NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Ustawodawcy: Wymagaj od domów opieki ujawniania danych dotyczących szczepionek!!!!!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 WASZYNGTON (AP) – Domy opieki muszą publicznie ujawniać swoje wskaźniki szczepień przeciwko grypie i zapaleniu płuc, ale nie ma podobnego mandatu na szczepienia COVID-19, mimo że najwięcej ofiar wirusa odnotowano wśród mieszkańców placówek opieki długoterminowej.

Teraz prawodawcy obu stron wzywają administrację Biden do wymagania ujawnienia wskaźników szczepień na koronawirusa mieszkańców i personelu oraz do ułatwienia członkom rodzin, grupom rzeczniczym i badaczom dostępu do takich potencjalnie krytycznych szczegółów.

„Ciągły brak publicznie dostępnych informacji o szczepieniach COVID-19 na poziomie placówki pozostawia mieszkańców, pracowników i ich rodziny w ciemności, uniemożliwia pełną ocenę działania tych szczepionek i utrudnia wysiłki na rzecz zapewnienia równego dostępu do szczepionek dla społeczności koloru ”- piszą Sens. Ron Wyden, D-Ore. i Mike Crapo, R-Idaho, piszą list do Sekretarza Zdrowia i Opieki Społecznej Xaviera Becerry.

Prośba została wysłana, gdy rzecznicy konsumentów twierdzą, że członkom rodziny niezwykle trudno jest uzyskać informacje o koronawirusie z Medicare w poszczególnych domach opieki, za pośrednictwem strony internetowej programu COVID-19 Nursing Home Data lub zwykłej strony Care Compare.

„Wciąż jest to problematyczne” – powiedział Sam Brooks, kierownik projektu w Consumer Voice, krajowej grupie popierającej poprawę jakości opieki długoterminowej. „To po prostu zniechęcające”.

Brooks powiedział, że ostatnio korzystał z witryny domu opieki COVID-19 Medicare, podał nazwę placówki i pojawiła się popularna sieciowa restauracja. Wspólne poszukiwania w środę z reporterką ujawniły szpital dla zwierząt, po wpisaniu nazwy domu opieki i społeczności, w której się znajdował.

Domy opieki od maja ubiegłego roku są zobowiązane do regularnego zgłaszania rządowi przypadków i zgonów mieszkańców i personelu. Chociaż zagregowane liczby są łatwe do znalezienia w Internecie, dane dotyczące poszczególnych obiektów już nie.

Pandemia koronawirusa najbardziej dotknęła mieszkańców domów opieki. Chociaż tylko około 1% populacji USA mieszka w placówkach opieki długoterminowej, według projektu śledzenia COVID na początku marca były one odpowiedzialne za około jedną trzecią zgonów z powodu COVID-19.

Obecnie liczba zgonów gwałtownie spadła, ponieważ ponad 2 miliony mieszkańców i 1,5 miliona pracowników otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki. Domy opieki znów pozwalają na odwiedzanie bliskich, a uściski są wliczone w cenę.

Ale są dowody na to, że Amerykanie stali się ostrożni. Ankieta przeprowadzona przez The Associated Press-NORC Center for Public Affairs Research w zeszłym roku wykazała, że ​​60% procent byłoby bardzo zaniepokojonych, gdyby starzejący się przyjaciel lub członek rodziny potrzebował długoterminowej opieki w domu opieki podczas pandemii, a kolejne 27% byłoby umiarkowanie zaniepokojony.

Wyden przewodniczy Komisji Finansów Senatu, która nadzoruje Medicare i Medicaid, a Crapo jest republikaninem w rankingu. Do ich wniosku w administracji Biden dołączają ich odpowiednicy w Specjalnej Komisji ds. Starzenia się, Sens. Bob Casey, D-Pa. I Tim Scott, R-S.C. Medicare i Medicaid pokrywają większość krajowego rachunku za opiekę w domu opieki i wyznaczają standardy.

Główna grupa handlowa branży domów opieki, American Health Care Association, twierdzi, że popiera ujawnianie danych dotyczących szczepień. Tak samo robi LeadingAge, stowarzyszenie reprezentujące organizacje non-profit. Ale ustalenie szczegółów może być trudne. Dostarczanie danych rządowi lub znającym się na technologii badaczom to jedno, a przetłumaczenie ich tak, aby były łatwo dostępne dla rodzin.

„Uważamy, że dostępne, aktualne i wiarygodne informacje na temat operacji i praktyk opiekuńczych są niezbędne do ustanowienia opartych na zaufaniu i produktywnych relacji między domami opieki, opiekunami, mieszkańcami i rodzinami” – powiedziała rzeczniczka LeadingAge Lisa Sanders w oświadczeniu.

Nie było natychmiastowej odpowiedzi ze strony Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej.

Wyden i Crapo powiedzieli, że obecna polityka rządu, która zachęca domy opieki do dobrowolnego zgłaszania rządowi danych o szczepieniach, doprowadziła jedynie do „ograniczonego udziału branży”.

Rząd powinien wymagać, aby domy opieki dzieliły dane dotyczące szczepień według rasy i pochodzenia etnicznego, biorąc pod uwagę różnice w akceptacji szczepionek.

Doniesienia o niechęci do szczepień wielu pracowników domów opieki budzą dodatkowe obawy – dodali ustawodawcy. Naukowcy uważają, że jedną z głównych dróg przedostawania się wirusa do obiektów są pracownicy, którzy nieświadomie przenoszą go ze społeczności. Ze względu na dużą rotację personelu w branży niskopłatnej, jest możliwe, że wskaźniki szczepień wśród personelu w poszczególnych placówkach mogą faktycznie z czasem spadać.

„Takie obawy podkreślają pilną potrzebę posunięcia się naprzód w zbieraniu informacji o szczepionkach COVID-19 i ich jak najszybszej publikacji” – napisali Wyden i Crapo.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: