NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!! Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

EMA Szczepionka COVID-19 AstraZeneca: szczepionka może być związana z bardzo rzadkimi przypadkami zakrzepów krwi związanych z trombocytopenią!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Szczepionka COVID-19 AstraZeneca: korzyści nadal przewyższają ryzyko pomimo możliwego związku z rzadkimi zakrzepami krwi z niską liczbą płytek krwi

Aktualności  18.03.2021

Komitet ds. Bezpieczeństwa EMA, PRAC , zakończył wstępną analizę sygnału dotyczącego zakrzepów krwi u osób zaszczepionych szczepionką  Vaxzevria (wcześniej COVID-19 Vaccine AstraZeneca)  na nadzwyczajnym posiedzeniu w dniu 18 marca 2021 r. Komitet potwierdził, że:

 • korzyści wynikające ze szczepionki w zwalczaniu wciąż powszechnego zagrożenia COVID-19 (które samo w sobie powoduje problemy z krzepnięciem i może być śmiertelne) nadal przeważają nad ryzykiem skutków ubocznych;
 • szczepionka nie jest związana ze wzrostem ogólnego ryzyka zakrzepów krwi (zdarzeń zakrzepowo-zatorowych) u osób, które ją otrzymały;
 • nie ma dowodów na problem związany z określonymi seriami szczepionki lub z określonymi zakładami produkcyjnymi;
 • jednak szczepionka może być związana z bardzo rzadkimi przypadkami zakrzepów krwi związanych z trombocytopenią, tj. niskim poziomem płytek krwi (elementów we krwi, które pomagają w krzepnięciu) z krwawieniem lub bez, w tym rzadkimi przypadkami zakrzepów w naczyniach odprowadzających krew z mózgu (CVST).

Są to rzadkie przypadki – około 20 milionów ludzi w Wielkiej Brytanii i EOG otrzymało szczepionkę do 16 marca, a EMA przeanalizowała tylko 7 przypadków zakrzepów krwi w wielu naczyniach krwionośnych (rozsiane wykrzepianie wewnątrznaczyniowe, DIC) i 18 przypadków CVST. Nie udowodniono związku przyczynowego ze szczepionką, ale jest on możliwy i zasługuje na dalszą analizę.

PRAC zaangażował ekspertów ds . Chorób krwi do przeglądu i ściśle współpracował z innymi organami ds. Zdrowia, w tym brytyjskim MHRA, który ma doświadczenie w podawaniu tej szczepionki około 11 milionom osób. Ogólna liczba zdarzeń zakrzepowo-zatorowych zgłoszonych po szczepieniu, zarówno w badaniach przed wydaniem pozwolenia, jak iw raportach po rozpoczęciu kampanii szczepień (469 zgłoszeń, w tym 191 z EOG), była niższa niż oczekiwana w populacji ogólnej. Pozwala to PRAC potwierdzić, że nie ma wzrostu ogólnego ryzyka zakrzepów krwi. Jednak w przypadku młodszych pacjentów istnieją pewne obawy, związane w szczególności z tymi rzadkimi przypadkami.

Eksperci Komitetu szczegółowo przeanalizowali zapisy DIC i CVST zgłoszone przez państwa członkowskie, z których 9 spowodowało śmierć. Większość z nich wystąpiła u osób poniżej 55 roku życia, a większość stanowiły kobiety. Ponieważ zdarzenia te są rzadkie, a sam COVID-19 często powoduje zaburzenia krzepnięcia krwi u pacjentów, trudno jest oszacować podstawowy współczynnik tych zdarzeń u osób, które nie otrzymały szczepionki. Jednak na podstawie danych sprzed COVID obliczono, że mniej niż 1 zgłoszony przypadek DIC można było spodziewać się do 16 marca wśród osób poniżej 50. roku życia w ciągu 14 dni od otrzymania szczepionki, podczas gdy zgłoszono 5 przypadków. Podobnie, średnio 1,35 przypadków CVST można było spodziewać się w tej grupie wiekowej, podczas gdy do tej samej daty granicznej było ich 12. Podobny brak równowagi nie był widoczny w starszej populacji, której podano szczepionkę.

Komitet był zdania, że ​​udowodniona skuteczność szczepionki w zapobieganiu hospitalizacji i zgonom z powodu COVID-19 przeważa nad niezwykle małym prawdopodobieństwem zachorowania na DIC lub CVST. Jednak w świetle jego ustaleń pacjenci powinni zdawać sobie sprawę z odległej możliwości wystąpienia takich zespołów, a jeśli pojawią się objawy sugerujące problemy z krzepnięciem krwi, powinni natychmiast zgłosić się do lekarza i poinformować pracowników służby zdrowia o ostatnim szczepieniuPodejmowane są już kroki w celu zaktualizowania informacji o produkcie dla szczepionki, tak aby zawierały więcej informacji na temat tych zagrożeń.

PRAC podejmie dodatkowy przegląd tych zagrożeń, w tym patrząc na zagrożenia z innymi rodzajami COVID-19 szczepionek (choć nie zostało zidentyfikowanych sygnał z monitoringu do tej pory). Dokładne monitorowanie zgłoszeń dotyczących zaburzeń krzepnięcia krwi będzie kontynuowane, a dalsze badania są podejmowane w celu dostarczenia większej ilości danych laboratoryjnych, a także rzeczywistych dowodów. EMA przekaże dalsze informacje w razie potrzeby.

Informacje dla pacjentów

 • Szczepionka COVID-19 AstraZeneca nie wiąże się ze zwiększonym ogólnym ryzykiem zaburzeń krzepnięcia krwi.
 • Po szczepieniu obserwowano bardzo rzadkie przypadki nietypowych zakrzepów krwi, którym towarzyszył niski poziom płytek krwi (składników wspomagających krzepnięcie krwi). Prawie wszystkie zgłoszone przypadki dotyczyły kobiet poniżej 55 roku życia.
 • Ponieważ COVID-19 może być tak poważny i szeroko rozpowszechniony, korzyści wynikające ze szczepionki w zapobieganiu mu przewyższają ryzyko skutków ubocznych.
 • Jeśli jednak po otrzymaniu szczepionki COVID-19 Vaccine AstraZeneca otrzymasz którekolwiek z poniższych:
  • duszność,
  • ból w klatce piersiowej lub żołądku,
  • obrzęk lub zimno w nodze, 1
  • silny lub nasilający się ból głowy lub niewyraźne widzenie po szczepieniu,
  • uporczywe krwawienie,
  • liczne małe siniaki, czerwonawe lub fioletowe plamy lub pęcherze krwi pod skórą,

zwróć się o niezwłoczną pomoc medyczną i wspomnij o swoim ostatnim szczepieniu.

Informacje dla pracowników służby zdrowia

 • U osób, które niedawno otrzymały szczepionkę COVID-19 Vaccine AstraZeneca, zgłaszano przypadki zakrzepicy i trombocytopenii, niektóre w postaci żyły krezkowej lub zakrzepicy żyły mózgowej / zatoki żylnej mózgu, występujące najczęściej w ciągu 14 dni po szczepieniu. Większość zgłoszeń dotyczyła kobiet poniżej 55 roku życia, chociaż niektóre z nich mogą odzwierciedlać większe narażenie takich osób na kampanie szczepień kierowane do określonych populacji w różnych państwach członkowskich.
 • Liczba zgłoszonych zdarzeń przekracza oczekiwane, a związku przyczynowego, chociaż nie został on potwierdzony, nie można wykluczyć. Jednak biorąc pod uwagę rzadkość zdarzeń i trudności w ustaleniu początkowej częstości występowania, ponieważ sam COVID-19 powoduje hospitalizacje z powikłaniami zakrzepowo-zatorowymi, siła jakiegokolwiek związku jest niepewna.
 • EMA uważa, że ​​stosunek korzyści do ryzyka leku pozostaje pozytywny i ogólnie nie ma związku z chorobami zakrzepowo-zatorowymi. Podjęte zostaną jednak kroki w celu zaktualizowania ChPL i ulotki dołączonej do opakowania o informacje o przypadkach DIC i CVST, które miały miejsce.
 • Zaleca się, aby pracownicy służby zdrowia zwracali uwagę na możliwe przypadki zakrzepicy z zatorami, DIC lub CVST występujące u zaszczepionych osób.
 • Należy ostrzec biorców, aby natychmiast zwrócili się o pomoc lekarską w przypadku objawów zakrzepowo-zatorowych, a zwłaszcza objawów trombocytopenii i zakrzepów krwi w mózgu, takich jak łatwe siniaczenie lub krwawienie oraz uporczywy lub silny ból głowy, szczególnie po 3 dniach od szczepienia.

Bezpośredni komunikat dla fachowego personelu medycznego (DHPC) zostanie wysłany do pracowników służby zdrowia przepisujących, wydających lub podających lek. DHPC zostanie również opublikowana na specjalnej stronie w witrynie internetowej EMA.


Więcej o leku

Szczepionka COVID-19 AstraZeneca to szczepionka zapobiegająca chorobie koronawirusowej 2019 (COVID-19) u osób w wieku 18 lat i starszych. COVID-19 jest wywoływany przez wirusa SARS-CoV-2. Szczepionka COVID-19 AstraZeneca składa się z innego wirusa (z rodziny adenowirusów), który został zmodyfikowany tak, aby zawierał gen do wytwarzania białka z SARS-CoV-2. Szczepionka COVID-19 AstraZeneca nie zawiera samego wirusa i nie może powodować COVID-19.

Najczęstsze działania niepożądane związane ze szczepionką COVID-19 AstraZeneca są zwykle łagodne lub umiarkowane i ustępują w ciągu kilku dni po szczepieniu.

Więcej o procedurze

Przegląd zdarzeń zakrzepowo-zatorowych w szczepionce COVID-19 AstraZeneca został przeprowadzony w kontekście sygnału bezpieczeństwa , zgodnie z przyspieszonym harmonogramem. Sygnał bezpieczeństwo jest informacja o nowej lub niepełny udokumentowane zdarzenia niepożądanego , który jest potencjalnie spowodowane przez lek, takich jak szczepionki i które wymaga dalszych badań.

Przegląd został przeprowadzony przez Komitet ds. Oceny Ryzyka w ramach Nadzoru nad Bezpieczeństwem Farmakoterapii ( PRAC ) w EMA , komitet odpowiedzialny za ocenę kwestii bezpieczeństwa leków stosowanych u ludzi. Komitet medycyny ludzkiej EMA, CHMP , będzie teraz szybko oceniał wszelkie niezbędne zmiany w informacji o produkcie .

Aktualizacja 19 marca 2021 : EMA leki człowieka komisja ( CHMP ) dokonał oceny zmian zaproponowanych przez PRAC i zgodził się zaktualizować szczepionki za informacje o produkcie zgodnie z PRAC „s rekomendacji. Zmienione informacje o produkcie zostały opublikowane na stronie internetowej EMA.

1  Tekst zaktualizowano 23 marca 2021 r. W celu usunięcia „ramienia”. 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: