NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Biały Dom rozważa wprowadzenie podatku od przebiegu pojazdów w celu finansowania infrastruktury

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Administracja Bidena rozważa nałożenie podatku od przebiegu pojazdów na Amerykanów – jako sposób na sfinansowanie wielomiliardowego planu infrastrukturalnego, który ma zostać ogłoszony przez prezydenta Bidena, powiedział w piątek sekretarz transportu Pete Buttigieg.

Jeśli wierzymy w tak zwaną zasadę „użytkownik płaci”, ideę, że część tego, jak płacimy za drogi, to płacimy na podstawie tego, ile jeździmy” – powiedział Buttigieg w wywiadzie dla CNBC.

Fact Check: Will a sales tax hike relieve traffic congestion? | Escondido  Grapevine

„Podatek od gazu był kiedyś oczywistym sposobem na zrobienie tego; już nie jest… Tak więc, tak zwany podatek od przejechanych mil lub podatek milowy, jakkolwiek chcesz go nazwać, mógłby być sposobem na zrobienie tego.”

Podatek opodatkowałby kierowców od liczby mil, które pokonują, w przeciwieństwie do ilości benzyny, którą zużywają, co nie jest już niezawodnym strumieniem dochodów przy tak wielu samochodach elektrycznych na drogach.

„Słyszę dużo apetytu, aby upewnić się, że istnieją zrównoważone strumienie finansowania,” Buttigieg powiedział.

„Słyszycie tu wiele 'być może', ponieważ wszystkie te rzeczy muszą być zrównoważone i mogą być częścią mieszanki,” zastrzegł sekretarz, mówiąc, że podatek milowy jest w tej chwili tylko przedmiotem rozważań.

Buttigieg dodał następnie, że Biały Dom rozważa również przywrócenie Build America Bonds, które są specjalnym rodzajem obligacji komunalnych wprowadzonych po raz pierwszy przez administrację Obamy, które mają koszty odsetek pokrywane przez Skarb Państwa USA.

Powiedział, że obligacje te pokazują „wiele obietnic, jeśli chodzi o sposób, w jaki wykorzystujemy ten rodzaj finansowania”.

Jego komentarze pojawiły się dzień po pierwszej konferencji prasowej Bidena, na której ogłosił on plany odsłonięcia w przyszłym tygodniu w Pittsburghu ustawy infrastrukturalnej o wartości 3-4 bilionów dolarów.

Prezydent przekonywał, że odbudowa amerykańskiej infrastruktury fizycznej i technologicznej jest kluczowym priorytetem, aby nie tylko pobudzić spowolnioną gospodarkę, ale także zachować konkurencyjność wobec zagranicznych rywali, takich jak Chiny.

Buttigieg powiedział, że plan odbudowy dróg, mostów i dróg wodnych przyniesie znaczący zwrot z inwestycji.

„Kiedy myślisz o infrastrukturze, jest to klasyczny przykład inwestycji, która ma zwrot z tej inwestycji” – powiedział CNBC były kandydat na prezydenta.

„To jeden z wielu powodów, dla których uważamy, że jest to tak ważne. Jest to wizja miejsc pracy w takim samym stopniu, jak wizja infrastruktury, wizja klimatu i nie tylko.”

Dzień wcześniej Buttigieg wezwał Komisję Transportu i Infrastruktury Izby do dokonania „inwestycji pokoleniowej” w celu poprawy infrastruktury przy jednoczesnym zwalczaniu zmian klimatycznych i nierówności rasowych.

„Istnieje niemal powszechne przekonanie, że szersze ożywienie gospodarcze będzie wymagało narodowego zaangażowania w naprawę i transformację amerykańskiej infrastruktury” – powiedział sekretarz.

https://nypost.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: