NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Caitlin Johnstone: Cały świat powinien śmiać się z Ameryki, że udaje, iż troszczy się o muzułmanów w Chinach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Caitlin Johnstone: The entire world should be laughing at America for pretending to care about Muslims in China
Były wiceprezydent Joe Biden wręcza George’owi W. Bushowi Medal Wolności 2018 w The National Constitution Center 11 listopada 2018 r. w Filadelfii, w stanie Pensylwania © William Thomas Cain/Getty Images/AFP

Autor: Caitlin Johnstone, niezależna dziennikarka z Melbourne w Australii. Jej strona internetowa znajduje się tutaj, a na Twitterze można ją śledzić pod adresem @caitoz

Kazania prezydenta USA na temat praw człowieka w narodzie, który chce osłabić, nigdy nie brzmiały tak pusto, jak wtedy, gdy mówi o „uciskanych” muzułmanach w Chinach. Wystarczy zapytać dowolny kraj z większością muzułmańską bombardowany przez USA.
Obecny przedstawiciel amerykańskiego imperium zorganizował wczoraj swoją pierwszą pełną konferencję prasową, żenującą i niegodną, na której zebrało się mnóstwo posłusznych imperialnych stenografów, aby uwierzyć, że ważne decyzje polityczne dotyczące funkcjonowania najpotężniejszego rządu na świecie są faktycznie podejmowane przez tę wysuszoną, pustą łuskę człowieka, który ledwo może myśleć i mówić.

Po raz kolejny usłyszeliśmy, jak amerykańskie imperium bełkocze o trudnej sytuacji muzułmanów w Chinach, a z otępiałego mózgu Bidena wyrwały się słowa, że „dał jasno do zrozumienia, że żaden amerykański prezydent, przynajmniej jeden, ale żaden amerykański prezydent nigdy nie wycofał się z mówienia o tym, co dzieje się w Ujgurów”.

Przez „to, co dzieje się u Ujgurów” Biden próbował wyartykułować troskę o prawa człowieka muzułmanów ujgurskich w prowincji Xinjiang, czyli punkt mówienia, który imperium amerykańskie fałszywie i nieuczciwie forsuje z coraz większą agresją, gdy próby powstrzymania wzrostu Chin eskalują w trybie pilnym. I dosłownie kilka sekund później Biden dał jasno do zrozumienia, że dokładnie o to chodziło w tej udawanej trosce o życie muzułmanów.

„Widzę więc ostrą rywalizację z Chinami” – powiedział Biden. „Chiny mają ogólny cel, i nie krytykuję ich za ten cel, ale mają ogólny cel, aby stać się wiodącym krajem na świecie, najbogatszym krajem na świecie i najpotężniejszym krajem na świecie. To nie stanie się na mojej wachcie, ponieważ Stany Zjednoczone będą nadal rosnąć i rozszerzać się.”

Jak już ostatnio dyskutowaliśmy, wiadomo, że rząd USA prowadzi nieuczciwą politykę wykorzystywania „praw człowieka” przeciwko narodom takim jak Chiny w celu ich strategicznego osłabienia, jednocześnie świadomie ignorując bezczelne przypadki łamania praw człowieka, których regularnie dopuszczają się jego sojusznicy. Rząd USA nie dba o trudną sytuację Ujgurów w Chinach. Nie dba o to, że zarzuty dotyczące łamania ich praw są pełne rażących dziur fabularnych. Wszystko, na czym mu zależy, to podkopanie swojego głównego geostrategicznego rywala na arenie światowej, prawda niech będzie przeklęta.

I po prostu nie mogę przeboleć faktu, że droga, którą obrało imperium USA, aby zaatakować tego głównego geostrategicznego rywala, polega na udawaniu, że zależy mu na prawach człowieka muzułmanów. Naprawdę nie śmiejemy się z tych klaunów wystarczająco mocno.

To znaczy, pomyślcie o tym przez chwilę. Rząd USA, rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki, melodramatycznie rozdziera szaty z powodu dobrobytu muzułmanów. Muzułmanów! Ze wszystkich populacji, które mogliby wybrać, aby cynicznie poprowadzić swoją kampanię przeciwko Chinom, wybrali tę, na której mają najmniejszą możliwą liczbę nóg do postawienia.

Byłaby to przecież ta sama populacja religijna, którą USA radośnie mordowały milionami w swoich kampaniach masowego mordu wojskowego od przełomu tego wieku. Ta sama religijna populacja, którą USA przesiedliły dziesiątkami milionów w swojej kampanii terroryzmu zwanej „wojną z terroryzmem”, również od przełomu tego wieku. Tę samą religijną populację, którą USA sadystycznie torturowały w takich miejscach jak Guantanamo Bay i Abu Ghraib. Ta sama religijna populacja, która została sterroryzowana przez eskalację przestępstw z nienawiści w samych Stanach Zjednoczonych z powodu kampanii propagandowych na rzecz wojen George’a W Busha, wojen, które były entuzjastycznie wspierane i ułatwiane przez obecnego inwalidę naczelnego.

Jedyną rozsądną reakcją na amerykańskie imperium udające troskę o dobrobyt obcej ludności muzułmańskiej jest śmiech, drwina i kpina. Cały świat powinien tarzać się po podłodze, śmiejąc się z tych ludzi. Fakt, że ci rzeźnicy mówią „Och, czy ktoś nie pomyśli o muzułmanach!” po przeprowadzeniu psychopatycznej kampanii morderstw i kradzieży na całym obszarze krajów o większości muzułmańskiej oznacza, że wszyscy powinniśmy ich wyśmiewać, wskazywać na nich i wyśmiewać ich z pokoju.

Czy można sobie szczerze wyobrazić coś bardziej niedorzecznego? Ja nie potrafię.

Fakt, że ogromne imperium o zasięgu globalnym postawiło tak wiele żetonów na swoją zdolność do powstrzymania wzrostu Chin, twierdząc, że troszczy się o prawa i dobrobyt muzułmanów, jest jedną z najbardziej karykaturalnie absurdalnych rzeczy, jakie kiedykolwiek wydarzyły się w historii cywilizacji. Powinniśmy na to odpowiednio zareagować.

To głupie, jak wielu z nas wciąż siedzi i traktuje ten klaun show poważnie. Zacznijmy się nabijać z tych dziwolągów. Całe imperium USA zasługuje na to, by je wyśmiać, zdyskredytować i odrzucić na zawsze.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: