NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7312 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
„Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady..
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szczepionka Covid: media społecznościowe wezwane do ​​usunięcia wielu nieprawdziwych informacji

10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

sob., 03/27/2021 

Facebook, Twitter i Google zostały wezwane przez amerykańskiego ustawodawcę do zakazania wielu osobom rozpowszechniania nieprawdziwych informacji na temat szczepień Covid. 

Przedstawiciel Mike Doyle wezwał do usunięcia swoich kont podczas sesji w Kongresie w USA, opowiadając jak te trzy firmy radzą sobie z fałszywymi wiadomościami. Rzucił wyzwanie Markowi Zuckerbergowi, Jackowi Dorseyowi i Sundarowi Pinchai, by natychmiast zdeponować wiele osób. Jak dotąd nikt nie odpowiedział na wezwanie. Facebook powiedział, że bada sprawę, aby sprawdzić, czy konta naruszają standardy społeczności. Twitter i Google nie odpowiedziały BBC na konkretną prośbę o usunięcie kont.

Centrum Przeciwdziałania Cyfrowej Nienawiści (CCDH) przeanalizowało ponad 812 000 postów dotyczących szczepionek na Facebooku i Twitterze i odkryło, że 65% postów antyszczepionkowych pochodzi z tak zwanego „tuzina dezinformacji”. „Działacze antyszczepionkowi na Facebooku, YouTube, Instagramie i Twitterze docierają do ponad 59 milionów obserwujących, co czyni je największymi i najważniejszymi platformami społecznościowymi dla osób zwalczających szczepienia”- czytamy w raporcie. Trzy z 12 zostały usunięte z co najmniej jednej platformy, ale żadna nie została usunięta ze wszystkich. Wśród tylu osób jest Robert F Kennedy Jr, bratanek byłego prezydenta USA, który kieruje grupą antyszczepionkową; Dr Joseph Mercola; oraz Ty i Charlene Bollinger. Dwunastu prokuratorów stanowych napisało również do pana Zuckerberga i pana Dorseya, prosząc ich o usunięcie „małej grupy osób, które używają waszych platform do bagatelizowania niebezpieczeństw Covid-19 i rozpowszechniania dezinformacji na temat bezpieczeństwa szczepionek”. Zacytowali raport CCDH.

Zaangażowana mniejszość działaczy internetowych stała się centralnym punktem rozpowszechniania teorii spiskowych przeciwko szczepionkom w mediach społecznościowych. Grupa w najnowszym raporcie składa się głównie z doświadczonych działaczy antyszczepionkowych i postaci znanych z promowania medycyny alternatywnej. Podczas pandemii znacznie zwiększyli liczbę obserwujących w Internecie, a niektóre z nich mają ekspertyzę naukową, aby popychać szkodliwe spiski. Dwa z dwunastu- dr Rashid Buttar i dr Sherri Tenpenny- funkcja w filmie, który promuje kłamstwa o szczepionce koronawirusa, który ja badanego BBC Panorama. To przestraszyło ludzi w Wielkiej Brytanii przed szczepieniami Covid. Obecnie rośnie presja na firmy zajmujące się mediami społecznościowymi, aby działać na kontach tych osób- lub lepiej wyjaśnić, w jaki sposób nie naruszają one swoich zasad dotyczących dezinformacji, która powoduje szkody. Na liście jest przedsiębiorca medycyny alternatywnej, dr Joseph Mercola, który ma ponad trzy miliony obserwujących na Facebooku i Instagramie. Przedstawiony jest także duet wpływowy Bollingers- małżeństwo, które promowało twierdzenia, że ​​założyciel Microsoftu Bill Gates chce użyć szczepionki na koronawirusa, aby wstrzyknąć każdemu mikroczipy. Konto na Instagramie działacza Roberta F. Kennedy’ego Jr- być może najbardziej znanego antyszczepionkowego influencera zostało już usunięte, ale nie jego strona na Facebooku, na której promuje on podobne dezinformacje o szczepionkach.

10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: