NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Biden chce rozważyć możliwość utrzymania amerykańskich oddziałów antyterrorystycznych w Afganistanie: czołowy ustawodawca

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (Reuters) – Administracja Bidena chce utrzymać wojska amerykańskie w Afganistanie po terminie 1 maja, jednocześnie badając porozumienie, w którym Talibowie pozwoliliby na pozostanie amerykańskich sił antyterrorystycznych, aby stawić czoła wrogom z Państwa Islamskiego, powiedział w środę jeden z czołowych amerykańskich ustawodawców.

Komentarze przewodniczącego Komisji Usług Zbrojnych Izby Reprezentantów Adama Smitha dostarczyły nowych szczegółów dotyczących prowadzenia przez prezydenta USA Joe Bidena procesu pokojowego w Afganistanie, który odziedziczył po administracji Trumpa.

Departament Stanu skierował pytania do Białego Domu. Biały Dom i Pentagon nie odpowiedziały natychmiast na prośby o komentarz. Urzędnicy amerykańscy powiedzieli, że Biden nie podjął żadnej decyzji w sprawie terminu wycofania ostatnich wojsk amerykańskich z najdłuższej wojny w Ameryce.

Biden powiedział, że będzie „ciężko” dotrzymać terminu ustalonego w umowie z talibami z lutego 2020 roku.

Przemawiając na forum internetowym magazynu Foreign Policy, Smith powiedział, że rozmawiał z doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego Jakiem Sullivanem i sekretarzem obrony Lloydem Austinem na temat wycofania wojsk.

„Myślę, że istnieje ogólne przekonanie, że 1 maja to zbyt wcześnie, po prostu logistycznie,” powiedział. „Mamy … bliżej do 3,500 żołnierzy w Afganistanie. Nasi sojusznicy mają około 7,000.”

„Nie można wycofać 10,000-plus wojsk w jakikolwiek sposób w ciągu sześciu tygodni,” powiedział. Dodał, że „zadaniem pierwszym” administracji jest rozmowa z talibami o pozwoleniu na pozostanie sił dowodzonych przez USA na nieco dłużej.

Zauważył, że Talibowie żądają, aby wszystkie obce wojska opuściły kraj. Jeśli takie będzie ich stanowisko, powiedział, „nie widzę, byśmy mieli inny wybór niż odejście”, w tym sił antyterrorystycznych.

„Administracja Bidena chce negocjować do 1 maja, a następnie przynajmniej zbadać możliwość: czy talibowie zmienili zdanie, ponieważ (…) walczą z ISIS (Państwem Islamskim) prawie tak samo jak z rządem afgańskim” – kontynuował Smith.

„Czy ich stanowisko w sprawie obecności USA może się zmienić? Wątpię. Ale myślę, że administracja uważa, że warto o tym porozmawiać” – powiedział.

Talibowie walczą z lokalną filią Państwa Islamskiego, a amerykańskie ataki powietrzne na ISIS okazały się kluczowe, by pomóc im pokonać rywali.

Jednak, jak twierdzą eksperci, Państwo Islamskie pozostaje poważnym zagrożeniem.

Talibowie zasygnalizowali, że wznowią ataki na obce siły, jeśli Biden nie dotrzyma terminu 1 maja, a niektórzy eksperci wątpią, by pozwolili na pozostanie jakichkolwiek sił amerykańskich.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: