NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kodiak, startup z Doliny Krzemowej zajmujący się samojeżdżącymi ciężarówkami, oraz chiński lidar Hesai nawiązują współpracę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

OAKLAND, Calif (Reuters) – Dolina Krzemowa samojezdnych ciężarówek startup Kodiak Robotics Inc i Shanghai-z siedzibą lidar producent Hesai Technology Co Ltd w środę ogłosił partnerstwo w celu integracji chińskiego lidar do systemu autonomicznej jazdy ciężarówki

Laserowe czujniki lidarowe pomagają samochodom samojezdnym w wykrywaniu obiektów przed i wokół pojazdu i są kluczowym elementem wielu systemów samojezdnych.

https://i2.wp.com/s3-prod.autonews.com/s3fs-public/styles/800x600/public/Kodiak%20robotics%20resize.jpg?w=640&ssl=1

Kodiak będzie używać lidar Hesai na każdej stronie ciężarówki i będzie również zachować jeden do przodu lidar Luminar, powiedział Don Burnette, Kodiak’s CEO, który był współzałożycielem samojezdnych ciężarówek startup Otto, a przed tym wczesnym inżynierem pracującym na Google’s program samochodów samojezdnych.

Amerykański producent lidar Luminar Technologies wcześniej w tym miesiącu powiedział, że jest partnerem SAIC Motor Corp, największy chiński producent samochodów.

Burnette powiedział Kodiak koncentruje się na oprogramowaniu autonomicznej jazdy i integracji sprzętu od dostawców.

„Myślę, że jest to wyraźna przewaga dla Kodiaka, aby rozpocząć w czasie, gdy mieliśmy dostęp do bogatego i dojrzałego ekosystemu usług i dostawców” – powiedział Burnette.

Firma została uruchomiona w 2018 roku, aby skupić się na długodystansowych przewozach ciężarowych i dostarcza ładunki między obszarem Dallas-Fort Worth a Houston, działając autonomicznie na autostradzie.

Zwiększanie umów z kilkoma dużymi firmami zajmującymi się pojazdami samojezdnymi i rozmach w branży pomogły Hesai zwiększyć sprzedaż, powiedział dyrektor generalny Hesai, David Li.

W zeszłym roku przychody przekroczyły 60 milionów dolarów, co stanowi wzrost o ponad 27% w stosunku do roku 2019, powiedział. Przychody w 2017 roku wyniosły zaledwie 2,98 miliona dolarów.

Hesai i inna chińska firma lidarowa RoboSense zostały pozwane przez amerykańską firmę lidarową Velodyne Lidar Inc w 2019 roku za naruszenie patentów, ale Li powiedział, że Hesai rozliczył się z Velodyne z globalną umową licencyjną krzyżową.

„Nie będziemy mieć problemów prawnych w ten czy inny sposób z Velodyne”, powiedział.

Hesai teraz liczy również Robert Bosch GmBH, głównego dostawcę samochodów, jako inwestora.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: