NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zachodnie media szybko oskarżają Syrię o „bombardowanie szpitali” – ale milczą, gdy TERRORYŚCI naprawdę niszczą syryjskie szpitale

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W czasie, gdy starsze media ponownie powtarzają bezpodstawne twierdzenie „Syria bombarduje szpitale”, zatrzymajmy się, aby przyjrzeć się stosunkowo nieznanej (ale możliwej do sprawdzenia) rzeczywistości, w której terroryści bombardują szpitale w Syrii.
Po niedawnych doniesieniach o tym, że celem ataków był szpital w Al Atarib, w zachodniej części Aleppo, Departament Stanu USA powtórzył to twierdzenie, pomimo braku jakichkolwiek wyraźnych dowodów na jego poparcie.

Zamiast tego, raporty opierają się na wysoce wątpliwych źródłach, takich jak Białe Hełmy, finansowane przez USAID Syryjsko-Amerykańskie Towarzystwo Medyczne oraz zwykli nienazwani „świadkowie” i (wyraźnie bezstronne!) „źródła rebelianckie”, jak wynika z raportu Reutersa na temat ostatnich twierdzeń.

W rzeczywistości Reuters przyznaje nawet, że nie był w stanie zweryfikować autentyczności nagrań wideo, które rzekomo pokazują „zniszczony oddział i ratowników obrony cywilnej wynoszących zakrwawionych pacjentów na zewnątrz”.

Przypomnijmy, że Idlib jest okupowany przez Al-Kaidę w Syrii – fakt ten podkreślił (jak pisałem) sam były specjalny wysłannik USA, Brett McGurk, który uznał północno-zachodnią syryjską prowincję za „największą bezpieczną przystań Al-Kaidy od 9/11.”

Obecność Al-Kaidy i powiązanych z nią grup terrorystycznych uniemożliwia niezależnym, neutralnym organom ocenę tego, co się dzieje.

Mówi się, że fakty mają znaczenie. Ale naprawdę, nie tak bardzo, gdy chodzi o propagandę wojenną.

W Sarmadzie, w prowincji Idlib, jednym z celów był targ paliwowy Tahrir al-Sham (Al-Kaida w Syrii), a cysterny z przemycanym paliwem zostały zniszczone.

Filmik Białych Hełmów rzekomo nakręcony w Al-Atarib twierdzi, że zbombardowano tam szpital. Rzeczywiście widać na nim coś, co wygląda na placówkę medyczną pokrytą pyłem i wielu tęgich mężczyzn w wieku bojowym. Wyraźnie brakuje kobiet lub normalnie wyglądających cywilów.

Biorąc pod uwagę zamiłowanie Białych Hełmów do pracy wyłącznie na obszarach kontrolowanych przez frakcje terrorystyczne, współpracy z nimi, a nawet zaliczania się do ich grona, zajmowania się handlem organami i wielokrotnego kłamania w przeszłości, nagranie to niczego nie dowodzi.

Jest natomiast precedens, że „szpitale” czy centra medyczne były wykorzystywane przez terrorystów jako broń. I to nie tylko raz czy dwa, ale wielokrotnie na terenach okupowanych przez terrorystów w całej Syrii.

Widziałem je w Aleppo i we wschodniej Ghouta.

Szpitale Oczny i Dziecięcy, duży kompleks we wschodnim Aleppo, został zmilitaryzowany i zajęty przez terrorystów, w tym Brygady Tawhid, Al-Kaidę, a nawet IS (Państwo Islamskie, dawniej ISIS). Więźniowie byli przetrzymywani i torturowani w koszmarnych więzieniach i celach izolacyjnych położonych głęboko pod ziemią.

Jak zauważyła dziennikarka Vanessa Beeley, we wschodniej Ghoucie centra medyczne „zapewniały leczenie prawie wyłącznie ekstremistycznym frakcjom zbrojnym”. Zostały one również zbudowane pod ziemią, „połączone rozległym labiryntem tuneli, które wiły się poniżej większości dzielnic kontrolowanych przez grupy zbrojne, zapewniając osłonę dla bojowników podczas kampanii wojskowych SAA [Syryjskiej Armii Arabskiej].” (Na marginesie, zobacz jeden z tych masywnych tuneli w Doumie, w miejscu gdzie znajduje się podziemny „szpital”).

W Idlib, „szpital”, który New York Times twierdził, że rosyjskie samoloty wojenne zbombardowały w maju 2019 roku, był jaskinią używaną jako siedziba terrorystów. Inna ufortyfikowana jaskinia w Khan Sheikhoun była dobrze zaopatrzona w broń, środki medyczne i maski gazowe, a także więzienie z celami izolacyjnymi.

Na terenach wyzwolonych od terrorystów, Armia Syryjska rutynowo znajduje takie jaskinie, z tunelami łączącymi bazy terrorystów, aby mogli oni uniknąć poruszania się nad ziemią.

W przeszłości Rosja dostarczała zdjęcia satelitarne, gdy pojawiała się kwestia rzekomego zbombardowania budynku. Dopóki nie będziemy mieli niezbitych dowodów, pozostaje kwestia „on powiedział, ona powiedziała”, choć zdrowy rozsądek (i historia takich kłamstw) wskazuje na więcej medialnych fabrykacji.

Zbombardowane szpitale, media ziewają
Skoro media i publicyści tak bardzo przejmują się tym, że syryjskie szpitale są bombardowane, a nawet niszczone, warto przejrzeć niektóre z głównych szpitali uszkodzonych lub zniszczonych przez frakcje terrorystyczne.

Jednak, co nie jest zaskoczeniem, nie ma zbyt wielu informacji na ten temat. Poniżej przedstawiam częściową listę, uzupełniając ją o szczegóły z zaatakowanych szpitali, do których sam się udałem.

Zbombardowanie i całkowite zniszczenie szpitala Al-Watani w Qusayr, prowincja Homs, przez Wolną Armię Syryjską (FSA) we wrześniu 2012 r.
Zbombardowanie i całkowite zniszczenie przez FSA we wrześniu 2012 roku dwóch szpitali w Aleppo.
Grudzień 2013 r. bombardowanie przez FSA i Al-Kaidę i całkowite zniszczenie szpitala Al-Kindi w Aleppo, jednego z największych i najlepszych szpitali onkologicznych na Bliskim Wschodzie.
W kwietniu 2015 r. FSA zbombardowała i obległa szpital narodowy w Jisr al-Shughour, Idlib.
Przerażające wielokrotne samobójcze zamachy bombowe IS w maju 2016 r. w Dżableh (a także w Tartous tego samego dnia), w tym wewnątrz Szpitala Narodowego w Dżableh.
Atak w maju 2016 r. przed szpitalem położniczym Dabeet w Aleppo – pocisk trafił w zaparkowany na zewnątrz samochód, który następnie eksplodował, zabijając trzy kobiety w szpitalu i raniąc wiele innych.
Pojechałem do Aleppo w lipcu 2016 r. i rozmawiałem z dyrektorem, który potwierdził, że jego szpital został wypatroszony w wybuchu, i zauważył, że tydzień później moździerze terrorystów uderzyły w dach szpitala, niszcząc dach i raniąc pracowników budowlanych.

W maju 2018 roku, zanim Daraa została w pełni wyzwolona, udałem się do obszarów, które były pod ostrzałem terrorystów (w tym w dniu, w którym pojechałem), i podjąłem niebezpieczną szybką jazdę taksówką, którą wynająłem w Damaszku, do szpitala państwowego, drogą narażoną na snajperstwo terrorystów z odległości mniejszej niż 100 metrów.

Western media quick to accuse Syria of 'bombing hospitals' – but when TERRORISTS  really destroy Syrian hospitals, they are silent – Conservative Beaver

Szpital był poturbowany i częściowo zniszczony przez moździerze terrorystów, a w większości pusty od pacjentów. Dyrektor pokazał mi zniszczone oddziały (dializę i laboratorium) oraz miejsca niedostępne ze względu na wysokie ryzyko ostrzału (ginekologię, operacje, bank krwi, szkołę pielęgniarską, szpital dziecięcy).

Kiedy wróciłem do Daraa we wrześniu, po wyzwoleniu regionu, szpital był pełen pacjentów, ponieważ w końcu można było do niego wejść bez ryzyka.

Za szpitalem, około 50 metrów dalej, zobaczyłem budynek, o którym powiedziano mi, że został zajęty przez terrorystów. Stąd ogromne ryzyko bycia snajperem wewnątrz szpitala.

Nigdy nie widziałem, aby jakikolwiek zachodni outlet mówił o tym szpitalu, choć służył on cywilom i był dość widocznie częściowo zniszczony.

W listopadzie 2016 roku spotkałem się z dr Ibrahimem Hadidem, byłym dyrektorem szpitala Kindi, który powiedział, że chciałby, aby koledzy z branży medycznej i instytucje medyczne wywarły trochę tej troski, jaką mają w stosunku do „szpitali” rzekomo zbombardowanych na terenach terrorystycznych.

Oni, i zachodnie media korporacyjne, zrobili oczywiście coś przeciwnego.

Kolejna chemiczna piosenka i taniec?
Tymczasem Rosja ostrzega przed możliwą nową, zainscenizowaną prowokacją chemiczną Tahrir al-Sham w Idlibie.

Rosyjskie Centrum Pojednania twierdzi, że „bojownicy knują, aby zainscenizować fałszywy atak chemiczny w pobliżu osady Qitian”, aby ponownie oskarżyć syryjski rząd o użycie środków chemicznych wobec ludzi.

Jak każdy, kto śledzi wojnę w Syrii, wie, że chociaż Zachód desperacko chce udowodnić, że Syria dokonała jednego lub więcej ataków chemicznych, nie udało mu się to do tego stopnia, że nawet eksperci OPCW wypowiedzieli się, zaprzeczając tym twierdzeniom.

Jak pisałem w zeszłym tygodniu, pomimo nieustannego kłamania na temat Syrii przez dziesięć lat, zachodnie (i z Zatoki Perskiej) media, pundity i politycy parli do przodu z kolejnymi kłamstwami – powtórnymi oskarżeniami i propagandą wojenną.

Jest więc prawdopodobne, że na nowo pojawi się temat „zbombardowanych szpitali”, a potem temat „ataków chemicznych”. A potem może będziemy mieli kolejnego nowego Bana al-Abeda, który poprosi Bidena o zbombardowanie Syrii lub „holokaust” Idlib…

I tak w kółko, nieustanna propaganda wojenna.

Ironia polega oczywiście na tym, że – jak odczuwam potrzebę wyjaśniania niemal za każdym razem, gdy piszę – ci czytający scenariusze, którzy twierdzą, że Syria (i Rosja) bombardują szpitale lub używają chemikaliów, czy też jakiekolwiek inne kłamstwo, które jest następnie poddawane recyklingowi, tak naprawdę nie troszczą się o życie Syryjczyków.

Gdyby tak było, przestaliby wybielać terroryzm w Syrii, pomogliby temu krajowi i jego sojusznikom w wyzwoleniu Idlib i okolic Aleppo, przestaliby grabić ropę, opuścili Syrię i znieśliby sankcje.

 

https://www.rt.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: