NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Podróże z Polski do Niemiec. Test, zgłoszenie, kwarantanna

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Negatywny wynik testu na koronawirusa, kwarantanna, zgłoszenie przyjazdu – to najważniejsze warunki, jakie muszą teraz spełnić podróżujący z Polski do Niemiec. Są jednak wyjątki.

   
Podróże z Polski do Niemiec. Test, zgłoszenie, kwarantanna

Podróże z Polski do Niemiec. Test, zgłoszenie, kwarantanna

Ze względu na duży wzrost infekcji COVID-19 niemiecki Instytut Roberta Kocha (RKI), a za nim niemiecki rząd, umieścił Polskę na liście krajów wysokiego ryzyka. Oznacza to duże utrudnienia w podróżach między Polską a Niemcami. Od 21 marca podstawowym warunkiem wjazdu do Niemiec jest posiadanie negatywnego wyniku testu na koronawirusa. Wcześniej można było zrobić test nawet dwa dni po wjeździe do Niemiec. Obecnie już takiej możliwości nie ma.

Podróżujący muszą zatem zrobić test w Polsce lub najpóźniej w centrum testów przy granicy. Badanie nie może być starsze niż 48 godzin (czas liczy się od momentu pobrania próbki, a nie od otrzymania wyniku). Przy wjeździe do Niemiec uznawane są testy PCR, LAMP, TMA i szybkie testy antygenowe. Te ostatnie muszą spełniać kryteria Światowej Organizacji Zdrowia (czułość ≥ 80 proc., swoistość ≥ 97 proc.).

Szczepienie przeciwko koronawirusowi lub posiadanie przeciwciał (w przypadku ozdrowieńców) nie zwalnia z obowiązku wykonania testu.

Kto bez testu?

Testu nie muszą posiadać osoby przejeżdżające przez Niemcy tranzytem, czyli np. jadące z Polski do Holandii. – Cel podróży należy wiarygodnie udokumentować – mówi na zapytanie DW Dariusz Pawłoś, attaché prasowy Ambasady RP w Berlinie. Podobnie test nie jest wymagany od osób, które przejeżdżały przez Polskę tranzytem, nie robiąc zbędnych postojów.

Przygraniczne centrum testowe

Przygraniczne centrum testowe w Słubicach

Z reguły także osoby, które zawodowo przewożą ludzi i towary, nie muszą robić testów, jeżeli przebywają w Niemczech lub w Polsce nie dłużej niż 72 godziny i przestrzegają restrykcji sanitarnych. Inaczej jest jednak w graniczącej z Polską Meklemburgii-Pomorzu Przednim, gdzie przepisy landowe wymagają testu także od zawodowych kierowców.

Z obowiązku wykonywania testu są zwolnione dzieci, które nie ukończyły szóstego roku życia – czytamy na stronie niemieckiego ministerstwa zdrowia. Informacje są dostępne także w języku polskim.

Obowiązkowa kwarantanna

– Sam negatywny wynik testu nie przesądza jednak o zwolnieniu z kwarantanny. Podobnie nie zwalnia z niej zaszczepienie się przeciwko COVID-19 lub przebycie choroby – przestrzega Dariusz Pawłoś. – To ogólne warunki, ale trzeba jeszcze uwzględnić przepisy panujące w poszczególnych krajach związkowych Niemiec i sprawdzić je przed przyjazdem.

To właśnie władze 16 landów ustalają przepisy dotyczące testów i izolacji podróżujących. Większość z nich przewiduje w przypadku podróży z obszarów wysokiego ryzyka 10-dniową kwarantannę.

Jednocześnie landowe rozporządzenia zawierają wyjątki od obowiązkowej izolacji, a wśród nich m.in. odwiedziny (do 72 godzin) krewnych pierwszego stopnia pokrewieństwa (rodzice, dzieci), odwiedzin małżonków lub partnerów nienależących na co dzień do tego samego gospodarstwa domowego czy przyjazdów z tytułu opieki nad dzieckiem bądź kontaktów z dzieckiem. Wyjątki przewidziane są także w przypadku koniecznych zabiegów medycznych czy opieki nad osobami, które wymagają stałej pomocy. Landowe rozporządzenia różnią się też szczegółami dotyczącymi częstotliwości robienia testów przez pracowników transgranicznych.

Skrócenie kwarantanny

W większości landów 10-dniową kwarantannę można skrócić najwcześniej piątego dnia od wjazdu i kolejnym negatywnym teście na koronawirusa. Wynik badania należy przechować przez co najmniej 10 dni.

Nie w każdym niemieckim landzie można skrócić obowiązkową kwarantannę

Nie w każdym niemieckim landzie można skrócić obowiązkową kwarantannę

Federalna struktura Niemiec może w tym wypadku przyprawić o ból głowy. I tak na przykład w Turyngii kwarantanna jest dłuższa (14 dni), ale można ją skrócić po pięciu dniach i negatywnym teście na COVID-19. Z kolei przepisy w Badenii-Wirtembergii nie przewidują możliwości skrócenia 10-dniowej izolacji dla podróżujących z obszarów wysokiego ryzyka. W Dolnej Saksonii też nie można skrócić kwarantanny, ale tam trwa ona 14 dni. To tylko kilka przykładów zróżnicowanych przepisów.

Zupełnie inaczej jest w Nadrenii-Północnej Westfalii, gdzie – jak potwierdza na zapytanie DW dział prasowy landowego ministerstwa zdrowia – zasady dotyczące kwarantanny są te same dla obszarów wysokiego ryzyka i obszarów „zwykłego” ryzyka. W praktyce oznacza to, że podróżujący z Polski muszą zrobić test na COVID-19 jeszcze przed przyjazdem do Nadrenii Północnej-Westfalii i będą zwolnieni z kwarantanny.

Zgłoszenie przyjazdu

Przed wjazdem do Niemiec trzeba zgłosić swój przyjazd na stronie Einreiseanmeldung.de (równiż w języku polskim) i mieć przy sobie na wypadek kontroli dowód zgłoszenia (wydrukowany lub cyfrowo).

A co zrobić w wyjątkowych przypadkach, jeśli ktoś nie korzysta z internetu, nie ma odpowiedniego sprzętu technicznego lub wystąpiły problemy ze stroną internetową? Z informacji zawartych na stronie niemieckiego ministerstwa zdrowia wynika, że osoby takie są „zobowiązane do złożenia deklaracji zastępczej”. Chodzi o deklarację wjazdu, którą wręczają w wydrukowanej formie m.in. przewoźnicy. Jest ona także dostępna na stronie internetowej ministerstwa zdrowia.

Na formularzu czytamy, że wypełnioną deklarację zastępczą należy oddać przewoźnikowi, a w przypadku podróży samochodem i kontroli – funkcjonariuszowi policji. W ostateczności można ją wysłać na adres:

Deutsche Post E-POST Solutions GmbH
Aussteigekarte
69990 Mannheim

Deklaracja zastępcza jest przekazywana do właściwego urzędu zdrowia.

Wyrywkowe kontrole

Na granicy polsko-niemieckiej nie ma stacjonarnych kontroli granicznych, mają jednak miejsce wyrywkowe kontrole. – W pierwszych godzinach obowiązywania nowych przepisów te kontrole były prawie stuprocentowe – mówi Dariusz Pawłoś z polskiej ambasady w Berlinie. – Zgłaszano nam, że na przejściu granicznym Słubice-Frankfurt nad Odrą kontrolowany był niemal każdy samochód, zaś do centrów testowych na granicy z Brandenburgią potworzyły się długie kolejki – dodaje. Ambasada obawia się, że długie kolejki będą się co jakiś czas powtarzać.

Instytut Roberta Kocha (RKI) zalicza do obszarów wysokiego ryzyka te kraje i regiony, w których liczba nowych infekcji COVID-19 na 100 tys. mieszkańców w ciągu tygodnia przekracza 200. Oprócz tego RKI wyróżnia w swojej klasyfikacji „zwykłe” obszary ryzyka i obszary występowania mutacji koronawirusa.

dw.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: