NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NIEMCY: „Koniec ery Merkel” czy „pokaz siły”??????? Niemieccy politycy podzielili się..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

25 marca 2021

„„Koniec ery Merkel” czy „pokaz siły”??????? Niemieccy politycy podzielili się z powodu zwrotu kanclerza w związku z blokadą wielkanocną!!!!!”

 Niemieccy politycy, którzy rozmawiali z RT o decyzji Angeli Merkel o wycofaniu się z ostrych ograniczeń związanych z koronawirusem wielkanocnym, nie mogli się zgodzić, czy był to cios dla kanclerza i partii rządzącej, czy też mocne i uzasadnione posunięcie.

„Koniec ery Merkel” czy „pokaz siły”? Niemieccy politycy podzielili się z powodu zwrotu kanclerza w związku z blokadą wielkanocną

Merkel „nie miała wyboru” tylko wyciągnąć wtyczkę z ograniczeń w obliczu protestów opinii publicznej, jej przeciwników politycznych, a nawet jej własnej partii Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU), Maximiliana Kraha, posła do Parlamentu Europejskiego z ramienia Alternatywa dla Niemiec (AfD) , powiedział RT.

„Jej polityka na Covid kompletnie się nie powiodła. Od listopada mamy stałą blokadę; szczepienia są na poziomie Trzeciego Świata ”, a próba zacieśnienia ograniczeń w takiej sytuacji z pewnością wywołałaby duży sprzeciw – powiedział.

Kanclerz „po raz pierwszy w historii zawróciła”, kiedy powiedziała w środę, że planowane zacieśnienie blokady było jej błędem, dodał poseł.Krah określił posłów CDU jako „najbardziej uległych” w Bundestagu, twierdząc, że nawet gdy protestują przeciwko Merkel „wiecie, że jesteśmy teraz w sytuacji, w której większość się od niej oddala”.

To wyraźny znak, że jej era [Merkel] dobiega końca

Zdaniem Kraha spadek wpływów Merkel prawdopodobnie doprowadziłby do utraty wpływów całej CDU. Oprócz nietypowej zmiany nastawienia Merkel, partię rządzącą w tym kraju wstrząsnął również narastający skandal z zakupem masek, po tym, jak dwóch jej posłów zostało oskarżonych o łapanie łapówek z umów na dostawy masek.

Polityk AfD powiedział, że nie wierzy w zapowiedzianego następcę Merkel, Armin Laschet, sugerując, że po jej ustąpieniu we wrześniu „będziesz miał słabą CDU bez zasad i słabego lidera”.

„Nie ma nawet gwarancji, że ta partia pozostanie w rządzie [po wyborach federalnych 24 września]. W Niemczech mógłby istnieć rząd kierowany przez Zielonych. Jeśli stawiasz na przyszłość CDU – jesteś odważny ”- powiedział Krah.

Jeśli popełnisz błąd i wycofasz się, aby dokonać korekty, to moim zdaniem oznacza to pewną siłęJednak Martin Dolzer, poseł z Hamburga z ramienia partii Die Linke (lewica), przekonywał, że odwrót Merkel pokazał ją w dobrym świetle jako przywódcę, który jest w stanie przyznać, że byli w błędzie.

Rezygnacja z ograniczeń wielkanocnych było „dobrą” rzeczą, ponieważ były one „zupełnie niekonsekwentne” i przeważnie miały charakter symboliczny. „Zamknięcie wszystkiego w ciągu zaledwie czterech do pięciu dni nigdy nie przerwie łańcucha infekcji” – powiedział RT.

„Nie sądzę, żeby CDU w jakikolwiek sposób się z tego powodu rozpadło” – powiedział Dolzer, ale przyznał, że niektórzy mogą zasugerować, że „nie ma strategii” na zwalczanie Covid-19 w rządzie Merkel i że ta pustka jest na miejscu konsekwentnej polityki może wpłynąć na wybory.

Niektórzy posłowie do niemieckiego parlamentu zaapelowali o wotum zaufania dla Merkel w sprawie całej wielkanocnej klęski, ale kanclerz powiedziała późno w środę, że nie zamierza go inicjować, twierdząc, że ma pełne poparcie parlamentu. „Dzisiaj poprosiłem ludzi o wybaczenie za mój błąd. Myślę, że w tej chwili był to właściwy krok. Poza tym mam poparcie całego rządu i parlamentu – powiedziała, mówiąc, że zamiast tego skupi się na opanowaniu trzeciej fali pandemii w kraju.

http://www.rt.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: