NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

To ona oskar­ży­ła pre­mie­ra Mo­ra­wiec­kie­go w TVP. „Mają Po­la­ków za idio­tów”..

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nie tak miał wyglądać ten program w TVP. Kobieta z widowni wygarnęła Morawieckiemu przeszłość

Na antenach TVP bardzo trudno uświadczyć jakąkolwiek krytykę pod adresem obecnie rządzących. Jednak podczas ostatniego odcinka programu „Studio Polska” Magdaleny Ogórek i Jacka Łęskiego jedna z kobiet bardzo ostro zaatakowała Mateusza Morawieckiego. A chodziło o sprawę tzw. frankowiczów.

Od momentu przejęcia władzy przez Zjednoczoną Prawicę, w TVP z lupą można szukać jakiejkolwiek krytyki pod adresem rządzących. Tym razem jednak widzowie mogli usłyszeć kilka naprawdę bardzo cierpkich słów pod adresem obecnego szefa rządu.
Jedna z zaproszonych do programu „Studio Polska” kobiet od kilku lat walczy z bankiem o kredyt we frankach szwajcarskich. Druga strona konfliktu to Bank BZWBK, którego prezesem był Mateusz Morawiecki. I to za jego prezesury bank ten zaczął udzielać kredytów hipotecznych w tej walucie.
– [Premier – przyp. red.] jest moralnie odpowiedzialny za śmierć mojego męża i za to, że od 9 lat jako żona samobójcy, który w banku BZWBK spłacał kredyt denominowany we frankach szwajcarskich, walczę z nim w sądzie. Mateusz Morawiecki jest moralnie odpowiedziany za tę śmierć i za los mojej rodziny – wykrzyczała zaproszona do programu kobieta.
Uczestniczka „Studia Polska” dodała, że zrobi wszystko, żeby w jej sprawie premier wystąpił w sądzie jako świadek, który będzie zmuszony „odwołać wszystkie kłamstwa, które mówi od trzech lat”. Na koniec emocjonalnego wystąpienia, poszkodowana klientka banku nazwała Mateusza Morawieckiego „kłamcą”.
W studiu z jednej strony pojawiły się oklaski, z drugiej słychać było głosy oburzenia. Jedno jest pewne: ta sytuacja nie pasowała do wizerunku, jaki media publiczne kreują obecnej władzy.
Barbara Husiew jest wiceprezesem stowarzyszenia "Stop Bankowemu Bezprawiu"
Barbara Husiew jest wiceprezesem stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu” Fot: Youtube/salveTv

To ona oskar­ży­ła pre­mie­ra Mo­ra­wiec­kie­go w TVP. „Mają Po­la­ków za idio­tów”

W programie TVP „Studio Polska” Barbara Husiew, wiceprezes stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu” oskarżyła premiera Morawieckiego o to, że jako były prezes BZ WBK jest moralnie odpowiedzialny za śmierć jej męża i los jej rodziny. Z bankiem, w którym ma kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta walczy w sądzie. W rozmowie z naTemat Husiew opowiada, co chciała osiągnąć swoim wystąpieniem w programie na żywo.

Z jakimi reakcjami spotkała się pani 
Barbara Husiew, wiceprezes stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu„: Bardzo różnymi. Ale wiele osób chyba zaczyna otwierać oczy, że premier polskiego rządu jest banksterem i kłamcą. Na wypowiedziane przez mnie słowa są potwierdzenia w dokumentach. O tym, że premier jest kłamcą i jest moralnie odpowiedzialny za sytuację mojej rodziny, powiedziałam z pełną odpowiedzialnością i świadomością. Takich rodzin jak moja, które rozpadły się m.in. przez pana Morawieckiego i innych byłych i obecnych prezesów banków, jest bardzo dużo.
Chciała pani w taki sposób zwrócić uwagę na problem osób, które posiadają kredyty hipoteczne.
Tak, tylko to było moim celem. I nie chodzi tylko o frankowiczów, ale również osoby, które mają kredyty w innych walutach, w złotówkach też. Kredytobiorcy są traktowani w Polsce jak ludzie drugiej kategorii. Swoje za uszami mają tutaj i PO, i PiS. Bierność państwa jest porażająca. Nikt nie słucha naszych argumentów o łamaniu konstytucji, o tym że banki nie respektują polskiego prawa.
Mało tego sądy orzekają niezgodnie z dyrektywami UE. Politycy problemy kredytobiorców próbują zamieść pod dywan, ale podczas zbliżających się wyborów możemy być języczkiem u wagi i znowu będą obiecywać złote góry. Mają Polaków za idiotów, którym można wmówić wszystko. Na szczęście ludzie zaczynają to widzieć.
Ktoś z TVP może stracić pracę za to, że publicznie oskarżyła pani premiera?
Redaktorzy są niewinni, bo nie wiedzieli co ja chcę powiedzieć i w jakim kontekście. Postanowiłam wziąć udział w tym programie bo dowiedziałam się, że tematem będą problemy frankowiczów i raport NIK, który nas dotyczy. Jak wiadomo „Studio Polska” to jest studio otwarte więc żadne zaproszenia nie są potrzebne. Moje wystąpienie było spontaniczne, prowadzący nie mieli pojęcia co powiem.
A nie boi się pani jakiś osobistych reperkusji za to co powiedziała?
Liczę się z tym, że jakieś reperkusje ze strony rządzących mnie spotkają. Nie chcę przeceniać swojej osoby i sytuacji. Ale psychicznie jestem przygotowana na to, że ktoś może zechcieć mnie zdyskredytować. Bo wiem – choć się tego nie spodziewałam- że moje słowa odbiły się szerokim echem.
Rozmawialiśmy kilka miesięcy temu gdy premier Morawiecki powiedział, że jego były bank BZ WBK „był jednym z nielicznych, który nie udzielał kredytów we frankach szwajcarskich”.
Skłamał, co go dyskwalifikuje jako premiera. Dokumenty mówią co innego. Ja mam umowę kredytową z 16 października 2008 roku.
Pan Morawiecki w wywiadzie, którego udzielił w tym samym roku stwierdził, że BZ WBK zaczął udzielać tych kredytów tylko i wyłącznie po to by nie zostać w tyle za konkurencją. Czyli sam sobie z czasem zaprzeczał.
Chce pani wezwać premiera na świadka w swojej sprawie z bankiem.
Po wakacjach zamierzam złożyć do sądu odpowiedni wniosek. Chciałabym żeby premier Morawiecki stanął przed sądem i powiedział jak było naprawdę z tymi umowami kredytowymi.
ntemat
10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

One thought on “To ona oskar­ży­ła pre­mie­ra Mo­ra­wiec­kie­go w TVP. „Mają Po­la­ków za idio­tów”..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: