NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Hong Kong mówi zagranicznym rządom, aby przestały akceptować specjalne brytyjskie paszporty

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

HONG KONG (Reuters) – Rząd Hongkongu powiedział niektórym zagranicznym konsulatom, aby przestały akceptować brytyjski dokument podróży, który wielu młodych ludzi używa do ubiegania się o wizy na wakacje w Europie, Ameryce Północnej i części Azji, mówią dyplomaci.

W posunięciu postrzeganym przez niektórych wysłanników jako dyplomatyczny afront, rząd poinformował w liście około tuzina zagranicznych konsulatów, że nie uważa już paszportu British National Overseas (BNO) za ważny dokument podróży od 31 stycznia.

W liście, do którego dotarła agencja Reuters, zażądano, by zamiast niego używać paszportu hongkońskiego.

Dyplomatyczna kłótnia o BNO wybuchła w styczniu po tym, jak Wielka Brytania wprowadziła nowy system wizowy oferujący ścieżkę do pełnego obywatelstwa dla Hongkończyków, którzy chcą opuścić terytorium rządzone przez Chiny.

Wielka Brytania wprowadziła ten program po tym, jak Hongkong przyjął w zeszłym roku obszerne prawo dotyczące bezpieczeństwa narodowego, które zdaniem krytyków miażdży sprzeciw w byłej kolonii brytyjskiej.

Prawie 3 miliony mieszkańców Hongkongu posiada lub kwalifikuje się do otrzymania dokumentu BNO, który został stworzony przed oddaniem miasta przez Wielką Brytanię pod chińskie panowanie w 1997 roku.

Hongkong zaczął również naśladować Chiny kontynentalne, nie uznając podwójnego obywatelstwa, po raz pierwszy uniemożliwiając zagranicznym dyplomatom odwiedzanie mieszkańców z zagranicznymi paszportami w areszcie.

„Większość krajów to zignoruje” – powiedział jeden z zachodnich dyplomatów, który widział list.

„To rząd Hongkongu po prostu próbuje tego dalej…nie mają prawa mówić żadnemu państwu, jakie zagraniczne paszporty może uznać”.

Inny wysłannik opisał to posunięcie jako „graniczące z wojowniczością” i powiedział, że nie jest to sposób, w jaki tradycyjnie zachowywał się rząd Hongkongu, ogólnie pamiętający o pozycji miasta jako międzynarodowego centrum finansowego.

Rząd Hongkongu nie odpowiedział jeszcze na prośbę Reutersa o komentarz.

Na stronie internetowej rządu Hongkongu wymieniono 14 krajów objętych wzajemnym programem Working Holiday Scheme, w tym Japonię, Kanadę, Niemcy, Wielką Brytanię i Australię.

Urzędnicy w Japonii, Korei Południowej, Włoszech i Nowej Zelandii potwierdzili agencji Reutera, że nadal uznają paszport BNO przy wydawaniu wiz. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Korei Południowej dodało, że nie otrzymało listu, podczas gdy Węgry powiedziały, że go otrzymały i rozpoczęły rozmowy w sprawie zmiany programu wakacji roboczych.

Inne kraje, w tym Stany Zjednoczone, Finlandia i Norwegia, również oferują podobne rozwiązania lub wymiany studenckie dla Hongkończyków i zaakceptowały paszporty BNO od wnioskodawców.

Nie wiadomo, czy Stany Zjednoczone również otrzymały list, ale rzecznik Departamentu Stanu powiedział agencji Reuters, że BNO pozostaje ważny dla celów wydawania wiz i podróży do Stanów Zjednoczonych.

Posunięcia Hongkongu przeciwko BNO nastąpiły po ogłoszeniu przez rząd Wielkiej Brytanii, że nowa wiza może przyciągnąć ponad 300 000 osób i osób pozostających na ich utrzymaniu.

Londyn powiedział, że wypełnia historyczne i moralne zobowiązanie wobec mieszkańców Hongkongu w związku z ustawą o bezpieczeństwie narodowym, która pozwala na przewożenie podejrzanych w poważnych sprawach przez granicę i sądzenie ich w sądach Chin kontynentalnych.

Władze Pekinu i Hongkongu twierdzą, że ustawodawstwo jest niezbędne do zapewnienia stabilności w mieście po tym, jak w 2019 r. wybuchły protesty antyrządowe.

Program brytyjski pozwala osobom ze statusem BNO mieszkać, studiować i pracować w Wielkiej Brytanii przez pięć lat i ostatecznie ubiegać się o obywatelstwo.

Pekin powiedział, że uczyniłoby to z nich obywateli drugiej kategorii, linię propagowaną przez pro-pekinowskich komentatorów medialnych w Hongkongu.

Wielka Brytania przekazała swoją byłą kolonię z powrotem pod chińskie panowanie w 1997 roku z gwarancją ochrony podstawowych wolności, szerokiej autonomii i kapitalistycznego stylu życia.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: