NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ŚWIAT KRETYNIEJE NAJDURNIEJSZE POMYSŁY RZĄDZĄCYCH Z OSTATNICH KILKU DNI

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote

W jednej z australijskich szkół dwunastoletni chłopcy zostali zmuszeni do przepraszania dziewcząt w imieniu swojej płci. Był to element wprowadzanych w stanie Wiktoria „lekcji wyrażania zgody”. Staną się one obowiązkowe już w przyszłym miesiącu, a zostały one przygotowane po ogólnokrajowej dyskusji na temat molestowania seksualnego.

Rodzice dwunastolatków z Brauer College, czyli szkoły średniej w Warrnambool w australijskim stanie Wiktoria, nie kryją oburzenia z powodu pomysłu tamtejszej dyrekcji. Ich synowie zostali bowiem zmuszeni do przeproszenia na forum całej szkoły dziewcząt w imieniu swojej płci. Wcześniej dzieciom nie wytłumaczono nawet co i w jakim celu mają robić.

Doniesienia na temat wydarzeń w placówce w Warrnambool pojawiły się świeżo po zapowiedziach stanowego ministra edukacji. James Merlino w przyszłym miesiącu wprowadzi więc obowiązkowe w szkołach publicznych w całej Wiktorii „lekcje wyrażania zgody”. W ten sposób rozszerzony zostanie program „Relacji z szacunkiem”, dotychczas poświęcony związkom, seksualności i bezpieczeństwie.

Wspomniane „lekcje wyrażania zgody” są zaś efektem ogólnokrajowej dyskusji na temat molestowania seksualnego dziewcząt. Rozpoczęła się ona po zgłoszonych licznych przypadkach ataków seksualnych w Wesley College, a więc czołowej prywatnej szkole w australijskim Melbourne.

Jeśli chodzi natomiast o publiczne przepraszanie w Brauer College, dyrektor tej placówki Jane Boyle pochwaliła samą organizację ogólnoszkolnego zgromadzenia. Przyznała jedynie, że niewłaściwe było samo zmuszenie nastoletnich chłopców do przepraszania w imieniu swojej płci. Spotkanie było zaś poświęcone głównie szacunkowi dla kobiet i zgłaszaniu molestowania seksualnego.

Na podstawie: newsweek.com, „Histeria bez Dystansu”.

Profesor Ewa Budzyńska została ukarana naganą przez Komisję Dyscyplinarną Uniwersytetu Śląskiego. Na wykładowczynię donos złożyli bowiem studenci, którym nie spodobały się jej słowa o homoseksualizmie, a także żart zaczerpnięty z kultury żydowskiej. Innym zarzutem wobec Budzyńskiej była jej krytyka legalizacji eutanazji.

Sprawa zaczęła się w styczniu ubiegłego roku, gdy Budzyńska postanowiła odejść z pracy na UŚ w Katowicach z powodu skargi złożonej na nią przez część studentów. Szef Komisji Dyscyplinarnej UŚ prof. Wojciech Popiołek wszczął wówczas postępowanie dyscyplinarne wobec wykładowczyni, domagając się kary nagany. Została ona ostatecznie nałożona dzisiaj.

Studentom nie spodobała się część jednego z wykładów Budzyńskiej zatytułowanego „Międzypokoleniowe więzi w rodzinach światowych”. Socjolog w jego trakcie nazwała płód w fazie prenatalnej człowiekiem, zdefiniowała małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety, a także przedstawiła dane o negatywnym wpływie opieki żłobkowej na dzieci oraz wychowywaniu ich przez pary homoseksualne.

Co więcej, studenci poskarżyli się nawet na jej negatywny pogląd na temat eutanazji. Do tego doszedł również zarzut „antysemityzmu”, bo Budzyńska miała opowiedzieć żart zaczerpnięty prosto z kultury żydowskiej.

Socjolog była reprezentowana przed komisją przez stowarzyszenie Ordo Iuris. Jego prawnicy wskazywali na uchybienia i błędy we wniosku o ukaranie profesor UŚ, a także na nieprawidłowości w trakcie całego postępowania. Zeznającym w nim świadkom prezentowano chociażby zeznania poprzedników. Przekroczony miał także zostać sześciomiesięczny czas na rozpatrzenie sprawy.

Niektóre aspekty postępowania miały zresztą znamiona czysto polityczne. Jeszcze w trakcie prac komisji wykluczony został z niej jeden z członków, a mianowicie przedstawiciel NSZZ „Solidarność”. Między innymi dzięki temu możliwe było przegłosowanie wniosku o odrzucenie materiału dowodowego dostarczonego przez obronę.

Między innymi powodu powyższych kwestii orzeczenie komisji, nakładające na Budzyńską karę nagany, zostało skrytykowane przez jej obrońców. Uważają oni, że jest ona zamachem na gwarantowaną konstytucją wolność akademicką, a dodatkowo może ona doprowadzić do niebezpiecznego precedensu.

Na podstawie: dorzeczy.pl.

Szwedzki urząd antydyskryminacyjny zajmie się sprawą kampanii rekrutacyjnej koncernu elektroenergetycznego ABB. Była ona bowiem skierowana wyłącznie do kobiet, dlatego teraz instytucja podlegająca szwedzkiemu resortowi pracy sprawdzi, czy nie doszło przy tej okazji do dyskryminacji mężczyzn poszukujących pracy.

Rzecznik do spraw Dyskryminacji jest organem podlegającym szwedzkiemu Ministerstwu Pracy. Jego podstawowym celem jest walka z przejawami dyskryminacji ze względu na płeć, pochodzenie etniczne, religię, orientację seksualną czy poglądy polityczne. Urząd sprawdza więc wszelkiego rodzaju doniesienia o możliwych przypadkach podobnych zachowań.

Instytucja wzięła więc pod lupę szwajcarsko-szwedzki koncern elektroenergetyczny ABB. Żąda ona więc wyjaśnień, dlaczego w swoich niedawnych reklamach rekrutacyjnych firma poszukiwała do pracy jedynie kobiety. Dodatkowo Rzecznik chciałby ponadto uzyskać informację, czy ABB podejmie działania wobec osób dyskryminowanych.

Co ciekawe, przedsiębiorstwo poszukiwało pracowników płci żeńskiej, aby zrealizować program uruchomiony w 2012 roku. ABB postawiło sobie wówczas za cel zwiększenie liczby kobiet pracujących w firmie. Całkiem niedawno koncern zapowiedział zresztą, że w przeciągu najbliższych dwóch lat będzie ich więcej również w samym zarządzie.

Na podstawie: friatider.se.

Obywatel Kanady został aresztowany przez tamtejszą policję, bo nie uznawał zmiany płci przez swoją córkę. W styczniu ubiegłego roku sąd zakazał mu zwracania się do własnego dziecka  za pomocą żeńskich zaimków. Mężczyzna za walkę o zachowanie dotychczasowej płci córki może trafić do więzienia nawet na pięć lat.

Dziecko Roberta Hooglanda z Surrey w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej w wieku jedenastu lat zaczęło zachowywać się bardziej jak chłopiec niż dziewczynka. Lekarze przy wsparciu jej matki stwierdzili więc, że nastolatka przejdzie hormonalną terapię, dzięki której będzie mogła stać się mężczyzną. Matka obecnie czternastoletniego dziecka żyje tymczasem w separacji ze swoim mężem.

Kanadyjczyk nie zamierzał jednak patrzeć biernie na zmianę płci przez swoją córkę. Z tego powodu sprawą zajął się tamtejszy wymiar sprawiedliwości, w styczniu ubiegłego roku zakazując Hooglandowi zwracanie się do swojego własnego dziecka per „ona”. Mężczyzna ostatecznie złamał ten zakaz, stąd też został aresztowany przez policję. Za zlekceważenie wyroku sądu grozi mu nawet do pięciu lat więzienia.

Zdaniem Hooglanda, nastoletnie dziecko nie wie jeszcze kim chce być, a tymczasem zabiegi zmiany płci są nieodwracalne. Kanadyjczyk dodaje w wywiadach, że niewłaściwe jest także zachowanie osób zachęcających młodych ludzi do poddania się podobnym operacjom.

Na podstawie: thepostmillennial.com, friatider.se.

Hiszpańska lewica zaproponowała projekt ustawy dotyczący praw transseksualistów. Ma ona pozwolić na swobodną zmianę płci, także osobom niepełnoletnim. Za zgodą rodziców odpowiednią operację będą mogły przejść nawet 12-letnie dzieci. Projekt nie podoba się jednak socjalistycznej wicepremier Carmen Calvo, która została okrzyknięte mianem „transofobki”.

Projekt Ustawy o Rzeczywistej i Efektywnej Równości Osób Transpłciowych został zgłoszony przez katalońskie partie Republikańskiej Lewicy Katalonii (ERC), Kandydaturę Jedności Ludowej (CUP) i centroprawicowe Razem dla Katalonii (JxCat), a także progresywistów z ogólnokrajowego stronnictwa Mas Pais. Pierwotnie przygotowała go współtworząca rząd Pedro Sancheza skrajnie lewicowa Podemos, jednak został on zamrożony przez kontrowersje wewnątrz koalicji.

Nowe prawo przewiduje praktycznie nieograniczoną możliwość zmiany płci. Bez zgody rodziców mogliby tego dokonać już 16-latkowie, natomiast w wypadku nieletnich między 12 a 14 rokiem życia wymagana byłaby zgoda rodziców. Wcześniej zainteresowane osoby nie musiałyby przechodzić badań lekarskich, testów psychologicznych ani leczenia hormonalnego. Hiszpańska skrajna lewica uważa, że w ten sposób prawa osób transpłciowych zostałyby zagwarantowane jako prawa człowieka.

Sprawa dzieli jednak rządzącą koalicję, zwłaszcza po sprzeciwie ze strony wspomnianej Calvo. Wicepremier z ramienia Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej (PSOE) wskazuje bowiem na poważne luki prawne znajdujące się w projekcie. Według Calvo i sporej grupy feministek, projekt ustawy zaprzeczyłby istnieniu płci biologicznej, a to mogłoby przeszkodzić w walce o prawa kobiet. Z tego powodu socjalistyczna polityk została już oskarżona o „transofobię”.

Wspomniana ustawa mówi również o wspomaganej prokreacji osób transpłciowych o zdolnościach rozrodczych, możliwości nieokreślania swojej płci w oficjalnych dokumentach przez „osoby niebinarne” czy też zakazaniu organizacji terapii konwersyjnych mających naprostować dewiantów seksualnych. Za te ostatnie groziłaby kara grzywny w wysokości do 150 tysięcy euro.

Na podstawie: elconfidencial.com, rmf24.pl.

 

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: