NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przygotuj się na nadchodzące „blokady klimatyczne”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Myślisz, że nie może być już gorzej niż blokady COVID-19?
Pomyśl jeszcze raz.

AOC z Marianą Mazzucato

Powiązany z establishmentem lewicowy profesor twierdzi, że w „niedalekiej przyszłości świat może być zmuszony do ponownego zastosowania blokad – tym razem, aby poradzić sobie z kryzysem klimatycznym”.

„W ramach 'blokady klimatycznej' rządy ograniczyłyby używanie prywatnych samochodów, zakazałyby konsumpcji czerwonego mięsa i narzuciłyby ekstremalne środki oszczędzania energii, podczas gdy firmy produkujące paliwa kopalne musiałyby zaprzestać wierceń” – pisze Mariana Mazzucato, profesor w Centrum Ekonomii Innowacji i Wartości Publicznej na University College London, w artykule zatytułowanym „Avoiding a Climate Lockdown”.

Tytuł jej artykułu jest bardzo mylący. Uważa ona, że blokady klimatyczne będą konieczne, jeśli nie „przeorganizujemy naszych struktur gospodarczych i nie zmienimy kapitalizmu”.

Trzy przeszkody na drodze do przebudowy muszą zostać usunięte, jak twierdzi, „biznes, który jest napędzany przez udziałowców zamiast przez interesariuszy, finanse, które są wykorzystywane w nieodpowiedni i niewłaściwy sposób, oraz rząd, który opiera się na przestarzałym myśleniu ekonomicznym i błędnych założeniach.” W rzeczywistości mówi ona o ekonomii faszystowskiej, w której rządy ustalają politykę firm sektora „prywatnego”:

Pomoc rządowa dla biznesu musi w mniejszym stopniu polegać na subsydiach, gwarancjach i ratunkach, a w większym na budowaniu partnerstwa. Oznacza to stawianie surowych warunków wszelkim korporacyjnym bailoutom, aby zapewnić, że pieniądze podatników zostaną wykorzystane produktywnie i wygenerują długoterminową wartość publiczną, a nie krótkoterminowe prywatne zyski… Ponieważ rynki nie przeprowadzą zielonej rewolucji same z siebie, polityka rządowa musi kierować je w tym kierunku. Będzie to wymagało przedsiębiorczego państwa, które wprowadza innowacje, podejmuje ryzyko i inwestuje wraz z sektorem prywatnym.

Z The New York Times:

Jej przesłanie przemówiło do szeregu amerykańskich polityków. Senator Elizabeth Warren, Demokratka z Massachusetts… włączyła myślenie dr Mazzucato do kilku projektów politycznych, w tym jednego, który wykorzystałby „federalne badania i rozwój do tworzenia krajowych miejsc pracy i zrównoważonych inwestycji w przyszłość” oraz innego, który upoważniłby rząd do otrzymywania zwrotu z inwestycji w przemysł farmaceutyczny. Dr Mazzucato konsultował się również z przedstawicielką Alexandrią Ocasio-Cortez, Demokratką z Nowego Jorku, i jej zespołem w sprawie sposobów, w jakie bardziej aktywna polityka przemysłowa mogłaby katalizować Zielony Nowy Ład…
Nawet Republikanie znaleźli coś, co im się spodobało.

W maju[2019] senator Marco Rubio z Florydy kilkakrotnie cytował pracę dr Mazzucato w „American Investment in the 21st Century”, swojej propozycji skokowego przyspieszenia wzrostu gospodarczego. „Musimy zbudować gospodarkę, która potrafi ominąć presję na rozumienie tworzenia wartości w wąskich i krótkoterminowych kategoriach finansowych” – napisał we wstępie – „a zamiast tego wyobrazić sobie przyszłość, w którą warto inwestować na dłuższą metę”….
[Charyzmatyczna postać w kontrowersyjnej dziedzinie, która nie generuje zbyt wielu gwiazd – została niedawno opisana w brytyjskim wydaniu magazynu Wired… Jej idee… znajdują chłonnych odbiorców na całym świecie.

W Wielkiej Brytanii praca dr Mazzucato wywarła wpływ na Jeremy’ego Corbyna, lidera Partii Pracy, oraz Theresę May, byłą premier, a także doradzała szkockiej przywódczyni Nicoli Sturgeon przy projektowaniu i tworzeniu narodowego banku inwestycyjnego. Doradza również podmiotom rządowym w Niemczech, RPA i innych krajach. „Brudząc sobie ręce – powiedziała – uczę się i przenoszę to do teorii…
Wskazał na ogłoszenie na swoim laptopie. Została nominowana do pierwszej nie Nagrody Nobla, wyróżnienia mającego promować „świeże myślenie ekonomiczne”. „Rządy obudziły się, że główny nurt myślenia im nie pomaga” – powiedziała, tłumacząc swój apel do polityków i decydentów. Kilka dni później wygrała.
Świat jest pełen ekonomistów z bardzo złymi pomysłami, ale pomysły Mazzucato dotyczące centralnego planowania należą do najgorszych. Jest pełna pomysłów, które doprowadziłyby do prześladowania jednostek i niezależnych przedsiębiorstw. W połączeniu z popularnością, jaką zdobywa, czyni ją to niezwykle niebezpieczną.

Cieszcie się swoimi hamburgerami, póki możecie.

https://www.economicpolicyjournal.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: