NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Przywódcy UE stają w obliczu wzrostu liczby przypadków i problemów ze szczepionkami”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

czwartek, 25 marca 2021

 BRUKSELA – Przywódcy Unii Europejskiej spotykają się, aby szukać sposobów na zwiększenie liczby szczepień przeciwko COVID-19 w 27-państwowym regionie z powodu niedoboru dawek.

Nastąpił również wzrost liczby przypadków, spór z Wielką Brytanią i wewnętrzne spory w UE. Mniej niż 5% z 450 milionów mieszkańców UE zostało w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Przed czwartkowym szczytem ramię wykonawcze bloku zaproponowało wzmocnienie kontroli eksportu szczepionek przeciwko koronawirusowi. Celem Komisji Europejskiej jest zmuszenie producentów szczepionek do dostarczania dawek uzgodnionych w umowach.

Komisja chce również upewnić się, że zasada wzajemności w eksporcie jest egzekwowana z krajami produkującymi szczepionki.

OTO CO JESZCZE SIĘ DZIEJE:

GENEWA – zespół międzynarodowych i chińskich naukowców ma zamiar przedstawić sprawozdanie ze wspólnych poszukiwań pochodzenia koronawirusa wykrytego po raz pierwszy w Chinach.

Rozważane są cztery teorie, z których jedna jest wyraźnym faworytem: że wirus najpierw pojawił się u ludzi w postaci nietoperza, a następnie żywiciela pośredniego.

Długi raport został opublikowany po miesiącach sporów, zwłaszcza między rządami USA i Chin, o to, jak wybuchła epidemia, powodując, że polityka przesłaniała naukowe poszukiwania.

Nie było od razu jasne, kiedy raport zostanie opublikowany po tym, jak jego publikacja została opóźniona na początku tego miesiąca. Koronawirus zabił ponad 2,7 miliona ludzi i zdusił gospodarki na całym świecie.

KOPENHAGA, Dania – Duński rząd zdecydował o zawieszeniu szczepionek AstraZeneca przez kolejne trzy tygodnie.

Dania wstrzymała stosowanie AstraZeneca jako środek zapobiegawczy 11 marca po doniesieniach, że 60-letnia kobieta zmarła z powodu zakrzepów krwi w kilku częściach ciała tydzień po otrzymaniu szczepionki. Zgłoszono również śmierć drugiej osoby w Danii, która zmarła po szczepieniu AstraZeneca.

Duńskie władze ds. Zdrowia twierdzą, że nie mają dowodów na to, że szczepionka była odpowiedzialna za którąkolwiek śmierć. Norwegia i Szwecja również wstrzymały stosowanie szczepionki AstraZeneca.

Kilka krajów europejskich, które zawiesiły stosowanie szczepionki, wznowiło jej podawanie po tym, jak organ regulacyjny Unii Europejskiej stwierdził, że jest ona bezpieczna. Europejska Agencja Leków stwierdziła, że ​​korzyści wynikające ze szczepionki nadal przewyższają ryzyko, a szczepionkę można podać po dokładniejszej ocenie przypadków zakrzepów krwi.

Około 150 000 osób w Danii otrzymało zastrzyk szczepionki AstraZeneca.

WARSZAWA, Polska – Polska zgłosiła rekordową dzienną liczbę nowych przypadków koronawirusa drugi dzień z rzędu, ponieważ premier przygotowywał się do podania szczegółów zaostrzenia ograniczeń na okres wielkanocny.

Ministerstwo Zdrowia zgłosiło w czwartek ponad 34 000 nowych potwierdzonych przypadków, o tysiące więcej niż prawie 30 000 przypadków, które ustanowiły dzienny rekord w środę. Polska zarejestrowała również 520 więcej zgonów związanych z wirusami.

W Polsce urzędnicy twierdzą, że ta „trzecia fala” pandemii jest napędzana przez wysoce zaraźliwy wariant wirusa wykryty po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii. Wdrażanie szczepionek w tym kraju przebiega zbyt wolno, aby powstrzymać ostatni wzrost liczby zakażeń.

Wyższe liczby pojawiają się również, ponieważ rząd ułatwił ludziom wykonanie testu na obecność COVID-19, rezygnując z wcześniejszego wymogu skierowania od lekarza i umożliwiając ludziom zgłaszanie się do testu online.

Premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić w czwartek szczegóły nowych ograniczeń na tydzień przed i po Wielkanocy.

KAMPALA, Uganda – Szef Afrykańskich Centrów Kontroli Chorób mówi, że jest zaniepokojony doniesieniami, że Instytut Serum w Indiach wstrzymuje duży eksport szczepionki AstraZeneca COVID-19 w celu zaspokojenia rosnącego popytu krajowego.

Dyrektor Africa CDC John Nkengasong powiedział w czwartek, że „naprawdę czuje się bezradny, że ta sytuacja znacząco wpłynie na naszą zdolność do walki z tym wirusem”.

Powiedział, że „bez zwiększania dostępu do szczepionek będziemy kwestionować, nadal będziemy kwestionować. Życie będzie stracone ”.

„Bitwa musi być zbiorową bitwą”, powiedział Nkengasong, dodając, że pozostaje pełen nadziei, „że siła ludzkości zwycięży”.

BBC i Reuters poinformowały, że Indyjski Instytut Serum tymczasowo wstrzymuje eksport szczepionek, aby zaspokoić lokalny popyt w związku ze wzrostem liczby potwierdzonych infekcji wirusowych w Indiach.

Indyjski producent szczepionek jest źródłem zdjęć AstraZeneca wysyłanych do Afryki w ramach inicjatywy COVAX, której celem jest zapewnienie dostępu krajom o niskim i średnim dochodzie. Co najmniej 28 z 54 krajów Afryki otrzymało w czwartek ponad 16 milionów dawek za pośrednictwem COVAX.

Nkengasong powiedział: „Nie ma absolutnie żadnej potrzeby, absolutnie żadnej potrzeby, abyśmy jako ludzkość wdali się w wojnę ze szczepionkami, aby walczyć z tą pandemią. Wszyscy będziemy przegrani ”.

BUDAPESZT – Węgry ustanowiły w czwartek nowy rekord liczby ofiar śmiertelnych z wynikiem 252, co daje łączną liczbę prawie 19 000 w kraju liczącym mniej niż 10 milionów.

Dodatkowe środki blokujące wprowadzone 8 marca nie przyniosły jeszcze rezultatów, ponieważ liczba nowych infekcji i hospitalizacji nadal przewyższa poprzednie szczyty ustalone w grudniu, a szpitale zgłaszały problemy z wydajnością w miarę zapełniania się oddziałów intensywnej terapii.

Władze węgierskie mogą przedłużyć edukację cyfrową uczniów szkół podstawowych i przedszkoli poza aktualny termin 7 kwietnia, aby spowolnić ostatni potężny wzrost liczby infekcji.

Urzędnik rządowy powiedział w czwartkowym wywiadzie, że termin może zostać przedłużony w świetle rekordowych nowych przypadków i zgonów, które zapewniły Węgrom najwyższy wskaźnik śmiertelności na 1 milion mieszkańców na świecie w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

„Uważam, że nie ma mowy o tym, że system cyfrowy (edukacyjny) pozostanie do końca roku szkolnego, ale bylibyśmy nieco optymistyczni, gdybyśmy myśleli, że otwarcie 7 kwietnia jest kamieniste” – powiedział węgierskiemu sekretarz stanu Zoltan Maruzsa gazeta Magyar Nemzet.

HAGA, Holandia – Koronawirus przerwał proces tworzenia nowego rządu holenderskiego, a jeden z dwóch „zwiadowców” sporządził mapę koalicji, która uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Jak podaje rządowy serwis informacyjny, rozmowy zaplanowane na czwartek zostały odwołane po pozytywnym teście Kajsy Ollongrena, który jest jednocześnie zastępcą ministra spraw wewnętrznych i wicepremierem ustępującej koalicji.

Ollongren jest drugim członkiem gabinetu premiera Marka Rutte, który uzyskał w tym tygodniu wynik pozytywny, po sekretarz stanu ds. Gospodarczych i klimatu Moną Keijzer.

Oczekuje się, że rozmowy koalicyjne potrwają tygodnie lub miesiące po wyborach parlamentarnych w zeszłym tygodniu. Konserwatywna partia VVD Rutte’a zdobyła najwięcej miejsc w niższej izbie parlamentu, ale prawdopodobnie będzie musiała pozyskać inne partie, aby uzyskać większość w 150-osobowej kadencji.

Dwóch „harcerzy” koalicyjnych miało spotkać się z Rutte i Sigrid Kaag, liderką centrowej partii D66, która zajęła drugie miejsce w wyborach.

Rządowy serwis informacyjny twierdzi, że urzędnicy zastanawiają się, „jak i kiedy można wznowić rozmowy”.

ISLAMABAD – prezydent Pakistanu powiedział, że ma nadzieję, że jego kraj wkrótce przezwycięży pandemię koronawirusa, ale poprosił ludzi o dalsze przestrzeganie zasad dystansu społecznego.

Prezydent Arif Alvi wypowiedział się w telewizyjnym przemówieniu w czwartek po tym, jak był świadkiem parady wojskowej w stolicy Islamabadzie.

Władze zapewniły maski na twarz wszystkim, którzy byli świadkami defilady wojskowej.

Jego komentarz pojawił się wkrótce po tym, jak Pakistan zgłosił 3946 przypadków COVID-19 w ciągu ostatnich 24 godzin, co jest jednym z najwyższych wzrostów w ostatnich miesiącach.

W czwartek Pakistan zgłosił również 63 dodatkowe zgony z powodu koronawirusa, zwiększając całkowitą liczbę ofiar śmiertelnych w kraju do 14028 spośród 640988 przypadków od zeszłego roku.

Uwagi Alviego nadeszły dzień po tym, jak najwyższy urzędnik ds. Zdrowia Pakistanu Faisal Sultan powiedział, że jego kraj kupi 1 milion dawek chińskiej szczepionki Sinopharm i 60 000 dawek szczepionki wyprodukowanej przez chińską firmę CanSino Biologics.

Dzień temu rząd Pakistanu nakazał zamknięcie szkół w stolicy, Islamabadzie i kilku miastach wysokiego ryzyka do 11 kwietnia.

COLOMBO, Sri Lanka – Sri Lanka zdecydowała się na zakup 7 milionów dawek rosyjskiej szczepionki Sputnik V.

Rząd twierdzi, że za te strzały zapłaci 69,65 miliona dolarów.

Sri Lanka ma na celu zaszczepienie 14 milionów ludzi spośród 22 milionów populacji. Do tej pory szczepionką AstraZeneca zaszczepiono ponad 850 000 osób.

Sri Lanka otrzymała 1,2 miliona dawek AstraZeneca z co najmniej 10 milionów, które planuje kupić za 52,5 miliona dolarów. Zatwierdził także chińskie strzały Sinopharm.

Z 1,2 miliona dawek Sri Lanka otrzymała 500 000 w ramach darowizny z Indii i kupiła kolejne 500 000. Pozostałe 264 000 przeszło przez obiekt COVAX.

Sri Lanka zgłosiła 91 017 potwierdzonych przypadków, w tym 554 zgonów.

MANILA, Filipiny – Prezydent Filipin nakazał co najmniej dziewięciu burmistrzom miast i miasteczek zbadać możliwe zarzuty po tym, jak podobno przeskoczyli listę priorytetową prowadzoną przez 1,7 miliona pracowników służby zdrowia i zostali wstrzyknięci szczepionki COVID-19 z powodu niedoboru podaży.

Prezydent Rodrigo Duterte powiedział podczas telewizyjnego spotkania w środę wieczorem z kluczowymi członkami gabinetu, że oprócz burmistrzów zaszczepiono także syna aktorki. Wyraził obawy, że Filipiny mogą stracić szansę na zdobycie większej liczby ofiarowanych szczepionek zorganizowanych przez Światową Organizację Zdrowia, jeśli ich warunki będą nadal naruszane.

„Przedstawiciel WHO w kraju powiedział nam:„ Jeśli nie będziesz postępować zgodnie z listą priorytetów, możesz stracić pomoc WHO ”” – powiedział Duterte. „To nie było śledzone, ponieważ słyszałem, że nawet syn aktorki to dostał. Zawsze są to nieliczni faworyci ”.

Sekretarz zdrowia Francisco Duque III poinformował Duterte, że tylko nieco ponad 508 000 z łącznie 1,7 miliona lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia zostało zaszczepionych i dodał, że tylko 1,5 miliona dawek szczepionek, wszystkie przekazane przez Chiny i WHO, dotarło do kraj do tej pory.

Rządowy program szczepienia około 70 milionów dorosłych Filipińczyków napotkał opóźnienia, problemy z zaopatrzeniem, wahania społeczne i powszechną krytykę. Po pracownikach służby zdrowia kolejnymi w kolejności priorytetami są starsi Filipińczycy i osoby z chorobami innymi niż COVID-19, takimi jak cukrzyca i ubodzy.

SALT LAKE CITY – mandat dotyczący maski stanu Utah wygaśnie 10 kwietnia po tym, jak republikański gubernator podpisał ustawę określającą nowy harmonogram zniesienia niektórych państwowych ograniczeń dotyczących COVID-19.

Zamówienia na maski pozostaną na miejscu dla szkół i zgromadzeń liczących ponad 50 osób. Firmy mogą również ich wymagać.

Gubernator Spencer Cox podpisał postanowienie w środę, tego samego dnia, w którym szczepienia zostały otwarte dla wszystkich osób w wieku 16 lat i starszych.

Nowe przypadki koronawirusa i hospitalizacje w Utah wykazują tendencję spadkową od stycznia. Według danych stanowych ponad 438 000 z 3,2 miliona mieszkańców stanu zostało w pełni zaszczepionych.

Stany Zjednoczone przekroczyły 30 milionów potwierdzonych przypadków COVID-19, według danych zebranych przez Johns Hopkins University.

Przypadki koronawirusa w całym kraju osiągnęły w środę 3001245 przypadków, prawie trzy miesiące po tym, jak kraj osiągnął 20 milionów.

Obecnie liczba zgonów związanych z COVID-19 wynosi ponad 545 000.

Nowy kamień milowy pojawia się, gdy eksperci ds. Zdrowia publicznego wykazują ostrożny optymizm po trzech miesiącach od wprowadzenia szczepień w USA. Uważa się, że 70% Amerykanów w wieku 65 lat i starszych otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki, a liczba zgonów z powodu COVID-19 wynosi średnio poniżej 1000 dziennie po raz pierwszy od listopada.

Rząd federalny dramatycznie zwiększa produkcję szczepionek, a kilka stanów już rozszerzyło uprawnienia do szczepień na osoby w wieku 16 lat i starsze.

Na całym świecie potwierdzono ponad 124 miliony przypadków.

TOPEKA, Kanada – demokratyczny gubernator Laura Kelly podpisała przepisy zmieniające stanowe przepisy dotyczące zarządzania pandemią koronawirusa i przyszłymi sytuacjami kryzysowymi, mimo że uważa, że ​​może to utrudnić reagowanie na katastrofy.

Środek podpisany przez Kelly w środę przedłuża stan wyjątkowy dla pandemii do 28 maja, zamiast pozwolić mu wygasnąć 31 marca. Kelly powołała się na przedłużenie, ogłaszając swoją akcję.

Środek pozostawia również okręgi odpowiedzialne za nakładanie masek i inne ograniczenia. Jednak w drugim najbardziej zaludnionym hrabstwie w hrabstwie Sedgwick komisja hrabstwa zniosła pozostałe ograniczenia dotyczące COVID-19. Komisarze powiedzieli, że środek podpisany przez Kelly zwiększa prawdopodobieństwo przegrania procesów sądowych w związku z takimi ograniczeniami.

Zgodnie z tym środkiem każdy, kto został poszkodowany przez lokalne ograniczenia podczas pandemii lub innej sytuacji nadzwyczajnej, może wnieść pozew, a sprawa musi zostać rozpatrzona w ciągu 72 godzin.

TOPEKA, Kanada – Kansas twierdzi, że otrzyma tylko ułamek ze 100 000 dawek jednorazowej szczepionki Johnson & Johnson przeciwko COVID-19, której spodziewał się w przyszłym tygodniu.

Stanowy Departament Zdrowia i Środowiska poinformował w środę, że otrzyma 16 500 dawek szczepionki Johnson & Johnson, kiedy spodziewał się 100 000 dawek.

Departament powiedział, że problemy z produkcją oznaczają, że obiecane dawki mogą nie być gotowe do wysyłki do Kansas do drugiego lub trzeciego tygodnia kwietnia.

Gubernator Laura Kelly przytoczył spodziewane pojawienie się szczepionek Johnson & Johnson w zeszłym tygodniu, ogłaszając, że Kansas kwalifikuje się do szczepień wszystkim mieszkańcom w wieku od 16 do 64 lat, którzy mają schorzenia, które narażają ich na poważne komplikacje lub śmierć z powodu COVID- 19. Państwo ograniczało liczbę zastrzyków do osób w wieku 65 lat i starszych, wraz z niezbędnymi pracownikami, w ramach drugiej fazy dystrybucji szczepionek.

SAO PAULO, Brazylia – Brazylia osiągnęła 300 000 potwierdzonych zgonów z powodu COVID-19 i stała się drugim krajem, który przewyższa tę liczbę. Stany Zjednoczone osiągnęły ten sam kamień milowy 14 grudnia, ale mają większą populację.

Środowe dane dotyczące koronawirusa z brazylijskiego ministerstwa zdrowia dodały kolejne 2009 zgonów do liczby zgonów w kraju, co według lokalnych mediów jest zaniżone.

We wtorek Brazylia pobiła rekordową liczbę 3251 zgonów z powodu COVID-19 w ciągu jednego dnia, a władze obawiają się, że kwiecień może być równie ponury jak marzec w przepełnionych szpitalach w kraju.

Brazylia dodała 100 000 zgonów do swojej listy w ciągu zaledwie 75 dni, a eksperci ds. Zdrowia z nagłego wzrostu obwinili o brak koordynacji politycznej, nowe warianty, które łatwiej się rozprzestrzeniają oraz lekceważenie protokołów zdrowotnych w wielu częściach kraju.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: