NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wezwanie UNHRC do nałożenia embarga na broń dla Izraela zostało przyjęte przez UE, Bahrajn jest nieobecny

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sześć krajów, które sprzeciwiły się rezolucji to: Austria, Brazylia, Bułgaria, Kamerun, Malawi i Togo.

Rada Praw Człowieka ONZ zatwierdziła rezolucję wzywającą do embarga na broń przeciwko Izraelowi, która miała poparcie wielu krajów europejskich, ale otrzymała ukłon dezaprobaty ze strony Bahrajnu, który był nieobecny podczas wtorkowego głosowania.

US one of only three countries to vote against UN resolution condemning  glorification of Nazism | The Independent | The Independent
Środek, nazwany rezolucją o odpowiedzialności, przeszedł 32-6, przy ośmiu głosach wstrzymujących się. Zawiera ona jedne z najostrzejszych sformułowań przeciwko Izraelowi spośród czterech rezolucji, które 47-osobowa Rada Praw Człowieka ONZ ma zatwierdzić, gdyż 46. sesja kończy się w tym tygodniu.
Sześć krajów, które sprzeciwiły się rezolucji to Austria, Brazylia, Bułgaria, Kamerun, Malawi i Togo.
W nietypowym posunięciu, Bahrajn, który zazwyczaj aprobuje teksty szkalujące Izrael na forum ONZ, był nieobecny podczas głosowania. Jest to pierwszy raz, kiedy taka sytuacja miała miejsce.
Ponadto osiem następujących krajów wstrzymało się od głosu: Bahamy, Republika Czeska, Indie, Wyspy Marshalla, Nepal, Filipiny, Ukraina i Wielka Brytania.
Wśród 32 krajów, które zatwierdziły tekst, znalazło się pięć europejskich, w tym narody, które zazwyczaj wstrzymują się od głosu na znak poparcia dla Izraela. Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia i Polska głosowały za przyjęciem rezolucji.
W zeszłym roku poparcie dla tego tekstu spadło niebezpiecznie nisko, gdyż przeszedł on 22-8, przy 17 wstrzymujących się. W zeszłym roku żaden z krajów europejskich nie poparł rezolucji, siedem z nich wstrzymało się od głosu, a trzy były przeciwne.
Kraje europejskie coraz częściej stają po stronie Izraela w UNHRC w związku z dwoma głównymi zarzutami: liczbą powtarzających się tekstów i mandatem do debaty nad zarzutami dotyczącymi łamania praw człowieka przez Izrael na każdej sesji w ramach punktu 7 porządku obrad. Żaden inny kraj nie ma takiego stałego mandatu.
Aby zdobyć poparcie dla rezolucji, jej zwolennicy w przeszłości wnosili ją do debaty w ramach punktu 2 porządku obrad, ale poparcie było niskie. W tym roku połączono tę rezolucję z drugim tekstem dotyczącym ogólnych zarzutów wobec Izraela w zakresie praw człowieka, a poparcie wzrosło.
Tekst ten wzywał państwa członkowskie ONZ do „powstrzymania się od przekazywania broni [Izraelowi], gdy zgodnie z obowiązującymi procedurami krajowymi oraz międzynarodowymi zobowiązaniami i standardami oceniają, że istnieje wyraźne ryzyko, iż broń ta może zostać użyta do popełnienia lub ułatwienia poważnych naruszeń lub nadużyć międzynarodowego prawa praw człowieka lub poważnych naruszeń międzynarodowego prawa humanitarnego”.
Na forum UNHRC w Genewie, wysłanniczka Austrii Elisabeth Tichy-Fisslberger, podziękowała Autonomii Palestyńskiej za elastyczność w krótkim przemówieniu, które wygłosiła w imieniu Unii Europejskiej.
„Pragniemy podziękować misji palestyńskiej za jej zaangażowanie i wysiłki na rzecz tej i innych rezolucji. Z zadowoleniem przyjmujemy decyzję o przedstawieniu tego połączonego tekstu w ramach punktu 2, zmniejszając w ten sposób ogólną liczbę rezolucji i uwzględniając nasze pryncypialne stanowisko w sprawie punktu 7. Doceniamy znaczne wysiłki podejmowane przez misję palestyńską i oczekujemy dalszego zaangażowania w pozytywnym duchu” – powiedziała.
Brytyjski wysłannik Julian Braithwaite również podziękował Palestyńczykom, ale powiedział, że i tak wstrzymali się od głosu, ponieważ nie uwzględnili potępienia Hamasu.
Ambasador OWP Ibrahi Khraishi powiedział, że Palestyńczycy są dyplomatycznie potępiani za atakowanie Izraela, niezależnie od tego, jak wiele kroków podjęli, aby uwzględnić krytykę. Jeśli Palestyńczycy nie mogą domagać się odpowiedzialności, to żaden kraj nie powinien być w stanie domagać się odpowiedzialności, powiedział.
„Kwestia Palestyny jest kwestią obcej okupacji od ponad 45 lat. Idea odpowiedzialności, zadośćuczynienia i reparacji powinna być kwestią konsensualną dla wszystkich krajów” – powiedział.
Ambasador Izraela przy ONZ w Genewie Meirav Shachar powiedział, że przeniesienie rezolucji nie odnosi się do kwestii stronniczości wobec Izraela.
„Ta rezolucja może być przedstawiona pod pozycją 2, ale nadal zawiera to samo jednostronne, wypaczone rozumienie sytuacji na miejscu, jak jej poprzedniczki z pozycji 7”.
„Kiedy patrzę na tę rezolucję, zdumiewa mnie, że członkowie Rady mogli kiedykolwiek uznać ją za sprawiedliwą i wyważoną. Nie odzwierciedla ona rzeczywistości na miejscu, a jeśli w ogóle, to ta rezolucja przyczyni się do polaryzacji konfliktu” – powiedział Shachar.
Tekst nie wspomina o Hamasie i „tylko wspomina o terroryzmie i podżeganiu, gdy potępia Izrael, i nie przypisuje żadnej odpowiedzialności aktorom palestyńskim”, powiedziała.
Nie wspomina również o pozytywnej współpracy między Izraelem a Autonomią Palestyńską w zwalczaniu pandemii COVID-19, powiedziała.
Celem tego tekstu „nie jest zapewnienie odpowiedzialności i sprawiedliwości, ani obiektywna ocena sytuacji w zakresie praw człowieka. Jedynym celem tej rezolucji, przez tych, którzy ją napisali i tych, którzy ją popierają, jest negowanie Izraela”.
„Każdy kraj członkowski, który głosuje za tą rezolucją i popiera jej narrację, nie może być uczciwym pośrednikiem, jeśli chodzi o pokój na Bliskim Wschodzie” – powiedział Shachar.

https://www.jpost.com/

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: