NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Tak, Fauci i Gates mają powiązania z producentem szczepionek COVID-19

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
piątek, 26 marca 2021

„Pomimo tak wielu jawnych przeinaczeń MSM, Gates i Fauci mają bezpośrednie powiązania z Moderną !!!!!!!”

Tak, Fauci i Gates mają powiązania z producentem szczepionek COVID-19

Bill Gates z dyrektorem NIH Francisem Collinsem i dyrektorem NIAID Anthonym Fauci w NIH w czerwcu 2017 (Zdjęcie: NIH, na licencji CC BY-NC 2.0)

Jeremy R. Hammond

O n 11 września  USA Today  opublikowało artykuł z nagłówkiem deklarując „ check Fakt: Fauci, Gates, Epstein i Soros nie mają powiązania z firma farmaceutyczna Moderna ”.

Ale ten nagłówek był  fałszywy .

Zarówno Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) i członek koronawirusa zadaniowej Białym Domu, a Bill Gates  nie  mają powiązania Moderna, firmie farmaceutycznej rozwijającym COVID-19 szczepionkę przy użyciu technologii mRNA.

W artykule słusznie zidentyfikowano dezinformację przedstawioną w filmie szeroko udostępnianym w mediach społecznościowych.

W odniesieniu do Fauci,  USA Today  zauważa, że twierdzenie wideo, że Fauci był pierwszym dyrektorem generalnym Moderna, jest fałszywe. Niemniej jednak Fauci ma powiązania z Moderną.

Podobnie w artykule zauważono, że twierdzenie wideo, że Fauci i Gates byli współlokatorami w college’u, jest fałszywe. Jednak Gates również ma bezpośrednie powiązania z Moderną.

W rzeczywistości „  USA Today”  zaprzecza własnemu nagłówkowi, przyznając, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów „jest wymieniona jako jeden ze współpracowników Moderny” na  stronie firmy w witrynie  inwestora Flagship Pioneering.

Najbliższe powiązanie, jakie  USA Today  przyznaje z Fauci, to fakt, że był „współautorem platformy szczepionkowej, którą Moderna pracuje nad ulepszeniem”, jak wskazano w  liście akcjonariuszy z 2019 r . Odnosi się to do przeglądu technologii szczepionek, którego współautorem jest Fauci, opublikowanego w zeszłym roku w czasopiśmie  Nature Reviews Immunology .

Chociaż  USA Today o  tym nie wspomina, to samo pismo w podtytule „Partnerstwa” wspomina o finansowaniu w wysokości 187 milionów dolarów z dotacji, z przypisem. W przypisie wskazano, że dotacje pochodzą od Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA), Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA)  oraz Bill and Melinda Gates Foundation .

BARDA  działa w ramach Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej.  DARPA  to agencja badawczo-rozwojowa Departamentu Obrony.

Nie jest tajemnicą, że zarówno Fauci, jak i Gates mają bliskie związki z Moderną. Po napotkaniu nagłówka w kanale wiadomości wiedziałem, że jest fałszywy, i tak zrobiłem szybkie wyszukiwanie w Google, aby udokumentować jego fałsz. Sprawdzenie faktów „Weryfikacja faktów” w USA Today zajęło około dziesięciu sekund.

Moje poszukiwania natychmiast doprowadziły do pojawienia się strony opublikowanej w marcu na stronie internetowej NIAID, która działa w ramach National Institutes of Health (NIH),  ogłaszając  rozpoczęcie pierwszej fazy badania klinicznego szczepionki Moderna przeciwko COVID-19. Strona internetowa zauważa, że NIAID Fauci „finansuje proces”.

Ponadto kandydat na szczepionkę Moderna „został opracowany przez naukowców z NIAID i ich współpracowników” w Moderna.

Strona cytuje Fauci mówiącego, że badanie było „ważnym krokiem” w kierunku opracowania „bezpiecznej i skutecznej szczepionki zapobiegającej zakażeniu SARS-CoV-2”.

Podobnie, mogłem natychmiast wyświetlić stronę z witryny Moderna, w której  wymieniono  Fundację Billa i Melindy Gatesów jako „strategicznego współpracownika”, przy czym fundacja „zawarła umowę ramową dotyczącą globalnego projektu zdrowotnego” w styczniu 2016 r. „W celu rozwoju opartego na mRNA projekty rozwojowe dotyczące różnych chorób zakaźnych ”.

 

Oryginalny nagłówek USA Today fałszywie twierdził, że Anthony Fauci i Bill Gates nie mają „żadnych powiązań” z Moderną, producentem szczepionek przeciwko COVID-19

Wysłałem e-mail do autora i redaktora korekt 13 września z prośbą o poprawienie fałszywego nagłówka i potwierdzenie współpracy NIAID z firmą Moderna, zgodnie z  kodeksem etycznym USA Today .

Zwróciłem również uwagę, że nawet jeśli nie zdawali sobie sprawy z tego partnerstwa, ponieważ w artykule wspomniano o współpracy między Gates Foundation i Moderna,  wiedzieli,  że ich nagłówek jest fałszywy. Zauważyłem również hipokryzję sprawdzania innych faktów, podczas gdy  umyślne  dezinformowanie opinii publicznej.

Dwa dni później otrzymałem odpowiedź od autora, Chelsey Cox, w której dziękował mi za komentarze, ale trzymał się nagłówka z uzasadnieniem, że „Nagłówek odzwierciedla analizę roszczenia podlegającego weryfikacji faktów”.

Odpowiedziałem: „Nie wynika z tego, że skoro twierdzenia dotyczące Fauci i Gates podlegających weryfikacji faktów są fałszywe, to dlatego nie mają one„ żadnych powiązań ”z Moderną. To jest  błąd non sequitur.  Rzeczywiście, w artykule wskazałeś, że Gates ma powiązania z Moderną, a jego fundacja jest partnerem firmy. Nagłówek jest fałszywy i zgodnie  z wytycznymi etycznymi USA Today  powinien zostać poprawiony ”.

Odpowiedziała później tego samego dnia, aby poinformować mnie, że uzyskała zgodę redaktora na zmianę nagłówka, który teraz brzmi: „ Weryfikacja faktów: post Moderna zawiera fałszywe twierdzenia dotyczące Fauci, Gates, Soros, Epstein ”. (To również nie jest świetny tytuł, ponieważ brzmi tak, jakby sama Moderna szerzyła dezinformację, ale przynajmniej fałszywe twierdzenie, że Fauci i Gates nie mają „żadnych powiązań” z Moderną, zostało usunięte).

USA Today  nie opublikowało potwierdzenia błędu i nie zaktualizowało artykułu, aby przyznać, że Fauci, podobnie jak Gates, współpracuje z Moderna przy opracowywaniu swojej szczepionki COVID-19.

The USA Today / Gannett Building w McLean, Virginia (Zdjęcie: Patrickneil, na licencji CC BY-SA 3.0)

The USA Today / Gannett Building w McLean, Virginia (Zdjęcie:  Patrickneil , na licencji  CC BY-SA 3.0 )

Kto będzie sprawdzał fakty w mediach głównego nurtu?

Rozprzestrzenianie się dezinformacji jest obecnie poważnym problemem w naszym społeczeństwie. Ale głównym nurtem narracji jest to, że pochodzi od osób w mediach społecznościowych lub alternatywnych witrynach mediów. W rzeczywistości największymi dostawcami dezinformacji są rząd i media głównego nurtu.

Zauważ, że samozwańcze „weryfikatory faktów” głównego nurtu mediów nie sprawdzają siebie nawzajem pomimo nieskończonych możliwości, aby to zrobić. Zamiast tego skupiają się na „obalaniu” informacji z alternatywnych źródeł.

Użycie terminu „fałszywe wiadomości” ma charakter ilustracyjny. Media korporacyjne oskarżają alternatywne źródła o propagowanie „fałszywych wiadomości” w  celu utrzymania własnej dominacji jako dostarczycieli dezinformacji , takich jak  nieujawniona teoria spiskowa  propagowana  przez  New York Times,  że rosyjski rząd włamał się do infrastruktury wyborczej USA w 2016 roku.

Aby to zilustrować,  artykuł redakcyjny New York Timesa  opublikowany w listopadzie 2019 r. Wskazał, że uciskające reżimy używały tego terminu, aby odrzucić krytykę naruszeń praw człowieka, a następnie obwinił za to zjawisko Donalda Trumpa, który wielokrotnie odnosił się do głównych źródeł mediów jako propagujących „fałszywe wiadomości ”. Twierdzili, że to Trump dał początek „epitetowi„ fałszywych wiadomości ”jako broni”.

Ale to było rażące kłamstwo. W rzeczywistości to  New York Times  i inne media głównego nurtu  użyły terminu „fałszywe wiadomości”  , atakując niezależne dziennikarstwo internetowe, które zagraża zarówno modelowi biznesowemu głównych mediów korporacyjnych, jak i programom politycznym, do których te korporacje dążą.

W tym przypadku agendą polityczną mediów głównego nurtu było wyprodukowanie zgody  na cenzurowanie informacji z alternatywnych źródeł mediów w mediach społecznościowych .

Kiedy Donald Trump zaczął używać terminu „fałszywe wiadomości”,  kpiąco  rzucał im z powrotem własną wytwórnię, aby podkreślić ich hipokryzję.

Ten epizod był zgodny z  funkcją mediów  nakreśloną przez Edwarda Hermana i Noama Chomsky’ego w ich przełomowym traktacie  Zgoda na produkcję: ekonomia polityczna środków masowego przekazu .

Tak zwane artykuły „weryfikujące fakty” często pełnią tę funkcję, wprowadzając w błąd opinię publiczną.

Na przykład  „weryfikacja faktów” z Lead Stories  cytowana przez Facebooka w celu oznaczenia postu o śmiertelności zakażeń SARS-CoV-2 jako fałszywego sam w sobie był winny kłamstwa,  fałszywie  twierdząc, że było to przerażające 1,3 procent,  gdy ta liczba nie była nawet oszacowanie śmiertelności z powodu infekcji.

Na przykład witryna  FactCheck.org  fałszywie  twierdzi,  że rtęć używana w szczepionkach przeciw grypie, a wcześniej w wielu innych szczepionkach w rutynowym harmonogramie dzieciństwa CDC, jest nieszkodliwa i że nauka dowiodła, że szczepionki nie powodują autyzmu. Źródłem tych stwierdzeń na stronie internetowej była strona internetowa CDC oraz przegląd z 2004 roku przeprowadzony przez Institute of Medicine (IOM). Z kolei CDC cytuje również kilka badań obserwacyjnych i przegląd IOM. Jednak IOM w rzeczywistości przyznał, że środek konserwujący na bazie rtęci, tiomersol, jest „znaną neurotoksyną”, która „gromadzi się w mózgu” i „może uszkodzić układ nerwowy”.

IOM  przyznał  również, że hipotezy, że szczepionki mogą przyczyniać się do rozwoju autyzmu u podatnych dzieci, nie można wykluczyć na podstawie badań obserwacyjnych, a ponadto  żadne z badań zawartych w ich przeglądzie nie zostało faktycznie zaprojektowane w celu sprawdzenia tej hipotezy .

Coraz większym problemem jest cenzura  prawdziwych informacji. 

W lutym 2019 roku kongresman Adam B. Schiff  wysłał listy  do dyrektorów generalnych Facebooka, Google i Amazona, w których zasadniczo wzywał te firmy do pomocy rządowi w  cenzurowaniu wszelkich informacji  o szczepionkach, które nie były zgodne z celami publicznej polityki szczepień.

Pozornie celem było zwalczanie „dezinformacji” na temat szczepionek, ale jego kryteria  odnosiły się tylko  do tego, co określił jako „informacje antyszczepionkowe” i obejmowały  wszelkie  informacje, bez względu na to, czy były one zgodne z prawdą i dobrze ugruntowane naukowo, które mogłyby doprowadzić rodziców do „Odmawiaj przestrzegania zalecanego harmonogramu szczepień”.

Sam Schiff rażąco kłamał w liście na temat bezpieczeństwa szczepionek, twierdząc, że „nie ma dowodów na to, że szczepionki powodują choroby zagrażające życiu lub powodujące kalectwo”.

Zgodnie z tym postrzeganym obowiązkiem, Facebook, na przykład, oznaczył postem stwierdzającym, że  szczepionki mogą powodować encefalopatię,  jako „fałszywe”, powołując się na artykuł z „weryfikacji faktów” opublikowany przez  Health Feedback . (Encefalopatia obejmuje każdy rodzaj uszkodzenia, zaburzenia lub choroby mózgu, w tym zapalenie mózgu lub zapalenie mózgu).

Jednak producent szczepionek Merck w swoim bestsellerowym podręczniku medycznym  Merck Manual  stwierdza wyraźnie, że „Zapalenie mózgu może wystąpić jako wtórne powikłanie immunologiczne niektórych infekcji wirusowych lub szczepień”.

A rząd Stanów Zjednoczonych, w ramach swojego programu odszkodowań za urazy spowodowane szczepieniami, który wraz z prawnym immunitetem dla producentów szczepionek służy przeniesieniu ciężaru finansowego za obrażenia z firm farmaceutycznych na konsumentów, którzy płacą podatki, wymienia encefalopatię i zapalenie mózgu jako podlegające odszkodowaniu obrażenia wywołane szczepionkami.

W słynnym przypadku dziewczynka imieniem Hannah Poling w wieku 19 miesięcy dostała regresu rozwojowego do zdiagnozowanego autyzmu po otrzymaniu dziewięciu dawek szczepionki na raz. Rząd przyznał, że szczepienia „znacznie pogorszyły podstawowe zaburzenie mitochondrialne, które predysponowało ją do deficytów w metabolizmie energii komórkowej i objawiło się jako regresywna encefalopatia z cechami zaburzeń ze spektrum autyzmu”.

Inny „Fact Check” na Facebooku cytuje artykuł AFP i artykuł  Lead Stories,  aby oznaczyć film jako fałszywy w związku z doniesieniem, że  główny naukowiec Światowej Organizacji Zdrowia został przyłapany na okłamywaniu  opinii publicznej na temat bezpieczeństwa szczepionek. W obu artykułach „Fact Check” zaprzeczono, że główny naukowiec WHO kłamał.

Jednak żaden z tych artykułów nie przeszkadzało, aby wyjaśnić, w jaki sposób raport był nieprawdziwy, gdy naukowiec  miał  faktycznie twierdził w filmie, który opublikował na YouTube, że „solidne systemy bezpieczeństwa szczepionek” istnieją w krajach na całym świecie, które umożliwiają naukowcom ściśle współpracuje z WHO w celu zapewnienia że szczepionki są podawane „bez ryzyka”  tylko po to, aby kilka dni później przyznać  jej kolegom na spotkaniu WHO, że „nie możemy przecenić faktu, że naprawdę nie mamy bardzo dobrych systemów monitorowania bezpieczeństwa w wielu krajach” oraz że ryzyko Poważne zdarzenia niepożądane wykrywane dopiero po wprowadzeniu szczepionki na rynek są „zawsze obecne”.

Dążenie do  cenzurowania niewygodnych prawd stało się tak silne,  że badanie w czasopiśmie  Vaccine  zrównało nawet wiadomości, które po prostu podkreślają, że  mamy prawo do świadomej zgody  z „dezinformacją” dotyczącą szczepionek.

To badanie było szeroko cytowane przez media jako wykazujące, że organizacja  Obrony Zdrowia Dziecka  Roberta F. Kennedy’ego Jr. była głównym rozpowszechniaczem „dezinformacji” o szczepionkach za pośrednictwem reklam na Facebooku, mimo że nie dostarczyła ani jednego przykładu takiego Reklama.

Jak na ironię, w badaniu  nie  produkują przykład „pro-szczepionki” ogłoszenie, że autorzy nie mieli problemu z choć  błędnie  przekazane, że nauka udowodniła, że rak szyjki macicy zapobiega szczepionki HPV, podczas gdy w rzeczywistości, jak odnotowano w styczniu w A badania opublikowanego w  Journal of the Royal Society of Medicine , żadne z badań klinicznych przeprowadzonych przez producentów w celu uzyskania licencji nie miało na celu określenia skuteczności szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy, a nie wiadomo, czy szczepionka zapobiega rakowi.

To od  nas  zależy, czy pociągniemy do odpowiedzialności media

Problem cenzury i dezinformacji głównego nurtu jest poważny i ma przerażające implikacje. Tak jak dezinformacja głównego nurtu wytworzyła zgodę na nielegalną inwazję na Irak w 2003 r., Tak jest dziś wykorzystywana do wydawania zgody na ekstremalne i szkodliwe środki „blokowania” w odpowiedzi na pandemię SARS-CoV-2 i do nakazów szczepień.

Wszystkie te programy polityczne zepchnięte przez media głównego nurtu podnieść zagrożenie, że każda szczepionka COVID-19, który przechodzi przez  proces zatwierdzania szczepionki FDA  dostać się do rynku zostanie  nakazane .

Musimy walczyć z tym autorytarnym programem.

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc w walce z tym zagrożeniem.

Po pierwsze,  nie rozpowszechniaj dezinformacji  w mediach społecznościowych. Myśl krytycznie, kwestionuj własne przypuszczenia i sprawdź swoją stronniczość potwierdzającą. Poświęć trochę czasu, aby spróbować zweryfikować informacje, aby upewnić się, że zostały sprawdzone. Mamy  nie  chcą być  uprawomocnienia  oskarżenia o szerzenie dezinformacji, ponieważ odgrywa prawo w rękach tych, którzy chcą cenzurować nasze głosy.

Po drugie,  nie  zataczać  prawdziwe  informacje, że zakład chce zachować od publiczności. Media społecznościowe są bardzo przydatnym narzędziem do omijania strażników i kwestionowania głównych narracji propagandowych. Właśnie dlatego ludzie tacy jak kongresman Adam Schiff chcą, aby platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook, cenzurowały informacje w imieniu rządu. Kiedy czytasz artykuły wysokiej jakości zawierające ważne i weryfikowalne informacje, których konsumenci mediów głównego nurtu po prostu nie otrzymają w inny sposób, pamiętaj, aby  je udostępnić. 

Po trzecie, kiedy napotkasz treści medialne, które wprowadzają opinię publiczną w błąd, postaraj się pociągnąć ich do odpowiedzialności. Napisz do autorów i redaktorów, aby z szacunkiem zażądać poprawienia fałszywych informacji, dostarczając im wszelką dokumentację niezbędną do udowodnienia, że ich twierdzenia są nieprawdziwe. (Dziękuję swoim czytelnikom za zidentyfikowanie czasami błędów w moich własnych pismach, które poprawiam publikowanymi podziękowaniami).

Po czwarte, kiedy napotkasz dezinformację głównego nurtu, potraktuj ją jako przykład, aby uczyć innych o tym, jak są oszukiwani i jak media zwykle pełnią funkcję produkowania zgody na szkodliwą politykę rządu. Udostępnij informacje i wyjaśnij znajomym, rodzinie i obserwującym w mediach społecznościowych, dlaczego twierdzenie lub narracja są fałszywe i jaka jest prawda.

Nie musisz być niezależnym dziennikarzem, aby zająć stanowisko i przeciwdziałać zagrożeniom wynikającym z głównego nurtu dezinformacji i narracji propagandowych. My  wszyscy  mają ważną rolę do odegrania w poszukiwaniu  prawdy  i rozłożenie go dla dobra ludzkości.

Możesz zostać osobiście zaatakowany za zabranie głosu. Ale wraz z wiedzą przychodzi pewność siebie, by stawić czoła łobuzom, którzy będą cię wymawiać i atakować twoją postać, zamiast merytorycznie zajmować się twoimi uzasadnionymi argumentami.

Możesz również zostać ocenzurowany. Facebook ukarał na przykład moją stronę za udostępnienie kilku treści, które  fałszywie  oznaczył jako dezinformacyjne, podczas gdy sam rozpowszechnia dezinformację poprzez rzekome artykuły „weryfikujące fakty”.

Na przykład w poście lokalnej gazety cytującym gubernator Michigan, Gretchen Whitmer, zachęcającą ludzi do szczepienia przeciw grypie, skomentowałem, podając wyniki badań, które nie były zgodne z tym celem polityki, i udostępniając linki do tych badań w literaturze medycznej. ; a  gazeta odpowiedziała, usuwając moje komentarze i wykluczając mnie  z ich strony. Tak więc walczyłem, zachęcając moich czytelników do konfrontacji z ich  cenzurowaniem nauki w  celu rozpowszechniania szczepionek przeciw grypie, a oni ostatecznie uciekli się do  cenzurowania siebie  i usunięcia swoich postów, aby uniemożliwić odbiorcom poznanie  prawdy  zarówno o nauce, jak i o tchórzliwej i nieuczciwej intelektualnie cenzurze .

Trwa wojna informacyjna. Wszyscy musimy dołożyć wszelkich starań, aby uczyć się i dzielić wzmacniającą wiedzą z innymi. Musimy także pociągać instytucje medialne do odpowiedzialności za przestrzeganie wyższych standardów. Od tego zależy nasza przyszłość.

https://www.jeremyrhammond.com/2020/09/16/fauci-gates-moderna/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: