NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Minister zapowiada reset w podatkach. Miejmy nadzieję, że nie taki jakiego chcą Polacy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

– W Polsce mamy tak ustawiony system, że zarabiający mniej płacą procentowo więcej podatków niż bogatsi. Będzie reset – stwierdził minister na falach Polskiego Radia.

Biorąc pod uwagę całościowe obciążenie pracy tj. podatkami i składkami, to faktycznie można dojść do wniosków, że system podatkowy jest regresywny. Takie tezy padają z resztą regularnie ze strony naukowców i ekonomistów. Podają oni także, że system ten wymaga zmian, tak by odciążyć osoby najbiedniejsze, które w Polsce są relatywnie mocno opodatkowane. Taki zabieg przyczyniłby się do zwiększenia ich siły nabywczej, co stymulowałoby gospodarkę.

Minister Finansów uważa, że właśnie najbiedniejsi powinni płacić niższe podatki, z kolei osoby najbogatsze powinny płacić podatki wyższe niż dotychczas.

Polska jako jeden z niechlubnych wyjątków, który podwyższa podatki w trakcie pandemii

– Nasza strategia nie (polega na tym), by podnosić podatki, bo jest to sprzeczne z tym co chcemy zrobić – stwierdził Kościński. Minister stwierdził, że chce, by podatki stały się bardziej sprawiedliwe. Podał także, że chce by osoby, które mniej zarabiają, płaciły mniej podatku procentowo a ci, którzy więcej zarabiają, płacili go procentowo więcej.

Dla wielu może to nie być żadna sprawiedliwość. Czy mają rację, czy też nie to temat na inną dyskusję. Prawdą jest jednak to, że polski system podatkowy wymaga gruntownych zmian, które choć trochę upodobnią, go do systemów w państwach wysokorozwiniętych, do których Polska chce się zaliczać.

Polacy chcą opodatkowania typowej klasy średniej

Ostatni sondaż przeprowadzony przez Super Express nie nastraja jednak pozytywnie. Super Express zapytał, co Polacy sądzą o wprowadzeniu dodatkowego progu podatkowego na poziomie 50% od każdej złotówki zarobionej powyżej 120 tys. zł brutto rocznie. Blisko 50% zgadza się z tezą, że to dobry pomysł, konkretnie 22% uważa, to za bardzo dobry pomysł, a 24% „tylko” za dobry pomysł. Z kolei 33% twierdzi, że to zły pomysł, a 21% badanych nie ma na ten temat zdania.

Jaki jest problem w tym badaniu? To, że 50% próg podatkowy ma dotyczyć osób zarabiających 10 tys. złotych brutto miesięcznie. To jest jakieś 7 tys. złotych na rękę. Rozumiem, że dla wielu Polaków jest to pułap nieosiągalny i wydaje im się, że osoby tyle zarabiające to bogacze, ale bądźmy poważni. Takie zarobki w Polsce powinny być zarezerwowane dla typowej klasy średniej, która może kupić sobie mieszkanie lub dom, pojechać na wakacje i wziąć w leasing na 5 lat auto, które kosztuje 120 tys. złotych. Nie nazywajmy takich osób bogaczami (w kontekście zarobków, a nie całego majątku), bo jest to nieporozumieniem. Próg na poziomie 50% być może jest potrzebny, ale dla znacznie wyższych zarobków.

Dla wielu Polaków takie zarobki są nieosiągalne i wydaje im się, że to bardzo bogaci ludzie. Jednakże siła nabywcza takich osób jest porównywalna do typowej zachodnioeuropejskiej klasy średnie. W przypadku niektórych państw śmiem twierdzić, że klasa średnia ma wyższą siłę nabywczą niż Polacy zarabiający 10 tys. zł brutto miesięcznie.

Z tego powodu mam nadzieję, że chociaż rząd nie zdefiniuje osób o takich zarobkach jako bogaczy. Byłoby to istne nieporozumienie i kolejny cios w klasę średnią. Choć wielu osobom taki pomysł mógłby się spodobać, wszak ci bogaci co nakradli, w końcu będą musieli płacić wyższe podatki. Czekam na kolejne założenia Nowego Ładu i liczę, że wyższe podatki dla bogatszych, będą dotyczyć osób zarabiających znacznie więcej niż 10 tys. złotych miesięcznie.

https://obserwatorgospodarczy.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: