Szczepionka MRNA oparta jest na technologii CRISPR. Chiny niedawno wykorzystały technologię CRISPR do genetycznej modyfikacji dzieci, aby były odporne na HIV – iw rezultacie skróciły ich długość życia, tak jak ostrzegł CSIS: wszystko może pójść źle, a kiedy to się stanie, Big Pharma i wsp. Są wolni od wszystkiego odpowiedzialność. Rozwiązaniem będą szczepionki bardziej zmieniające geny, dopóki w końcu nie uzyskają prawidłowego wyniku – lub nie.

W końcu, a na pewno raczej wcześniej niż później, niezmienione, naturalne ciało ludzkie zostanie uznane za zagrożenie biologiczne, a pełna kontrola nad ludzkim genomem stanie się nową normą.

Bez argumentów żyjemy teraz w erze genetycznie zmodyfikowanych ludzi i podczas gdy miliony radośnie ustawiają się w kolejce, aby uzyskać eksperymentalną szczepionkę edytującą gen, inni są oznaczani jak rzeczy ruchome. Paszporty szczepień, świadectwa szczepień i „bransoletki wolności” wykonane przez tę samą firmę, która specjalizuje się w bransoletkach monitorujących więzienia.

A teraz mamy nową symulację think tanku „Spars Pandemic”. Kolejna epidemia i kolejna szczepionka z ostrzeżeniami przed ruchem antyszczepionkowym. I nie zapomnij o „Scenariuszach przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” Fundacji Rockefellera; „Lock Step”, gdzie ilustrują plany wykorzystania pandemii i Wielkiej Farmacji, aby zapoczątkować „Świat ściślejszej, odgórnej kontroli rządowej i bardziej autorytarnego przywództwa”.

Przygotuj się na kolejną rundę, bo bez oporu ta rzecz idzie dalej – prosto w przepaść.

przetlumaczono przez translator google

Jak fałszywa pandemia została wykorzystana do zapoczątkowania ery antyludzkiej.

https://rumble.com/vf04bf-greg-reese-the-age-of-genetically-modified-humans-has-arrived.html

zrodlo:http://stateofthenation.co/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: