NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ukraiński Sąd Najwyższy uznał za legalne odsunięcie od lekcji niezaszczepionego dziecka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ukraiński Sąd Najwyższy orzekł, że prawo do niezaszczepienia dziecka nie może przeważać nad prawem innych uczniów do bezpiecznego zdobywania oświaty.

Chodzi o sprawę odsunięcia od zajęć lekcyjnych przez dyrektora jednego z liceów w Zaporożu uczennicy niezaszczepionej zgodnie z kalendarzem. Sąd rejonowy i sąd apelacyjny odrzuciły pozew matki uczennicy w sprawie uznania odsunięcia od zajęć za nielegalne i anulowania tej decyzji.

Sąd Najwyższy podtrzymał ich decyzje, orzekając, że państwo, zabraniając uczęszczania do szkoły dziecku, które nie jest zaszczepione, realizuje swój obowiązek zagwarantowania bezpieczeństwa życia i zdrowia wszystkich uczestników procesu nauczania, w tym niezaszczepionego dziecka.

Podkreślono, że z ustawy o oświacie wynika, iż dziecko ma prawo do bezpiecznych warunków nauczania i jest zobowiązane do odpowiedzialnego podejścia do swojego zdrowia, a także zdrowia otoczenia.

Sąd zaznaczył, że rodzice mają prawo do niezaszczepienia dziecka, ale w danej sprawie zestawiono je z prawem społeczeństwa, innych rodziców i ich dzieci. Stwierdzono, że taka decyzja nie łamie prawa dziecka do zdobycia oświaty, ponieważ istnieją alternatywne sposoby jej otrzymania.

Na Ukrainie poziom zaufania do szczepień jest bardzo niski. Według sondażu Centrum Razumkowa, 51,5 procent nie chce się szczepić przeciwko koronawirusowi. Co dziesiąty zrobi to, jeśli będzie to konieczne na przykład dla wyjazdu za granicę. Tyle samo osób się waha. Gotowych do zaszczepienia się jest 28 procent respondentów.

Na Ukrainie trwają obecnie szczepienia na Covid-19 wyprodukowanym w Indiach preparatem Covishield, który został opracowany przez Uniwersytet Oksfordzki i firmę AstraZeneca. Na razie na Ukrainę dotarło 500 tys. dawek tej szczepionki, zaszczepiono 137 tysięcy osób.

Szerokim echem odbiła się śmierć wojskowej, która zmarła po przyjęciu szczepionki. Według Ministerstwa Ochrony Zdrowia, cierpiała na schorzenia układu krążenia i inne choroby współistniejące. Zgon był spowodowany ostrymi zaburzeniami krążenia.

Od początku kampanii szczepień na Ukrainie zarejestrowano 590 przypadków gorszego samopoczucia po otrzymaniu szczepienia, w tym trzy osoby przez pewien czas były pod obserwacją lekarza.

Na Ukrainie drugi dzień z rzędu odnotowano rekordową liczbę zgonów wśród osób zakażonych koronawirusem – 342. We wtorek hospitalizowano też najwięcej pacjentów od początku pandemii – ponad 5,4 tys. Wykryto ponad 14 tys. zakażeń SARS-CoV-2.

pp/belsat.eu wg PAP, Interfax

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: