NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Katarzyna Konwa: Ludzie wpłacali na moje leczenie. Były mąż kupił za to samochód i laptopa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W czerwcu ubiegłego roku kolarka Katarzyna Konwa cudem uniknęła śmierci po czołowym zderzeniu z samochodem. Ciągle nie wiadomo, czy odzyska pełną sprawność. Jak mówi w rozmowie z Onetem Sport, znalazła się w trudnej sytuacji życiowej nie tylko ze względu na wypadek. – Były mąż miał dostęp do konta bankowego i wydał część środków, które ludzie wpłacali na moje leczenie.

Katarzyna Konwa i Marek Konwa.

  • W czerwcu ubiegłego roku Konwa wybrała się na trening kolarski ze swoją koleżanką, Ritą Malinkiewicz. Obie czołowo zderzyły się z samochodem i walczyły o życie. – Nie potrafię nawet zliczyć, ile przeszłam operacji – mówiła nam zawodniczka
  • Po wypadku ruszyła zbiórka środków na rehabilitację kolarek. Według Konwy jej były mąż wydał część tych pieniędzy na własne cele. – Kupił samochód, laptopa i sprzęt do swojej spółki – napisała na Facebooku
  • Marek Konwa to znany kolarz górski i przełajowy, mistrz Polski seniorów i uczestnik igrzysk olimpijskich w Londynie. Nie chciał z nami rozmawiać, ale menedżerka zawodnika przesłała nam jego oświadczenie

Głośny wypadek. „Nie mogę się nawet uczesać”

1 czerwca 2020 Konwa wraz z przyjaciółką, Ritą Malinkiewicz, zderzyły się czołowo z samochodem i w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Były utrzymywane w stanie śpiączki farmakologicznej. – Prawą nogę miałam złamaną w trzech miejscach, lewą – w dwóch. Do tego doszły zniszczony staw skokowy, uszkodzony kręgosłup, ręce złamane w dwóch miejscach, a twarz w sześciu. Straciłam cztery zęby, kawałek języka i wędzidełka w jamie ustnej. Nie potrafię nawet zliczyć, ile przeszłam operacji. A tymczasem rokowania są takie, że być może uda mi się wrócić do pełnej sprawności – mówiła nam Katarzyna Konwa.

– Od naszej ostatniej rozmowy mój stan zdrowia się nie zmienił. Ręka dalej jest niesprawna. Chciałabym żyć tak jak przed wypadkiem, a nie mogę. Walczę z tym cały czas. Nie mogę nawet uczesać włosów, zrobić „kitki”, bo nie jestem w stanie tak podnieść ręki. Niby proste czynności, a sprawiają mi problemy. Rita nadal przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym i zostanie tam przynajmniej do wakacji. Kilka miesięcy temu przeszła operację rekonstrukcji czaszki. Uczy się chodzić i wiem, że zrobiła już pierwsze kroki – opowiada dziś kobieta.

Katarzyna Konwa: Ludzie wpłacili na leczenie. Mąż kupił samochód i laptopa

Jaka sama przyznaje, jest jej trudno pod względem fizycznym, ale także psychicznym. Nie chodzi tylko o wypadek.

– Kiedy walczyłam w Limanowej o powrót do zdrowia, mój ówczesny mąż prowadził całe finanse domowe oraz finanse związane z moim leczeniem. Między innymi zarządzał pieniędzmi ze zbiórki na „pomagam” oraz z odszkodowania wypłaconego przez ubezpieczyciela sprawczyni wypadku. Pieniądze były wydawane zgodnie z prawem, Marek miał dostęp do mojego rachunku bankowego oraz miał konieczne w takich sytuacjach upoważnienie do działania w moim imieniu – napisała Katarzyna Konwa na Facebooku.

 

– Marek nie konsultował ze mną, na co wydaje pieniądze, nie informował mnie też, skąd dokładnie pochodzą […] W październiku pierwszy raz od wypadku sprawdziłam konto bankowe i okazało się, że z pieniędzy pochodzących ze zbiórki oraz odszkodowania, stanowiących mój majątek osobisty, Marek kupił miedzy innymi samochód oraz laptopa, z których od początku korzystał tylko on, a także zakupił towar do spółki Akademia Marka Konwy za kwotę około 40 tys. zł. Ciągle nie odzyskałam tych pieniędzy – można przeczytać na profilu zawodniczki.

– To dla mnie niezwykle trudny czas zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Naprawdę jest bardzo ciężko. Miałam nadzieję, że po rozwodzie to wszystko się uspokoi, ale nic takiego nie miało miejsca. Teraz czeka mnie podział majątku, pojawiają się utrudnienia ze strony byłego męża. Próbowałam odzyskać środki polubownie, ale nie dało się. Na szczęście Marek nie wydał wszystkich pieniędzy, więc mam jeszcze za co się leczyć – mówi dziś w rozmowie z Onetem pasjonatka kolarstwa.

– Zdecydowałam się opowiedzieć tę historię, bo pisze do mnie bardzo wiele osób. Radziły, by wyjaśnić, jak to wszystko wygląda. „Kasia, wytłumacz to”. Wzbraniałam się, bo mówimy o nieprzyjemnej sytuacji. Chciałam to jednak zakończyć – dodaje.

Marek Konwa odpowiada: pani Katarzyna na wszystko się godziła

Marek Konwa to znany kolarz górski i przełajowy. W 2012 r. wystąpił na igrzyskach w Londynie. Zdobył aż siedemnaście tytułów mistrza Polski w kolarstwie górskim, przełajowym i szosowym. Poprosiliśmy go, by odniósł się do zarzutów byłej żony. Kolarz bardzo szybko odłożył słuchawkę, informując, że nie będzie z nami rozmawiał. Odesłał nas do swojego prawnika. Chwilę później otrzymaliśmy od jego menedżerki oficjalne oświadczenie dotyczące całej sprawy (pisownia oryginalna):

– W przedmiocie zarzutów dotyczących wydatkowania środków pochodzących ze zbiórki na platformie pomagam.pl, ZAPRZECZAM, że pani Katarzyna Konwa nie miała wiedzy na temat celów wydatków. Wszystko było z nią konsultowane. I na wszystko się godziła. Nic nie zrobiłem bez jej wiedzy. Zarówno cała rehabilitacja, jak i powrót do zdrowia w domu był z moim udziałem. Sam szukałem specjalistów, aby pomóc pani Katarzynie w jak najszybszym powrocie do zdrowia i do dzieci – pisze Marek Konwa.

– Podjąłem decyzję o konieczności wystąpienia z powództwem o ochronę dóbr osobistych, ponieważ kolejny raz pojawiają się ataki w moje dobre imię. Na swoje nazwisko pracuję ponad 15 lat i nie pozwolę sobie na przepychanki medialne. Z uwagi na dobro dzieci, które nadal są również pod moją opieką, proszę o zaprzestanie hejtowania. Od tej chwili każdy, kto dopuści się ataku pod moim adresem, zostanie pociągnięty do odpowiedzialności prawnej. Proszę o wyciszenie emocji i naprawdę #stophejt – kończy kolarz.

Poniżej całe oświadczenie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: