NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Francja na niemieckiej liście krajów wysokiego ryzyka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Po Polsce także i Francja trafiła na niemiecką listę krajów wysokiego ryzyka. Zmiany dotyczą ponadto Czech, Słowacji i austriackiego Tyrolu.    

Francja na niemieckiej liście krajów wysokiego ryzyka

Francja na niemieckiej liście krajów wysokiego ryzyka

Instytut Roberta Kocha (RKI), a za nim niemiecki rząd, zaliczył Francję do obszarów wysokiego ryzyka. Nowa regulacja zacznie obowiązywać od niedzieli 28 marca.

RKI zalicza do obszarów wysokiego ryzyka te kraje i regiony, w których liczba nowych infekcji COVID-19 na 100 tys. mieszkańców w ciągu tygodnia przekracza 200. Na liście tych krajów jest już od tygodnia Polska. Niemiecki MSZ ostrzega przed zbędnymi i turystycznymi podróżami do tych krajów.

30 tys. nowych przypadków dziennie

W ostatnich tygodniach sytuacja epidemiczna także we Francji stale się pogarszała. Każdego dnia władze informują o około 30 tys. nowych zakażeń. W wielu regionach sytuacja w szpitalach jest bardzo napięta. Liczba nowych zakażeń na 100 tys. mieszkańców w ciągu siedmiu dni wynosi obecnie 325.

We Francji zaostrzyła się sytuacja epidemiczna

We Francji zaostrzyła się sytuacja epidemiczna

Każdy, kto od niedzieli wjedzie z Francji do Niemiec, musi mieć przy sobie negatywny wynik testu na koronawirusa. Dla osób dojeżdżających do pracy w obszarach przygranicznych poszczególne kraje związkowe mają z reguły specjalne regulacje.

Rząd w Berlinie już na początku marca zaostrzył przepisy wjazdowe odnośnie graniczącego z Niemcami francuskiego okręgu administracyjnego Moselle, gdzie szaleje południowoafrykańska odmiana wirusa. Od miesiąca istnieje tam obowiązek testu przy przekraczaniu granicy do niemieckiego sąsiada.

Otwarta granica, wyrywkowe kontrole

Podobnie jak na granicy z Polską również na granicy z Francją Niemcy nie wprowadzają kontroli granicznych, a jedynie wyrywkowe kontrole. Premier położonego przy zachodniej granicy landu Nadrenii-Palatynatu, Malu Dreyer, powiedziała, że „istotne jest ograniczenie infekcji i utrzymanie otwartych granic”. Podkreśliła, że zakwalifikowanie Francji do obszarów wysokiego ryzyka nie jest w żaden sposób skierowane przeciwko francuskiemu partnerowi, tylko przeciwko wirusowi. Minister spraw zagranicznych Francji Jean-Yves Le Drian powiedział w wywiadzie radiowym dla Franceinfo, że nowe przepisy spowodują problemy dla osób dojeżdżających do pracy. Chce się jednak ograniczyć je do minimum – podkreślił.

Tyrol już tylko „zwykłym” obszarem ryzyka

Z kolei kontrole wprowadzono na granicy z Tyrolem i Republiką Czeską na wniosek graniczących z nimi krajów związkowych Bawarii i Saksonii. Teraz zostaną one zniesione, przynajmniej na granicy z austriackim Tyrolem, który od niedzieli będzie tylko „zwykłym” obszarem zagrożenia. Kanclerz Austrii Sebastian Kurz z zadowoleniem przyjął tę decyzję.

Kontrole na granicy z CzechamiKontrole na granicy z Czechami

Dotyczy ona około 3 tys. osób dojeżdżających do pracy po drugiej stronie granicy. Kontrole graniczne rozsierdziły wielu, bo austriacki kraj związkowy jest wśród Niemców także popularnym celem turystycznym. Gdy w połowie marca przedłużono kontrole o kolejne dwa tygodnie, premier Tyrolu Guenther Platter mówił o „nieuzasadnionej szykanie”.

Lepiej w Czechach i Słowacji

14 lutego niemiecki rząd umieścił Tyrol, Czechy i Słowację na liście obszarów występowania szczególnie niebezpiecznych mutacji koronawirusa. Jest to najwyższy stopień ryzyka z najsurowszymi zasadami wjazdu. Do Niemiec mogą z takich obszarów wjeżdżać jedynie obywatele niemieccy i cudzoziemcy zamieszkali w Niemczech. Wyjątki obejmują m.in. kierowców ciężarówek czy osoby dojeżdżające do pracy za granicą, wykonujące zawody ważne dla infrastruktury. Wszystkich innych obowiązuje 14-dniowa kwarantanna, której nie można skrócić.

Sytuacja pandemiczna uspokaja się także w Czechach i Słowacji, które znajdą się teraz na liście obszarów wysokiego ryzyka. Nie będzie już obowiązywał zakaz transportu. Od wielu tygodni nie ma regularnych połączeń kolejowych i autobusowych między Czechami a Niemcami.

(AFP, DPA/dom)

Data 27.03.2021

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: