NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prezes Atlasa: przez pandemię ceny niektórych materiałów budowlanych wzrosły już o sto procent

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Prezes Atlasa: przez pandemię ceny niektórych materiałów budowlanych wzrosły już o sto procent
Paweł Kisiel, prezes zarządu Grupy Atlas. (Archiwum prywatne)

W czwartek rząd ma ogłosić zaostrzenie obostrzeń. Według ustaleń Wirtualnej Polski rozważane jest m.in. zamknięcie marketów budowlanych i sklepów RTV/AGD. Podczas pierwszego całkowitego lockdownu te sklepy pozostały otwarte i przeżywały wręcz oblężenie. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że zaostrzone restrykcje będą obowiązywały w tygodniu poprzedzającym Wielkanoc i tydzień po niej.

Katarzyna Bartman: Jak branża artykułów budowlanych przygotowuje się na nadchodzący całkowity lockdown w kraju?

Paweł Kisiel, prezes zarządu Grupy Atlas: W Polsce odbywa się tzw. zarządzanie przez niespodziankę. Kiedy tydzień temu rozmawialiśmy w branży o możliwych scenariuszach, jakie mogą się w kraju wydarzyć w związku ze wzrostem zakażeń, nikt z nas nie brał poważnie pod uwagę scenariusza, w którym markety i hurtowanie budowlane w całym kraju mogłyby stanąć.

Dziś ten scenariusz jest już bardziej realny. Nie wiemy jednak wciąż, czy rząd się na taki ruch zdecyduje i czy będzie to całkowite zamknięcie branży, czy też ograniczenie działalności.

Jeśli dostawy będą możliwe, zlecenia będą realizowane on-line. Część klientów i tak będzie odbierać zamawiane materiały osobiście. Kolejki więc będą, ale gdzie indziej.

Czy ze strachem czekacie na czwartek, kiedy rząd ma ogłosić oficjalnie swoją decyzję o zamknięciu poszczególnych sektorów, w tym waszego?

Nasza branża nie została tak silnie poturbowana przez lockdowny, jak inne sektory gospodarki. Jeśli nawet zostaniemy zamknięci na 2-3 tygodnie, to jesteśmy w stanie to przetrwać. Problemem jest nie tyle nasze ewentualne zamknięcie, co nieprzewidywalność odgórnych decyzji.

Gdyby taka sytuacja, jaka jest dziś w Polsce, miała miejsce rok temu, każdy by to zrozumiał – takiego kataklizmu nie było wcześniej na świecie. Nie było wiadomo, jak z tą zarazą walczyć, ale przez ten rok można było już jakieś wnioski z tego wyciągnąć. Powinno powstać kilka scenariuszy na wypadek, gdyby liczba zakażenia gwałtownie wzrosły. Zamykanie poszczególnych sektorów bez dokładnych wyliczeń, jakie będą konsekwencje społeczne i gospodarcze tych działań nie powinno mieć miejsca.

I jeszcze jedno: skoro doradcy medyczni rządu mówią, że do zakażeń najczęściej dochodzi w domach i miejscach pracy, to jaki sens ma zamykanie tylko niektórych zakładów? Zamknijmy cały kraj, całą gospodarkę.

Oczywiście oboje wiemy, że to nierealny scenariusz. Kryzys związany z kolejnymi falami zakażeń przechodzą też światowe potęgi gospodarcze. Jak sytuacja na świecie wpłynęła na ceny surowców budowlanych?

To jest złożona sprawa. Z jednej strony Chiny, które są jednym z największych dostawców komponentów do materiałów budowlanych, produkują dziś głównie na swój wewnętrzny rynek. Przez to brakuje surowców do produkcji m.in. styropianu, gruntów, farb czy płyt montażowych. Ceny tych produktów rosną teraz z miesiąca na miesiąc nawet o 30 proc., a niektóre podrożały w stosunku do roku ubiegłego już przeszło o 100 proc.

Z drugiej strony mieliśmy tej zimy silne mrozy, które były odczuwalne nawet w teksańskich rafineriach. Dochodziło tam do awarii i zakłóceń w dostawach produktów ropopochodnych potrzebnych do produkcji wielu surowców dla budownictwa i znowu ceny rosły nawet o kilkadziesiąt procent.

Chce pan powiedzieć, że wykończenie mieszkania lub remont to będzie wydatek o kilkadziesiąt procent wyższy niż rok temu?

Należy, niestety, spodziewać się dalszego wzrostu cen materiałów budowlanych. Spowodowane to będzie nie tylko wspomnianymi podwyżkami cen surowców, ale także kilkoma innymi czynnikami. Na przykład polityka Unii Europejskiej, w której duży nacisk zostanie położony na projekty związane z tzw. zielonym ładem. W ramach tej strategii w całej Europie budynki będą docieplane. Popyt zatem spowoduje zmiany cen.

Ponadto do 100 proc. w stosunku do ubiegłego roku wzrosły ceny za certyfikaty emisji CO2. Przekłada się to na wzrost cen cementu, energii elektrycznej.

W Polsce, gdzie nie produkujemy surowców, tylko sprowadzamy je za walutę, dodatkowo negatywny wpływ na ceny ma spadek wartości złotówki. Osobny problem, który ma bezpośredni wpływ na koszt robót budowlanych, to brak rąk do pracy w naszej branży.

To wszystko razem spowoduje, że budowanie, remontowanie czy wykańczanie mieszkań będzie coraz droższe.

https://www.money.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: