NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sprawa Bielmleku: Rolnicy nie dostali pieniędzy za mleko, muszą dopłacić po kilkadziesiąt tysięcy złotych!

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Spółdzielnia Bielmlek w Bielsku Podlaskim została doprowadzona do upadłości. Rolnicy od wielu miesięcy nie otrzymali zapłaty za dostawy mleka. Ale okazuje się, że to najmniejszy problem, bowiem dziś przed oczami współudziałowców zawisła groźba dopłaty kilkudziesięciu tysięcy złotych do udziałów Bielmleku.

Bielmlek został doprowadzony do upadłości przez złe zarządzanie prezesa Tadeusza Romańczuka, byłego senatora i byłego wiceministra Prawa i Sprawiedliwości. Dziś sytuacja spółdzielni jest tragiczna, ale w równie dramatycznym położeniu znaleźli się rolnicy, którzy za chwilę mogą stracić majątki.

Jak to możliwe? Zakład zbudowany został pod zastaw majątku setek rolników. Udziały w wysokości 50 tysięcy złotych wniesione przez członków spółdzielni, w międzyczasie zostały podniesione przez Radę Nadzorczą do 100 tysięcy złotych. Jak twierdzą rolnicy – bez ich wiedzy.

Do zebranych wczoraj pod Bielmlekiem rolników przyjechał Michał Kołodziejczak z Agrounii. Protestujący przenieśli się następnie pod dom prezesa Romańczuka, jednak nikt nie zdecydował się wyjść porozmawiać z rolnikami. Jak mówili rozgoryczeni ludzie – Rada Nadzorcza sama podniosła wartość udziałów spółdzielni, my nie byliśmy niczego świadomi. Dowiedzieliśmy o tym dopiero po roku, gdy zaczęliśmy strajkować i gdy pojawił się problem finansowy. Teraz musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli do nich dopłacać.

Według Syndyka, była uchwała odnośnie podniesienia wartości udziałów i teraz sąd ma zadecydować, czy rolnicy będą musieli dopłacić do 50 tys. czy do 100 tys. Prawo jest bezwzględne i trzeba będzie wyegzekwować te środki od wszystkich współudziałowców. Według Kołodziejczaka, głównym prowodyrem zaistniałej sytuacji jest osoba, która zarządzała Bielmlekiem, czyli Tadeusz Romańczuk i to przede wszystkim jego powinno się w pierwszej kolejności pociągnąć do odpowiedzialności.

Nie bez winy jest również Rada Nadzorcza, która powinna zwracać uwagę spółdzielcom na czym polega największe zagrożenie. Zdaniem Kołodziejczaka, sytuacja Bielmleku jest przykładem piramidy finansowej – zakład warty setki milionów złotych, które będą wyciągnięte z kieszeni rolników.

Jak zauważył Kołodziejczak, wszystko to działo się pod przykrywką byłego ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który do samego końca bronił prezesa Romańczuka. Teraz w Bielmleku trwa postępowanie CBA – szukanie winnych, szukanie korupcji.

Rolnicy mają pretensje, że teraz, gdy pojawiły się problemy, nikt ani razu ich nie odwiedził i nie porozmawiał z nimi. Rolnicy napisali list do prezydenta Andrzeja Dudy z prośbą o spotkanie. Jak twierdzi jeden z poszkodowanych rolników, kancelaria prezydenta otrzymała ten list 20 lutego 2020 r. i do dziś rolnicy nie otrzymali żadnej odpowiedzi. Ludzie są rozgoryczeni, bo – jak twierdzą – podczas kampanii prezydenckiej spółdzielnia dookoła obwieszona była plakatami „Mój Prezydent”.

Rolnicy zachodzą w głowę jak to możliwe, że w XXI wieku nikt nie zaprosił rolników na żadne zebranie do mleczarni. Jak twierdzą, dwa razy zbierali podpisy o zorganizowanie walnego zgromadzenia. Pierwszy raz zostali poinformowani, że trzeba zebrać 10% podpisów, co też zostało zrobione. Później okazało się, że w statucie jest napisane o 20% podpisach. – Więc drugi raz jak zebraliśmy 20%, co miało miejsce 5 lutego 2020 roku i złożyliśmy całą tą dokumentację w sekretariacie mleczarni, to w następnym tygodniu otrzymałem listem poleconym informację, że z dniem 3 lutego zostałem skreślony z listy członków spółdzielni. Wtedy razem ze mną zostało skreślonych osiem osób. Dlaczego Rada Nadzorcza nie skreśliła razem z nami wszystkich tych, którzy odeszli przede mną ze spółdzielni? – pyta jeden z rolników.

Rolnicy chcą, aby w końcu ktoś zajął się ich problemem. Sytuacja w Bielmleku raczej nie rozwiąże się szybko, a rolnicy-współudziałowcy jeszcze długo będą musieli żyć w niepokoju. Do sprawy pewnie nie raz będziemy jeszcze wracać.

https://www.okiemrolnika.pl/

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: