NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ONZ zgadza się na śledztwo w sprawie tortur i aresztowań na Białorusi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

GENEWA (Reuters) – Główny organ ONZ zajmujący się prawami człowieka zgodził się w środę na powołanie zespołu śledczego, który zbierze dowody na rzekome nadmierne użycie siły i tortury przez władze Białorusi podczas powyborczego tłumienia protestów.

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko zwyciężył w sierpniu ubiegłego roku w głosowaniu, które według opozycji zostało sfałszowane i naznaczone naruszeniami. Łukaszenko, który ma 66 lat i kieruje krajem od 1994 roku, zaprzecza fałszerstwom wyborczym.

Wysoka Komisarz Narodów Zjednoczonych ds. Praw Człowieka Michelle Bachelet wezwała Mińsk do uwolnienia osób bezprawnie aresztowanych podczas protestów oraz do zbadania około 2000 skarg na tortury lub złe traktowanie w areszcie.

Na podstawie rezolucji zaproponowanej przez Unię Europejską i zatwierdzonej przez 20 państw, Rada Praw Człowieka zezwoliła na budżet w wysokości 2,5 mln dolarów oraz zatrudnienie blisko 20 ekspertów i pracowników do przeprowadzenia śledztwa.

„Musimy pokazać nasze wsparcie dla narodu białoruskiego i pociągnąć do odpowiedzialności sprawców poważnych naruszeń praw człowieka, aby zakończyć błędne koło bezkarności” – powiedział na forum w Genewie ambasador Portugalii Rui Macieira, występujący w imieniu UE.

Ambasador Białorusi, Jurij Ambraziewicz, określił to posunięcie jako „kolejną próbę ingerencji w wewnętrzne sprawy naszego państwa”.

Siedem krajów, w tym Rosja, bliski sojusznik Białorusi, głosowało przeciwko rezolucji, a 20 innych wstrzymało się od głosu.

„W sytuacji, gdy na Białorusi codziennie dochodzi do rażących naruszeń praw człowieka, dzisiejsze głosowanie Rady będzie miało istotne znaczenie dla wskazania osób odpowiedzialnych za przyszłe ściganie” – powiedział Dave Elseroad z Fundacji Human Rights House we wspólnym oświadczeniu wydanym przez ponad 60 grup aktywistów, w tym Human Rights Watch i Światową Organizację Przeciwko Torturom.

Ambasador Rosji, Giennadij Gatiłow, potępił rezolucję UE jako „skrajny przypadek upolitycznienia” i ingerencji w kwestie wyborcze.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “ONZ zgadza się na śledztwo w sprawie tortur i aresztowań na Białorusi

  1. jeszcze sledztwa nie zaczeli a juz wyrok wydali te sucze. wszystkim sposobami prubuja napasc na bialorus, wciaz szukaja i macaja jak by tu do bialorusi sie dobrac….trzeba im rece obrzezac

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: