NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemiecki Allianz jest bliski przejęcia Aviva Polska za 2,9 mld USD

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LONDYN (Reuters) – Niemiecki ubezpieczyciel Allianz jest bliski zawarcia umowy o wartości 2,5 mld euro (2,94 mld dolarów) na zakup polskiego oddziału Avivy, przebijając oferty od włoskiego Generali i holenderskiego ubezpieczyciela NN, źródła zaznajomione ze sprawą powiedziały Reutersowi.

Exclusive: Germany's Allianz nears $2.9 billion deal for Aviva Poland -  sourcesAllianz jest bliski rozpoczęcia wyłącznych rozmów z Avivą, a transakcja może zostać ogłoszona już w piątek, powiedziały źródła, mówiąc pod warunkiem zachowania anonimowości.

Rzecznik prasowy Avivy potwierdził, że brytyjski ubezpieczyciel rozważa opcje dla swojego polskiego biznesu.

Allianz i Generali odmówiły komentarza, a NN nie było natychmiast dostępne.

Niemiecka firma zwyciężyła w przetargu, który rozpoczął się w zeszłym roku, kiedy szefowa Avivy Amanda Blanc rozpoczęła ambitny plan sprzedaży aktywów w całej Europie i skupienia się na podstawowych operacjach w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Irlandii.

Aviva jest drugim co do wielkości ubezpieczycielem na życie w Polsce po państwowym PZU i dziesiątym co do wielkości ubezpieczycielem ogólnym w kraju. Jej działalność w Polsce obejmuje również dwa kluczowe partnerstwa bancassurance z Santanderem i ING.

Allianz, który niedawno przegrał przetarg na kupno francuskich operacji Avivy, złożył najwyższą ofertę na polską jednostkę brytyjskiego ubezpieczyciela – kluczową dla rozwoju jego wpływów w Europie Środkowej i Wschodniej, podały źródła.

Allianz jest już obecny w Polsce zarówno w ubezpieczeniach na życie, jak i ubezpieczeniach ogólnych, a także prowadzi działalność na różnych rynkach Europy Wschodniej, w tym w Rosji i na Ukrainie.

Allianz, który po raz pierwszy wszedł na polski rynek w 1997 roku, jest największym ubezpieczycielem w Europie i choć nie planuje rozwoju działalności w zakresie ubezpieczeń na życie, to traktuje tę transakcję jako trampolinę do dalszej ekspansji na lukratywnych rynkach Europy Środkowej i Wschodniej – podają źródła.

Generali i NN zbliżyły się do oferty Allianz po tym, jak Aviva dała oferentom szansę na obniżenie ofert, które zostały złożone 22 marca.

„Aviva jest prawdziwym zwycięzcą tej aukcji” – powiedział jeden z analityków, dodając, że notowany na londyńskiej giełdzie ubezpieczyciel zwabił oferentów do zapłaty, wykorzystując strategiczne położenie geograficzne aktywów.

Analitycy Panmure Gordon wstępnie oszacowali, że sprzedaż pozostałych europejskich aktywów Avivy w Polsce i we Włoszech będzie warta łącznie 2,1 mld funtów (2,9 mld dolarów).

4 marca Aviva sprzedała swoją działalność w zakresie ubezpieczeń na życie we Włoszech francuskiemu CNP Assurances za 543 mln euro.

Zyskała również 3,2 mld euro ze sprzedaży swoich francuskich operacji firmie Aéma Groupe z Macif w lutym, a także dodatkowe 122 mln funtów ze sprzedaży 40% udziałów w tureckiej spółce joint venture firmie Ageas Insurance International.
(1 dolar = 0,8496 euro)

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: