NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Jak będą kontrolować OGROMNY czarny rynek kart szczepionek CDC??????”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

niedziela, 28 marca 2021

3 rzeczy, które należy wiedzieć o karcie szczepionki CDC

Victoria M. Walker
The Points Guy

Ten post zawiera odniesienia do produktów jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać rekompensatę za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby zapoznać się z naszymi zasadami reklamowymi, odwiedź  tę stronę .

Jak być może wiesz, jeśli zostałeś już zaszczepiony, jedynym sposobem potwierdzenia, że ktoś został  zaszczepiony przeciwko COVID-19  w Stanach Zjednoczonych, jest fizyczna karta papierowa z Amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).

Karta ta zawiera informacje medyczne, takie jak  rodzaj otrzymanej szczepionki , data jej otrzymania i miejsce szczepienia. Nie jesteśmy jeszcze blisko znormalizowanego globalnego systemu, który śledzi te informacje, więc ta mała karta jest jednym z najcenniejszych zasobów, jakie możesz teraz mieć – zwłaszcza gdy podróż zaczyna się ponownie.

Zastanawiasz się, co zrobić z kartą szczepień, zanim  nadejdzie pora podróży ? Oto, co wiemy.

Aby otrzymywać więcej wiadomości TPG każdego ranka na swoją skrzynkę odbiorczą,  zapisz się do naszego codziennego biuletynu .  

Co mam zrobić z kartą szczepionki?

(Zdjęcie: CHANDAN KHANNA / AFP via Getty Images)

Po pierwsze: umieść kartę szczepień w bezpiecznym miejscu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zrób to teraz. To niezwykle ważny dokument i jedyny sposób na łatwe sprawdzenie, czy zostałeś zaszczepiony przeciwko COVID-19.

Oznacza to, że należy traktować go w taki sam sposób, jak karty kredytowe, prawo jazdy lub paszport i zawsze przechowywać je w bezpiecznym miejscu, takim jak portfel, sejf lub szuflada biurka.

Czy muszę zachować swoją kartę szczepień, jeśli używam paszportu ze szczepionką?

(Zdjęcie dzięki uprzejmości Clear)

Będziesz chciał mieć pod ręką swoją kartę szczepień, ale być może nie będziesz musiał podróżować z nią w przyszłości, jeśli używasz  cyfrowego paszportu zdrowotnego (szczepionkowego) .

Niektóre miejsca docelowe, organizatorzy wycieczek i dostawcy usług turystycznych mogą wymagać dowodu  szczepienia przeciwko COVID-19 lub zaakceptować dowód szczepienia jako alternatywę dla rygorystycznych wymagań dotyczących testów i kwarantanny. Uproszczenie tych procesów to coś, nad czym przemysł turystyczny pracuje w postaci cyfrowych paszportów szczepionek.

Cyfrowy paszport zdrowotny będzie zawierał zweryfikowane informacje o testach i szczepionkach. Oczekuje się, że będą one opcjonalne, ale eksperci twierdzą, że będą szeroko stosowane w branży turystycznej i na dużych zgromadzeniach publicznych, takich jak imprezy sportowe.

Cyfrowe paszporty zdrowotne zostały już wprowadzone na kilku popularnych trasach w różnych liniach lotniczych, takich jak  funkcja Clear’s Health Pass  dla ulotek Delta i United podróżujących do Honolulu International (HNL).

American Airlines i British Airways wprowadziły mobilny paszport zdrowotny o nazwie VeriFLY. Copa Airlines i rząd Panamy współpracują również z IATA Travel Pass w celu stworzenia paszportu zdrowotnego. Jeśli podróżujesz do miejsca docelowego lub z dostawcą, który umożliwia przedstawienie cyfrowej weryfikacji statusu szczepień, może to wystarczyć zamiast papierowej karty szczepień.

Powiązane:  Twój przewodnik po cyfrowych paszportach zdrowotnych

Co się stanie, jeśli zgubię kartę szczepionki?

(Zdjęcie: ArtistGNDphotography / Getty Images)

Nie powinniśmy tego mówić, ale nie chcesz zgubić ani uszkodzić swojej karty szczepień.

„Mimo, że jest to niewielka, niewielka kartka papieru, możliwość podróżowania stanowi dla Ciebie niezwykle wysoką wartość” – powiedział Steve Swasey, wiceprezes ds. Komunikacji w Healthline, w wywiadzie udzielonym w zeszłym miesiącu. (Właścicielem Healthline jest również spółka macierzysta TPG, Red Ventures).

Dopóki nie pojawi się uniwersalne narzędzie do weryfikacji, Swasey mówi, że będzie laminował i nosił naklejkę, którą otrzymał po zaszczepieniu, kiedy wyruszy w drogę. Inni podróżnicy, z którymi rozmawiałem, powiedzieli, że planują laminować swoje karty szczepień, aby zapobiec uszkodzeniom – a Staples zrobi to nawet za  darmo .

Jeśli zgubisz lub uszkodzisz swoją kartę, nie panikuj. Wszyscy dostawcy szczepień COVID-19 są zobowiązani do zgłaszania danych w ciągu 72 godzin w systemie szczepień w ich stanie. Oznacza to, że prawdopodobnie zostanie utworzona kopia zapasowa Twojego statusu szczepień.

CDC zaleca skontaktowanie się z  systemem informacji o szczepieniach (IIS)  w Twoim stanie, aby sprawdzić, czy ma dane (ale nie należy kontaktować się z CDC, ponieważ nie prowadzi rejestru szczepionek COVID-19). Możesz również skontaktować się z miejscem, w którym zrobiłeś sobie zastrzyk lub stanowym wydziałem zdrowia. I nie zapominaj, że masz te opcje w przypadku  wszystkich  szczepionek – nie tylko szczepionek COVID-19.

Niedawno znajomy, który został zaszczepiony w Brooklynie, przypadkowo zamoczył swoją kartę przed otrzymaniem drugiej dawki szczepionki Pfizer, a pracownicy placówki szczęśliwie wymienili ją na nową. Tak więc, w zależności od tego, na jakim etapie szczepienia się znajdujesz, możesz również łatwo otrzymać nową kartę.

Powiązane:  W końcu zostałeś zaszczepiony: Oto, czego będziesz potrzebować do cyfrowego paszportu zdrowotnego

Konkluzja

Świat nie znalazł ustandaryzowanego systemu weryfikacji szczepień COVID-19, więc śledzenie swojej karty szczepień jest niezwykle ważne.

Ponieważ jednak w tym roku pojawi się więcej aplikacji do cyfrowego paszportu zdrowotnego, możesz mieć możliwość trzymania swojej karty w domu w szufladzie i korzystania z wersji cyfrowej zamiast oryginalnej papierowej kopii. A jeśli zgubisz swoją kartę, możesz spróbować uzyskać zastępstwo za pośrednictwem lokalnego ośrodka szczepień lub stanowego wydziału zdrowia.

Polecane zdjęcie: Michael Siluk / Education Images / Universal Images Group za pośrednictwem Getty Images

https://thepointsguy.com/guide/cdc-vaccine-card/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: