NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA nie będą zmuszać sojuszników z NATO do wyboru „my albo oni” w sprawie Chin

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

BRUKSELA (Reuters) – Stany Zjednoczone nie zmuszą żadnego sojusznika NATO do wyboru strony między Waszyngtonem a Pekinem, powiedział w środę sekretarz stanu USA Antony Blinken, choć ostrzegł, że Zachód musi pokazać państwom autorytarnym, że demokracja jest lepsza.

Europejscy sojusznicy Francja i Niemcy szukają strategicznej równowagi w stosunkach z Pekinem i Waszyngtonem, która zapewni, że Unia Europejska nie będzie tak blisko sprzymierzona z jednym z dwóch wielkich światowych mocarstw, że zrazi do siebie drugie.

„Stany Zjednoczone nie będą zmuszać sojuszników do wyboru 'my-oni' w stosunkach z Chinami,” powiedział Blinken, podczas swojej pierwszej podróży do Europy jako główny dyplomata Waszyngtonu, w siedzibie NATO w Brukseli.

Unia Europejska, kierowana przez Francję, chce uniezależnić się od Stanów Zjednoczonych, swojego sojusznika i protektora od ponad siedmiu dekad. Hiszpania i Holandia wezwały blok do utrzymania otwartej gospodarki przy jednoczesnym dążeniu do „strategicznej autonomii”.

„Kraje mogą współpracować z Chinami tam, gdzie to możliwe” – powiedział Blinken. Zauważył, że zmiany klimatyczne to obszar, w którym konieczna jest współpraca z krajem liczącym 1,34 mld ludzi, który już emituje jedną czwartą światowego dwutlenku węgla, więcej niż Stany Zjednoczone, ale jest również inwestorem w energię odnawialną.

W swojej pierwszej podróży do siedziby UE Blinken wezwał również blok, aby pomógł stanąć w obronie liberalnych wartości i praw człowieka, w wyraźnej zmianie w porównaniu z czterema latami pod rządami byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, który stronił od UE i promował wyjście Wielkiej Brytanii z klubu 27 państw.

„Toczy się fundamentalna debata na temat (…) czy demokracja lub autokracja oferuje najlepszą drogę naprzód. Myślę, że to do nas należy zjednoczenie się i pokazanie światu, że demokracja może przynieść korzyści naszym obywatelom” – powiedział Blinken.

Podczas gdy Stany Zjednoczone i Chiny walczą o dominację w dziedzinach takich jak samochody elektryczne czy biomedycyna, Blinken oskarżył również Pekin o podważanie międzynarodowego porządku handlowego, który Stany Zjednoczone i ich sojusznicy zbudowali po II wojnie światowej.

„Oni aktywnie pracują nad podcięciem zasad systemu międzynarodowego i wartości, które my i nasi sojusznicy dzielimy” – powiedział Blinken o Chinach, stojąc przy 30 flagach sojuszu NATO. „Jeśli będziemy pracować razem, aby urzeczywistnić naszą pozytywną wizję porządku międzynarodowego … jesteśmy pewni, że możemy pokonać Chiny na każdym polu gry” – powiedział.

Ambicje militarne Chin również rosną, powiedział.

SANKCJE

Chiny zaprzeczają wszelkim wykroczeniom i twierdzą, że respektują globalne zasady podtrzymywane przez międzynarodowe instytucje, takie jak Światowa Organizacja Handlu i Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

Przed wystąpieniem, chińskie MSZ powiedziało na Twitterze: „USA, Wielka Brytania i Kanada razem stanowią tylko 5,7% światowej populacji. Nawet jeśli doda się do tego UE, będzie to około 11%. Nie mogą one reprezentować społeczności międzynarodowej”.

Blinken, przemawiając do reporterów, powiedział w odniesieniu do produktu krajowego brutto: „Kiedy faktycznie współpracujemy z naszymi europejskimi partnerami, partnerami azjatyckimi i innymi, możemy stanowić 40, 50 lub 60% światowego PKB. To o wiele trudniejsze do zignorowania dla Pekinu”.

Stany Zjednoczone, UE, Wielka Brytania i Kanada nałożyły w poniedziałek sankcje na chińskich urzędników, oskarżając ich o łamanie praw w Xinjiangu, w pierwszym tak skoordynowanym zachodnim działaniu przeciwko Pekinowi pod rządami nowego prezydenta Joe Bidena. Pekin odpowiedział szerszymi środkami karnymi przeciwko UE.

Decyzja Chin o nałożeniu w poniedziałek sankcji na europejskich ustawodawców, dyplomatów i instytuty w odpowiedzi na zachodnie sankcje zdawała się galwanizować sprzeciw wobec Pekinu w NATO i UE, a kilka rządów UE wezwało w tym tygodniu chińskich wysłanników.

Włochy powiedziały w oświadczeniu po spotkaniu z chińskim ambasadorem w Rzymie, że sankcje są „nie do przyjęcia”.

 

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: