NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Brudne tajemnice izraelski korespondent MC..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W ramach kontynuacji swojego poprzedniego raportu nasz izraelski korespondent MC przesyła najnowsze statystyki szczepień przeciwko COVID w Izraelu.

Izraelskie władze medyczne ujawniły niektóre dane dotyczące szczepień Covid w oparciu o dane zawarte w formie tabelarycznej:

Liczby zostały ujawnione jako ćwiczenie propagandowe usprawiedliwiające zaszczepienie dzieci, ale zostały ponownie przeanalizowane przez francuską gazetę FranceSoir :

W gazecie FranceSoir na pierwszej stronie ukazał się artykuł dotyczący ustaleń na stronie internetowej Nakim dotyczących tego, co niektórzy eksperci nazywają „wysoką śmiertelnością spowodowaną szczepionką”.

Istotą ponownej analizy jest to, że od rozpoczęcia masowych szczepień w grudniu śmiertelność w Izraelu wśród osób powyżej 60. roku życia wzrosła 40 razy, a wśród młodszych – 260 razy.

Zasadniczo z 5 351 wszystkich zgonów spowodowanych przez Covid w Izraelu 2337 miało miejsce w ciągu dwóch miesięcy po pierwszych szczepieniach.

Dane po raz pierwszy pojawiły się w artykule YNET w języku hebrajskim, gdzie przy użyciu analizy względnego ryzyka, jak omówiłem w moim najnowszym artykule , nakreśliły wspaniały obraz postępu.

W efekcie artykuł FranceSoir zawiera prawdziwe dane, które pokazują, że „szczepionka” Pfizer mRNA jest bardziej śmiercionośna niż sam wirus.

Z tabeli możemy obliczyć, ile z tych zgonów było spowodowanych szczepieniem – 51,9%. Aby uzyskać informacje matematyczne, zobacz sam artykuł (adres URL poniżej).

Dochodzimy do wniosku, że szczepionki Pfizer dla osób starszych zabiły w ciągu 5-tygodniowego okresu szczepień około 40 razy więcej osób niż sama choroba i około 260 razy więcej osób niż choroba w młodszej klasie wiekowej. Podkreślamy, że ma to na celu wydanie zielonego paszportu ważnego maksymalnie 6 miesięcy i promowanie sprzedaży firmy Pfizer.

Te szacunkowe liczby zgonów spowodowanych szczepionką są prawdopodobnie znacznie niższe niż rzeczywiste liczby, ponieważ uwzględniają tylko te zdefiniowane jako zgony COVID-19 w tym krótkim okresie i nie obejmują AVC i zdarzeń sercowych (i innych) wynikających z reakcji zapalnych w dziesiątki raportów udokumentowanych na stronie NAKIM, które same w sobie są tylko wierzchołkiem góry lodowej, zobacz tutaj.

W dalszej części artykułu omówiono liczby z USA, które zaczęły pojawiać się na VAERS:

Analiza tych danych z różnych lat pozwala na ustalenie spójnych wzorców odsetka zgonów poszczepiennych według klas wiekowych. Każdego roku zgłaszane są dziesiątki tysięcy indywidualnych przypadków.

W styczniu 2021 r.zgłoszono 2947 przypadków, co jest kwotą zbliżoną do miesięcznych kwot zgłaszanych w latach poprzednich. Wśród nich w 1980 r. Były reakcje szczepienia po COVID-19 Pfizer i 954 Moderna.

W styczniu 2021 r. Zgłoszono 456 zgonów poszczepiennych, co jest niezwykle wysokim wynikiem. W styczniu 2020 roku VAERS zgłasza tylko 14 zgonów poszczepiennych i 166 zgonów w całym 2020 roku.

Cały artykuł można zobaczyć tutaj . Jeśli zostanie usunięty, sporządziłem kopię, którą można udostępnić na żądanie.

Dane są przerażające, ale różne instytucje rządowe wciąż produkują propagandę, ale ostatnio coraz więcej gróźb i więcej przymusu.

Należy zadać sobie pytanie: co ja tu widzę? Czy Izrael ma być izolowanym gettem, na którym Pfizer może eksperymentować do woli, czy też ma to być wydarzenie eliminacji Zecha. 13: 8 się spełni? Kto wie?

Jeśli białko kolca jest samo w sobie patogenne, jak spekulowano na stronie internetowej Roberta F. Kennedy’ego Jr (w artykule GoV powyżej), to szczepionka, która powoduje, że nasz organizm replikuje białko kolca, jest sama w sobie toksyczna, a wyniki są przewidywalne.

Dirty Secrets

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: