NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ogromny brazylijski pozew w Wielkiej Brytanii przeciwko BHP w związku z awarią tamy w 2015 r. trafia na bufory

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LONDYN (Reuters) – 200.000 brazylijska grupa roszczeniowa powiedziała w środę, że nie udało się wskrzesić 5,0 mld funtów (6,9 mld dolarów) angielski pozew przeciwko Anglo-Australijski gigant górniczy BHP na niszczycielskiej awarii tamy 2015.

UK court block £5bn lawsuit against Brazilian miners over dam disaster
Sąd Apelacyjny zgodził się z sądem niższej instancji, że rozległy pozew grupowy był nadużyciem procesowym, że powodowie mogli już dochodzić zadośćuczynienia w Brazylii i że sprawa byłaby „nieodwracalnie nie do opanowania”, gdyby zezwolono na jej kontynuowanie.

Tom Goodhead, prawnik PGMBM reprezentujący powodów, powiedział, że był to „smutny dzień dla angielskiego wymiaru sprawiedliwości” po tym, jak sędziowie wyższego szczebla zgodzili się, że pozew, odnoszący się do najgorszej katastrofy ekologicznej w Brazylii, powinien zostać odrzucony.

Zawalenie się tamy Fundao, należącego do Samarco venture między BHP i brazylijskiego giganta górnictwa rudy żelaza Vale, zabił 19 i wysłał powódź odpadów górniczych do społeczności, rzeki Doce i Oceanu Atlantyckiego, 650 km (400 mil) dalej.

Ta przełomowa sprawa była najnowszą bitwą o ustalenie, czy firmy międzynarodowe mogą być pociągnięte do odpowiedzialności za postępowanie spółek zależnych za granicą.

Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii w 2019 roku pozwolił zambijskim wieśniakom pozwać górnika Vedanta w Anglii za rzekome zanieczyszczenia w Afryce, a w lutym pozwolił nigeryjskim rolnikom i rybakom ścigać Royal Dutch Shell za wycieki ropy w delcie Nigru.

Ale angielski roszczenie przeciwko BHP został po raz pierwszy odrzucony w listopadzie po High Court sędzia orzekł, że pozwalając mu postępować tutaj byłoby jak „próbuje budować domek z kart w tunelu aerodynamicznym”.

Goodhead powiedział, że był zaskoczony i rozczarowany decyzją Sądu Apelacyjnego, która wysłała „kiepską wiadomość na temat odpowiedzialności korporacyjnej i konsekwencji prawnych za złe postępowanie”.

„Jesteśmy zobowiązani do wspierania ofiar tej tragedii. Teraz dokonamy bilansu i ocenimy nasze opcje, w jaki sposób sprawiedliwość może być najlepiej osiągnięta” – powiedział.

BHP z zadowoleniem przyjęła decyzję, która, jak powiedziała, wzmocniła jej pogląd, że postępowanie powiela istniejące i trwające wysiłki naprawcze i postępowania sądowe w Brazylii. Powiedział, że pozostaje w pełni zaangażowany w robienie „to, co słuszne” dla ofiar.

BHP twierdzi, że ona i Vale każdy wlał około 1,7 miliarda dolarów do Fundacji Renova, utworzonej w 2016 roku przez brazylijski oddział BHP, Samarco i Vale do zarządzania 42 projektami reparacyjnymi, w tym zapewnienia pomocy finansowej dla rodzin tubylczych, odbudowy wiosek i tworzenia nowych systemów zaopatrzenia w wodę.

BHP powiedział Renova wydał prawie 12 miliardów reais (2,17 miliardów dolarów) w ramach projektów do tej pory.

Raport ekspertów ONZ, opublikowany we wrześniu, powiedział, że katastrofa zdziesiątkowała źródła utrzymania ponad trzech milionów ludzi, pozostawiając mieszkańców narażonych na działanie pyłu i metali ciężkich w błocie, że informacje o toksyczności były nieodpowiednie i że wszystkie projekty naprawcze były opóźnione w stosunku do harmonogramu.

W październiku brazylijscy prokuratorzy federalni złożyli pozew przeciwko BHP i Vale, twierdząc, że pakiety odszkodowań były zbyt niskie i zmuszały ofiary do zrzeczenia się praw w innych postępowaniach sądowych.

Renova upiera się, że projekty takie jak monitorowanie jakości wody i naprawy środowiskowe są realizowane zgodnie z planem, podczas gdy górnicy odrzucają oskarżenia o nieprzestrzeganie zobowiązań i o popełnienie wykroczeń.

(1$ = 0,7284 funta)

(1$ = 5.5210 reais)

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: