NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Hotele pozamykane, ale nie u Rydzyka. Wziął po 360 zł za dobę i zrobił rekolekcje

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Hotele zamknięte, a Rydzyk urządza rekolekcje

Flickr/Archidiecezja Krakowska Biuro Prasowe, https://creativecommons.org/publicdomain/mark/1.0/
Autor Maria Glinka – 26 Marca 2021

Hotele pozamykane, ale nie u Rydzyka. Wziął po 360 zł za dobę i zrobił rekolekcje

Hotele pogrążyły się w lockdownie niespełna tydzień temu. Okazuje się, że nie wszystkie. Zaledwie jeden dzień po wejściu w życie nowych obostrzeń ojciec Tadeusz Rydzyk postanowił zorganizować rekolekcje dla prawników w Toruniu. W sprawę zaangażował się sanepid, ale Rydzyk pozostaje bezkarny.

Z tego artykułu dowiesz się:

Jakie wydarzenie zorganizował Rydzyk

Od kiedy hotele w Polsce są ponownie zamknięte

Co o ograniczeniach uważa branża hotelarska

Hotele zamknięte w całym kraju, a Rydzyk organizuje rekolekcje

Hotele zostały objęte dodatkowymi obostrzeniami w całym kraju od 20 marca. Zgodnie z rządowym rozporządzeniem działać mogą m.in. hotele robotnicze oraz miejsca noclegowe dla lekarzy, zawodowych sportowców czy kierowców wykonujących transport drogowy. Wśród tych wyjątków na próżno szukać obiektów, które organizują „duchowe szkolenia”.

Jednak ojciec Tadeusz Rydzyk, zaledwie dzień po wejściu w życiu nowych ograniczeń, postanowił zorganizować rekolekcje dla prawników. Portal gazeta.pl donosi, że wydarzenie miało miejsce w dniach 21-23 marca w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu.

Uczestnicy mogli brać udział w rekolekcjach zarówno w formule zdalnej, jak i stacjonarnej. Druga opcja wiązała się z dodatkowymi opłatami. Pobyt w Hotelu Akademickim przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, której współzałożycielem jest Rydzyk, kosztował 360 zł za dobę.

Każdy dzień rekolekcji był opatrzony odrębnym sloganem: „Bóg miłosierny”, „Bóg sprawiedliwy” i „Bóg adwokatem człowieka”. W trakcie wydarzenia prawnicy analizowali m.in. zagadnienia związane z klauzulą sumienia.

Poza tym uczestnicy mogli również wziąć udział w konferencji „Biblia o finansach”, gdzie poruszano wątki odpowiedzialności w kwestii pieniędzy, pracy i prowadzenia własnej firmy. Prawnicy mogli także dowiedzieć się, jak „wydawać pieniądze, dawać i oszczędzać po bożemu”, jak wychodzić z długów i jak być uczciwym.

Rydzyk wygrywa nawet z sanepidem

Wirtualna Polska postanowiła sprawdzić, jak wyglądały procedury sanitarne w Hotelu Akademickim. Dziennikarze zapytali, czy uczestnicy rekolekcji musieli okazać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa, aby móc skorzystać z hotelu. Jednak na recepcji nikt nie był w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Pracownicy przekonywali, że zajmują się tylko przyjmowaniem zgłoszeń.

W dalszym ciągu nie wiadomo, jak dużo osób wzięło udział w rekolekcjach u Rydzyka.

Hotele, podobnie jak inne zamknięte miejsca, są często kontrolowane przez służby sanitarne i policyjne. Jednak pracownicy sanepidu, którzy zwizytowali obiekt w Toruniu, stwierdzili, że obostrzenia nie zostały naruszone. – Kontrola nie stwierdziła ani przyjazdu, ani zameldowania się uczestników rekolekcji, bądź innych osób z wyłączeniem osób uprawnionych – przekonywali inspektorzy.

Zamknięte hotele to polski ewenement

Strategia hamowania pandemii, zgodnie z którą hotele pozostają zamknięte, nie jest zbyt popularna w innych państwach europejskich. – Tylko w kilku krajach Europy oraz egzotycznej Erytrei i Bhutanie hotele są zamknięte– oznajmił w rozmowie z Rzeczpospolitą Jan Wróblewski, współzałożyciel spółki Zdrojowa Invest & Hotels.

Zamknięte w całej Polsce hotele skłoniły obywateli do wyjazdu za granicę. Portal money.pl podaje, że

samoloty do Egiptu czy na Zanzibar pękają w szwach. Stęsknieni za normalnością Polacy często wybierają także Wyspy Kanaryjskie, a nawet Meksyk.

Zdaniem Wróblewskiego trzeci już lockdown hoteli w Polsce to dowód na to, że „rząd działa po omacku”. – Po roku pandemii warto byłoby dysponować twardymi danymi, jakie rozwiązania są rzeczywiście skuteczne – stwierdził. Zgodnie z opinią niemieckiego Instytutu Roberta Kocha hotele nie mają zbyt dużego wpływu na eskalację pandemii.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: