NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rząd Wielkiej Brytanii rozmawia o rozszerzeniu ”czerwonej listy” podróży Covid

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
samolot śmigłowy lecący w powietrzu: Zdjęcie: Getty Images
© Dostarczone przez The Guardian Photograph: Getty Images

W Whitehall toczą się dyskusje na temat rozszerzenia „czerwonej listy” krajów podróżniczych, ponieważ ministrowie stają w obliczu rosnącej presji, aby zapobiec podważaniu programu szczepień przez warianty koronawirusa.

„The Guardian” rozumie, że urzędnicy spotkali się w piątek, aby rozważyć argument za przyjęciem ostrzejszego podejścia. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii i obywatele Wielkiej Brytanii powracający z krajów znajdujących się na czerwonej liście muszą poddać kwarantannie w hotelu lotniskowym przez 10 dni za opłatą 1750 GBP, podczas gdy inni przyloty są zabronione. Wyjazd na wakacje pozostaje nielegalny.

Ministrowie mają podjąć decyzję w przyszłym tygodniu w kontekście rosnącej liczby spraw Covid w niektórych częściach Europy. W Wielkiej Brytanii wskaźnik zachorowań na 100 000 osób w ciągu ostatnich dwóch tygodni wynosi 114, zgodnie z danymi opublikowanymi przez Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób. Te same wskaźniki są znacznie wyższe w dużych częściach kontynentu, w Polsce na 716, Francji na 562 i we Włoszech na 517.

Samolot podchodzący do lądowania na lotnisku Heathrow. Ministrowie mają podjąć decyzję w przyszłym tygodniu w kontekście rosnącej liczby spraw Covid w Europie.

Od niedzieli każdy, kto podróżuje z Francji do Niemiec, będzie musiał przedstawić negatywny test i przejść 10-dniową kwarantannę.

Jeden z informatorów powiedział: „Dochodzi do punktu, w którym brak reakcji na to nie jest do końca zrównoważony”. Zasugerowali, że może istnieć „sporo dodatków” do czerwonej listy – która obecnie obejmuje 35 krajów, w tym Brazylię i Zjednoczone Emiraty Arabskie – oraz że zagrożenie wariantami importowanymi, a następnie rozprzestrzeniającymi się poprzez transmisję przez społeczność było „zdecydowanie częścią myślenia” .

„To bardzo różni się od zeszłego lata, kiedy chodziło tylko o przypadki” – powiedzieli. „Nie możemy mieć wariantów, które mogłyby potencjalnie wpłynąć na wprowadzenie szczepionki”.

Oficjalne dane opublikowane przez rząd Wielkiej Brytanii w czwartek wykazały, że dotychczas w Wielkiej Brytanii znaleziono 412 przypadków wariantu zidentyfikowanego po raz pierwszy w Afryce Południowej. Jest to wariant wywołujący największy niepokój wśród ministrów, ponieważ niektóre badania sugerują, że może być częściowo odporny na szczepionki.

Źródło z Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej powiedziało: „Obserwujemy to bardzo uważnie… to jest niepokojące i musi być uwzględnione we wszystkich innych elementach, które należy wziąć pod uwagę, patrząc na czerwona lista.”

Inne źródła rządowe pomniejszały prawdopodobieństwo zmian na czerwonej liście, podkreślając w szczególności, że bliskie powiązania handlowe przez kanał La Manche bardzo utrudniłyby rozprawę z Francją. Ministrowie mają ogłosić wzmożone testy kierowców towarowych przybywających z Francji w najbliższych dniach, próbując zmniejszyć ryzyko pojawienia się wariantów przybywających tą trasą.

Związane z: Boris Johnson potwierdza, że ​​Francja może znaleźć się na „czerwonej liście” kontroli granicznej Covid

Na początku tego tygodnia posłanka Partii Pracy Yvette Cooper naciskała Borisa Johnsona, dlaczego nie podjęto ostrzejszych środków, aby zapobiec przybyciu wariantu z RPA. Powiedział, że dodanie Francji do czerwonej listy to „coś, czemu będziemy musieli się przyjrzeć”, ale podkreślił trudności z tym związane.

Eksperci rządowi są przekonani, że jak dotąd nie ma powszechnego przekazywania przez społeczność wariantu południowoafrykańskiego, a większość przypadków ma swoje korzenie w podróżach. Ale obawy nasiliły się przed kolejnym etapem złagodzenia ograniczeń Covid w Anglii, które od poniedziałku pozwolą na więcej mieszania na zewnątrz i mogą pozwolić mutacjom rozprzestrzeniać się szybciej, jeśli się utrzymają.

Na początku marca Matt Hancock, sekretarz zdrowia, sprzeciwił się wezwaniom do dodania kolejnych krajów do czerwonej listy, pomimo wiadomości, że wariant brazylijski, który uważa się za bardziej zaraźliwy, został znaleziony w 15 kolejnych krajach. W tamtym czasie powiedział, że było to spowodowane tym, że odsetek wariantów wzbudzających obawy w tych krajach w stosunku do wszystkich przypadków był „wyjątkowo niski”.

Ale Johnson powiedział w tym tygodniu, że „na kontynencie w tej chwili widać niestety trzecią falę w toku”, a przedstawiciele rządu zastanawiają się, jak uniknąć jej uderzenia w wybrzeża Wielkiej Brytanii.

Ministrowie staną przed szeregiem kluczowych decyzji w nadchodzących tygodniach w kwestiach, które odłożono na bok w momencie publikacji mapy drogowej – w tym o tym, czy zagraniczne wyjazdy wakacyjne mogą zostać wznowione latem, najwcześniej od 17 maja.

Globalna grupa zadaniowa ds. Podróży, której przewodniczy sekretarz transportu Grant Shapps, ma opublikować swój pierwszy raport 5 kwietnia. Źródła rządowe podają, że prawdopodobnie ustanowi ramy dla wznowienia niektórych podróży, ale może jeszcze nie określić konkretnych dat.

Jedną z opcji jest trójpoziomowy system sygnalizacji świetlnej, segregujący kraje według rozpowszechnienia Covid i tego, czy mają one system certyfikacji szczepień.

Osobny przegląd, któremu przewodniczy minister rządu, Michael Gove, rozważa, w jaki sposób Wielka Brytania może wprowadzić własny system certyfikacji Covid, który można by wykorzystać do ułatwienia podróżowania, ale także do kontrolowania wejść do miejsc takich jak puby i stadiony sportowe.

Hancock i Gove są bardziej ostrożni co do ponownego otwarcia granic latem, według kolegów, a sekretarz zdrowia argumentuje, że im ostrzejsze są ograniczenia w podróżowaniu w Wielkiej Brytanii, tym bardziej łagodne mogą być przepisy w domu. „Musimy to bardzo dokładnie przemyśleć” – powiedział sojusznik Gove.

Źródło z Downing Street podkreśliło, że wyjeżdżanie na wakacje nadal jest nielegalne, w wyniku czego przepływy podróży były nadal znacznie poniżej normy, a wszyscy przybywający musieli wykazać dowód negatywnego wyniku i muszą się izolować.

msn

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: