NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nowa partia w polskiej polityce! To zwolennicy Adama Bielana

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sąd oficjalnie zarejestrował ugrupowanie o nazwie Partia Republikańska. Wniosek w tej sprawie wpłynął już w 2017, teraz jednak został sfinalizowany. Dziennikarze spekulują, że nowa partia powstała w cieniu konfliktu w Porozumieniu Jarosława Gowina.

W lutym konflikt pomiędzy politykami przybrał na sile. Adam Bielan ogłosił, że kadencja Gowina na stanowisku prezesa Porozumienia upłynęła w kwietniu 2018 r. Chciał czasowo przejąć jego obowiązki jako szef konwencji krajowej. Jednak dotychczasowy nominalny lider i jego zwolennicy mieli na tę sprawę inne spojrzenie. Usunęli więc z partii Adama Bielana, Kamila Bortniczuka i jeszcze 8 innych osób.

Dlaczego rejestracja trwała od 2017 roku? Wokół nazwy Partia Republikańska rozpętało się kilka niezależnych konfliktów – okazuje się, że jest to nazwa wysoce chodliwa! 4 lata temu partia Jarosława Gowina nazywała się Polska Razem i nawiązywała współpracę ze Stowarzyszeniem Republikanie – dlatego sama chciała na początku nazwać się Partią Republikańską i to właśnie ludzie Gowina rozpoczęli w sądzie procedury. W międzyczasie prawo do nazwy rościły sobie także dwie posłanki: Anna Siarkowka i Małgorzata Janowska, które miały zarejestrować już takie ugrupowanie. Jednak zostało one wykreślone z ewidencji, a obie panie dziś zasiadają w klubie PiS.

 

Nazwa zatem zwolniła się na dobre – i teraz przejęli ją zwolennicy Adama Bielana, rozczarowani Porozumieniem. Ostatecznie partia została wpisana do rejestru w 2021 roku.

– Ostatnie decyzje Gowina wypchnęły wszystkich konserwatywnych polityków poza jego środowisko – mówi wiceprezeska Monika Baran.

Ale co na to sam Bielan?

– Nie ma w tej chwili planów, by zakładać nową partię. Na tę chwilę nie przewiduję tego (…) W tej chwili czekamy na decyzję sądu okręgowego ws. naszego wniosku dotyczącego wygaszenia kadencji prezesa Porozumienia Jarosława Gowina. Nie zakładamy, by decyzja sądu nie była po naszej myśli, gdyż prawo jest po naszej stronie – mówił po usunięciu z Porozumienia.

Sąd jednak nie stanął po jego stronie. W połowie marca uznał, że wniosek kwalifikuje się do zwrotu a Adam Bielan nie może pełnić obowiązków przewodniczącego.

Jednak polityk się nie poddał:

– Jak tylko sąd przekaże uzasadnienie, nasi prawnicy oczywiście zajmą się odpowiedzią i uzupełnieniem wskazanych przez sąd braków formalnych – powiedział mediom i dodał, że jest gotów na długą sądową batalię, która może potrwać nawet kilka lat.

Wygląda więc na to, że sam Bielan dalej zamierza walczyć o przejęcie władzy u koalicjanta, ale nic nie wiadomo o tym, by miał się udzielać w nowym ugrupowaniu czy stanąć na jego czele. Natomiast jego koledzy i sympatycy jeszcze nie zdradzają szczegółów o tym, co Partia Republikańska będzie oferować wyborcom. Monika Baran pytana o plany Partii Republikańskiej, odpowiedziała, że decyzje w sprawie sposobu działalności dopiero mają być przedmiotem dyskusji.

https://pl.sputniknews.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: