NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jak wygląda szczepienie na COVID-19? Jak wyglądają ankiety?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ruszyły zapisy na szczepienie przeciw SARS-CoV-2. W zależności od tego, do którego etapu się zakwalifikujemy, na szczepienie będziemy czekać krócej lub dłużej. Jednak już dziś warto wiedzieć, jak wygląda procedura szczepienia i jak się do niej przygotować. Dzięki temu, gdy już przyjdzie nasza kolej, będziemy wiedzieć co nas czeka.

Jak wygląda przebieg szczepienia na COVID-19?

vasilis asvestas / Shutterstock

  1. Po zapisaniu się na szczepienie przeciw SARS-CoV-2 trafiamy do kolejki oczekujących
  2. Przed samym szczepieniem obowiązkowo przejdziemy kwalifikację medyczną, podczas której lekarz przeprowadzi z nami wywiad i oceni ogólny stan naszego zdrowia
  3. Samo szczepienie trwa ok. pół minuty, a po nim jeszcze przez przynajmniej 15 minut musimy zostać w placówce pod obserwacją

Szczepienie na COVID-19 – krok po kroku

Pierwszym krokiem zbliżającym nas ku szczepieniu na COVID-19 będzie rejestracja i uzyskanie e-skierowania, a potem ustalenie terminu szczepienia w jednym z kilkuset punktów w całej Polsce. Zarejestrować się na szczepienie możemy na trzy sposoby: przez infolinię, u lekarza POZ lub przez Internetowe Konto Pacjenta. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w artykule: Jak zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19? [WYJAŚNIAMY].

Warto pamiętać, że narodowy program szczepień został podzielony na etapy, co w praktyce oznacza, że zdrowy 20-latek zostanie zaszczepiony dużo później niż np. 65-latek z chorobami przewlekłymi. Warto sprawdzić, do którego etapu zostaniemy zakwalifikowani: Kolejność szczepień przeciw COVID-19. Sprawdź, do której grupy należysz [WYJAŚNIAMY]

Gdy już dopełnimy wszelkich formalności, pozostaje nam tylko czekać na datę szczepienia. Jak się przygotować, zanim przekroczymy próg gabinetu? Czego możemy się spodziewać w środku? O co może pytać nas lekarz?

Kwalifikacja do szczepienia przeciw SARS-CoV-2

Kwalifikacja do szczepienia to obowiązkowy punkt przed przystąpieniem do podania dawki preparatu, niezależnie od tego czy szczepienie jest obowiązkowe, czy tak, jak w przypadku SARS-CoV-2 dobrowolne. Badanie lekarskie jest ważne przez 24 godziny, co oznacza, że jeśli spóźnimy się z przyjęciem szczepionki w tym czasie, trzeba będzie je powtórzyć.

Kwalifikacja do szczepienia ma na celu wykrycie ewentualnych przeciwwskazań do szczepienia i upewnienie się co do wskazań. Zwykle obejmuje ocenę stanu ogólnego pacjenta – zbadanie podstawowych parametrów życiowych (temperatura, akcja serca, oddychanie, świadomość) oraz zbadanie gardła, węzłów chłonnych, osłuchanie płuc i serca. Każda kwalifikacja do szczepienia wygląda podobnie, może się różnić jedynie w szczegółach dotyczących przeciwwskazań konkretnych szczepionek.

Po przeprowadzeniu kwalifikacji do szczepienia lekarz decyduje, czy szczepienie może się odbyć, czy trzeba je odroczyć lub, jeśli występują bezwzględne przeciwwskazania, całkowicie z niego zrezygnować.

Jak wygląda podanie szczepionki na koronawirusa?

Po przejściu kwalifikacji do szczepienia rozpoczyna się sama procedura. Zgodnie z charakterystyką produktu leczniczego szczepionkę przeciw COVID-19 Comirnaty (Pfizer/BioNTech) podaje się domięśniowo, a preferowanym miejscem podania jest mięsień naramienny. Dr Paweł Grzesiowski w rozmowie z Medonetem mówił, że samo podanie szczepionki trwa zazwyczaj ok. pół minuty, w zależności od tego, jak bardzo pacjent obawia się szczepienia i czy wymaga dodatkowego wsparcia.

Na czym polega przygotowanie się do szczepienia? Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, w odniesieniu do szczepienia przeciw COVID-19 mają zastosowanie zasady ogólne dotyczące szczepień. Oznacza to, że nie ma szczególnych wytycznych dotyczących przygotowania się do szczepienia. Można je przyjąć niezależnie od pory dnia i przyjmowanych posiłków. MZ zaleca jedynie, że najlepiej na szczepienie zgłosić się wypoczętym.

Sprawdź: Czy przed albo po szczepieniu można pić alkohol? [WYJAŚNIAMY]

Po iniekcji pacjent powinien pozostać co najmniej 15 minut pod ścisłą obserwacją prowadzoną pod kątem nagłych działań niepożądanych. Jeśli wszystko jest w porządku, zaszczepiona osoba może wrócić do domu. Ważne, żeby dopytać (jeśli lekarz tego nie wyjaśni wystarczająco klarownie), jakie skutki uboczne mogą wystąpić.

Szczepienie na COVID-19 trzeba powtórzyć po 21 dniach od przyjęcia pierwszej dawki. Przy zapisywaniu się na szczepienie dostaniemy od razu dwa terminy, a dzień przed planowanym szczepieniem – dodatkowo przypomnienie za pomocą wiadomości SMS.

Co ważne, drugiej dawki szczepionki nie należy podawać osobom, u których wystąpiła reakcja anafilaktyczna po pierwszej dawce.

Treści z serwisu medonet.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie. Potrzebujesz konsultacji lekarskiej lub e-recepty? Wejdź na halodoctor.pl, gdzie uzyskasz pomoc online – szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Teraz z e-konsultacji możesz skorzystać także bezpłatnie w ramach NFZ.

Click to access 15-01-2021-formularz-do-kwalifikacji-na-szczepienie-covid-19.pdf

Click to access ankietaoswiadczenie-pacjenta-o-stanie-zdrowia-i-uczuleniach.pdf

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: