NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Korea Południowa: Ławrow rozmawia z Chung Eui-yongiem

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow przeprowadził w czwartek w Seulu rozmowy ze swoim południowokoreańskim odpowiednikiem Chung Eui-yongiem.

Najwyższy rosyjski dyplomata powiedział, że regularne kontakty między prezydentami Rosji i Korei Południowej, a także szefami rządów tych państw pomogły w ustanowieniu „nowych ambitnych celów rozwoju wszystkich dziedzin naszych stosunków”.

Ławrow wspomniał również, że odbywająca się wcześniej ceremonia otwarcia Roku Wzajemnej Wymiany między Federacją Rosyjską a Republiką Korei, która została przełożona z powodu wybuchu epidemii COVID-19, „odbyła się na bardzo wysokim poziomie.”

Ze swojej strony minister spraw zagranicznych Korei Południowej Chung Eui-yong powiedział, że oba kraje „zmierzają razem w kierunku pokoju i dobrobytu Półwyspu Koreańskiego i Eurazji.”

Dyplomata pozytywnie ocenił również zrównoważony rozwój wszechstronnych stosunków dwustronnych między krajami od czasu nawiązania stosunków dyplomatycznych w 1990 roku.

SOT, Chung Eui-yong, minister spraw zagranicznych Korei Południowej (koreański): „Korea i Rosja wspólnie zmierzają w kierunku pokoju i dobrobytu Półwyspu Koreańskiego i Eurazji, i [obie] wysoko oceniają zrównoważony rozwój wszechstronnych stosunków dwustronnych po nawiązaniu kontaktów dyplomatycznych w 1990 roku.” LUŹNE TŁUMACZENIE.

SOT, Chung Eui-yong, minister spraw zagranicznych Korei Południowej (koreański): „Warto wspomnieć, że obroty handlowe, które obejmowały 200 milionów dolarów w momencie podpisania umowy, osiągnęły obecnie 22,30 miliarda dolarów, a [UNCLEAR] kontakty wspięły się na najwyższy w historii stosunków między Koreą a Rosją poziom 800 tysięcy osób.” LUŹNE TŁUMACZENIE.

SOT, Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji (rosyjski): „Ceremonia otwarcia roku wzajemnej wymiany między Federacją Rosyjską a Republiką Korei, z powodu koronawirusa została jednak przesunięta o rok, mimo to odbyła się na bardzo wysokim poziomie.”

SOT, Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji (rosyjski): „Nie ma wątpliwości, że dzięki połączeniu wysiłków uda nam się pokonać COVID-19. Rosja i Republika Korei pokazują bardzo pozytywny przykład, między innymi poprzez ustanowienie produkcji rosyjskiej szczepionki Sputnik V w waszym kraju.”

SOT, Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji (jęz. rosyjski): „W ramach regularnych kontaktów między naszymi prezydentami, szefami rządów, ustalane są nowe ambitne cele rozwoju wszystkich naszych dziedzin. Mam nadzieję, że dzisiaj będziemy rozważać zarówno kwestie handlowe i gospodarcze, jak i kontakty humanitarne, a także wymienimy poglądy na temat kluczowych problemów międzynarodowych i regionalnych oraz przedstawimy ocenę, jak już Pan powiedział, sytuacji na Półwyspie Koreańskim.”

rupty

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: