NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
„Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Wodogłowie!!!!” Reportaż ze Skarbimierzyc: „od 14 lat nie mają w mieszkaniach wody”…

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
sobota, 27 marca 2021

 Jestem pod wrażeniem reportażu ze Skarbimierzyc w ramach polsatowskiej „Interwencji” (wcześniej pisała o tym TVP Szczecin) o mieszkańcach bloków po byłym PGR-ze, którzy od 14 lat nie mają w mieszkaniach wody. Za PRL-u za wodę dostarczaną do mieszkań pracowników rozliczał się z wodociągami PGR, który potrącał im ryczałtową sumę z wynagrodzeń. Potem PGR przestał istnieć, czyli płacić, woda była dostarczana, a zaległości, już na każde mieszkanie oddzielnie, rosły. Nikt nie zadał sobie trudu, by powiadomić mieszkańców, że teraz oni stali się płatnikami, a ich dług rośnie wraz z odsetkami.

Woda

14 lat temu Wodociągi Zachodniopomorskie sp. z o.o. wodę im odcięły, a dla pewności, że nikt jakoś jej nie podciągnie jakimś sposobem, zdemontowano nawet rury w mieszkaniach. Zadłużenia są gigantyczne: 30, 40 i 60 tysięcy. Nie do spłacenia, choć ci nieszczęśnicy jakieś grosze próbują ze swoich żałosnych pensji, rent, emerytur płacić. Od czasu demontażu mieszkańcy muszą chodzić po wodę do punktu oddalonego o kilkaset metrów. Woda jest dostarczana trzy razy w tygodniu po dwie godziny. W zimie zamarza. Wtedy muszą ją kupować.

Taka jest mniej więcej istota tych dobrych dziennikarskich interwencji obu mediów. Nie chodzi o streszczenie, kto chce może sobie obejrzeć i przeczytać. Jednak nie sensacyjność faktu, że ludzie 14 lat sprowadzeni są do sytuacji uwłaczającej ich człowieczeństwu, jest zdumiewająca. Tym, co budzi prawdziwą zgrozę są trzy zdania, które wypowiada przedstawiciel Wodociągów Zachodniopomorskich – Łukasz Szeląg. Oto one, w kolejności wybrzmienia na ekranie

1) „Są to mieszkańcy, którzy w wyniku przemian gospodarczych zostali trochę zapomniani przez los”.
2) „Działamy oczywiście w celu dostarczenia wody i ociągnięcia jakichś tam zysków, ale po pierwsze chodzi o dobro mieszkańców Pomorza Zachodniego”.
3) „Żeby zaległość rozłożyć na jakieś raty, a może podejść do tematu, porozmawiać z prawnikiem o możliwości umorzenia”

„Trochę zapomniani przez los”? Nie, to nie los, to jeden oszalały minister jednym podpisem pozbawił tysiące ludzi pracy, bez żadnego odszkodowania, traktując ich jak mierzwę. I dopiero po 14 (!) latach, kiedy media zrobiły wokół tego hałas, że jest miejsce, gdzie ludzie żyją w warunkach urągających ich godności, ktoś z samorządowej spółki łaskawie mówi o rozłożeniu na raty, nawet, łaskawca, o „możliwości umorzenia”. Jakim trzeba być pozbawionym elementarnych odruchów solidarności międzyludzkiej łobuzem, żeby przez 14 lat upadlać swoich współobywateli, sąsiadów, ludzi i nie reagować. Nie podjąć nawet próby ulżenia ich losowi.

No i oczywiście nieśmiertelne „osiągnięcia zysków”. Tym pozbawionym empatii urzędasom nie przechodzi przez ich uprane przez 30 lat neoliberalne mózgi, że może być inny cel niż „osiągnięcie jakichś tam zysków”. Nie mogą ogarnąć rozumkami, że mogą być spółki samorządowe, państwowe, których zadaniem nie jest zysk, lecz dobro obywateli, dostarczanie im podstawowych usług. I jeszcze mają czelność na tym samym wydechu mówić, że chodzi o „dobro mieszkańców Pomorza Zachodniego”. A tym popegeerowskich blokach to kto mieszka? Podludzie, którzy stali się nimi tylko dlatego, że mają długi, w które wpadli nie z ich winy?

W tych trzech zdaniach, wypowiedzianych beznamiętnym tonem zawiera się cała ohyda tego zasranego państwa, które kolejne kapitalistyczne ekipy doprowadziły do obecnego stanu.

zrodlo:strajk.eu

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: