NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7312 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
„Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady..
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Federalny Trybunał Konstytucyjny w Karlsruhe wstrzymuje głosowanie Bundestagu na „tak” dla UE jako „Unii Zadłużenia „

10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes

Federalny Trybunał Konstytucyjny w Karlsruhe wstrzymuje głosowanie Bundestagu na „tak” dla UE jako „Unii zadłużenia”

27.3.2021

Sensacja w Karlsruhe: sędziowie konstytucyjni uniemożliwiają na razie prezydentowi federalnemu podpisanie tego, o czym właśnie zadecydowała większość w Bundestagu złożona z CDU/CSU, SPD, FDP i Zielonych: chodzi o częściową cesję praw budżetowych na rzecz Brukseli.

Wczoraj rano, pod radarem opinii publicznej, Bundestag, z większością prawie trzech czwartych głosujących posłów, scedował swoje najszlachetniejsze prawo, nieograniczone korzystanie z suwerenności budżetowej, na szczebel unijny. Zatwierdzając „Ustawę o ratyfikacji rezolucji w sprawie zasobów własnych (ERatG)”, większość parlamentarna lekkomyślnie i definitywnie podaje rękę europejskiej unii zadłużenia. Mimo że traktaty europejskie wykluczają możliwość zaciągania pożyczek przez UE, pakiet rekonstrukcyjny Corona, eufemistycznie nazywany „UE nowej generacji”, ma teraz także błogosławieństwo parlamentarne Niemiec. Federalny Trybunał Konstytucyjny odmówił jednak udzielenia jej błogosławieństwa.

Posłowie zatwierdzili więc zaciągnięcie przez Komisję Europejską pożyczek na kwotę 750 mld euro i przekazanie zadłużonym krajom Europy Południowej trzycyfrowych sum, głównie w formie bezpośrednich dotacji. Czy te ogromne sumy wzmocnią siłę gospodarczą Włoch lub Hiszpanii, obu krajów, które rzeczywiście zostały mocno dotknięte pandemią? Kto będzie to kontrolował? Unijna biurokracja, która ostatnio dowiodła swojej skuteczności zamawiając szczepionkę na  Coronawirusa?

W przyszłości Niemcy będą ponosić odpowiedzialność za decyzje podejmowane na szczeblu ponadnarodowym. Europejska unia długów jest faktem. W nurcie pandemii Corony, UE położyła topór na suwerenność swoich państw członkowskich. W swoim przełomowym orzeczeniu z Maastricht w 1993 r. Federalny Trybunał Konstytucyjny wbił słupki suwerenności, które „z punktu widzenia zasady demokracji wyznaczają granice rozszerzenia zadań i kompetencji Wspólnot Europejskich”. Zdaniem ówczesnych sędziów konstytucyjnych, niemiecki Bundestag musi zachować zadania i kompetencje o istotnym znaczeniu. Jeśli prawo budżetowe nie jest jednym z istotnych praw parlamentu krajowego, to co nim jest?

Dziś po południu Federalny Trybunał Konstytucyjny w Karlsruhe zaskakująco pozytywnie rozpatrzył pilny wniosek „Bündnis Bürgerwille” („Bündnis Bürgerwille” chce zapobiec ratyfikacji unijnego „Funduszu Odbudowy”  ). Tym samym BVerfG – Federalny Trybunal Konstytucyjny zabrania prezydentowi federalnemu Frankowi-Walterowi Steinmeierowi wykonania ustawy swoim podpisem, a tym samym umożliwienia niemieckiej ratyfikacji skuteczności w świetle prawa międzynarodowego. Uzasadnienie nie jest jeszcze dostępne. Przynajmniej wydaje się, że sędziowie w Karlsruhe nadal mają kręgosłup, by chcieć chronić istotne suwerenne prawa państwa narodowego przed superpaństwem UE. Bundestag i Bundesrat słusznie mogą czuć się upokorzone przez strażników konstytucji z Karlsruhe.

SPD i Zieloni głosowali jednogłośnie za unią długów. W liczącej wielu posłów grupie parlamentarnej CDU/CSU tylko 8 posłów miało odwagę zagłosować przeciwko tej ustawie. W FDP tylko 4 posłów powiedziało „nie”! Sama grupa parlamentarna AfD jednogłośnie odrzuciła rezolucję w sprawie zasobów własnych, podczas gdy lewica niemal jednogłośnie wstrzymała się od głosu. Oto dokładny wynik głosowania imiennego (Deutscher Bundestag – Namentliche Abstimmungen).

zrodlo : http://www.tichyseinblick.de

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

 

10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: