NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Gubernator Arkansas Asa Hutchinson podpisał właśnie ustawę zakazującą kobietom i dziewczętom transseksualnym startu w zawodach sportowych.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gubernator Arkansas Asa Hutchinson podpisał właśnie ustawę zakazującą kobietom i dziewczętom transseksualnym startu w zawodach sportowych., oznaczając trzeci kontrolowany przez Republikanów stan, który wprowadził takie przepisy.
„Ta ustawa po prostu mówi, że kobiety sportowcy nie powinni mieć do konkurowania w sporcie przeciwko studentom płci męskiej, gdy sport jest przeznaczony dla kobiet konkurencji,” Hutchinson powiedział w oświadczeniu po podpisaniu ustawy w czwartek. „Jak już wcześniej stwierdziłem, zgadzam się z intencją tej ustawy. Pomoże to promować i utrzymać sprawiedliwość w kobiecych zawodach sportowych.”

 

Arkansas znalazło się wśród dwóch tuzinów stanów, w których takie prawo czeka na uchwalenie w tym roku, co odzwierciedla nacisk konserwatystów na odepchnięcie Demokratów w kwestii polityki transgenderowej. Inny republikański gubernator, Tate Reeves z sąsiedniego Mississippi, podpisał podobne prawo wcześniej w tym miesiącu.

Również w tym miesiącu gubernator Dakoty Południowej Kristi Noem ogłosiła przyjęcie ustawy, która zakazywałaby transseksualnym dziewczynkom konkurowania z biologicznymi kobietami, ale zawetowała ją z obawy, że jest zbyt podatna na zarzuty prawne. Wzywała ustawodawców stanowych do zmiany ustawy, w tym ograniczenia jej do sportów niekoleżeńskich, aby mogła być uchwalona i egzekwowana.

Prawo Arkansas obejmuje zarówno sporty dziecięce, jak i sporty uczelniane. Ma wejść w życie tego lata. Idaho uchwaliło pierwsze takie prawo w USA w zeszłym roku, ale wyrok sądu federalnego wstrzymał jego wdrożenie.

Zwolennicy widzą w zakazach udziału biologicznych mężczyzn w sportach kobiecych ochronę dziewcząt i kobiet przed rywalizacją ze sportowcami, którzy mają nieuczciwą przewagę fizyczną. Na przykład rodzice wyrazili obawy, że biologiczni mężczyźni mogą uniemożliwić ich córkom zdobycie stypendiów sportowych w college’u.

Z drugiej strony krytycy twierdzą, że prawo jest nieludzkie i dyskryminujące.

Narodowe Centrum Praw Lesbijek (NCLR) zapowiedziało, że zaskarży ustawę do sądu. „Gubernator AR Asa Hutchinson właśnie podpisał niemoralną ustawę, która jest również – i nie możemy tego wystarczająco podkreślić – nielegalna. To przegra w sądach,” grupa tweeted.

Amerykańska Unia Swobód Obywatelskich [ACLU] powtórzyła ten sentyment, ponieważ wysadziła w powietrze prawo Arkansas, mówiąc „Zakazanie trans sportowców jest okrutne i złe, ale jest również nielegalne”.

Zwolennicy ustawy odparli, oskarżając rzekomych obrońców swobód obywatelskich o celowe wprowadzanie w błąd. Argumentowali, że nie będzie dyskryminacji, ponieważ transseksualne dziewczynki nadal będą mogły rywalizować w sporcie – tylko z osobami swojej biologicznej płci.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: