NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Powiernicy organizacji charytatywnej pomagającej irackim sierotom mają zakaz działalności z powodu braku 1 mln funtów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zamknięcie Orphan Relief Fund and Charitable Trust z siedzibą w Londynie

Charity trustees who sent money to war-torn Iraq were banned after failing to account for £1m of aid funding. Getty Images

Pięciu powierników, którzy prowadzili organizację charytatywną zbierającą pieniądze dla sierot w Iraku, zostało wykluczonych za niewłaściwe postępowanie po tym, jak zniknęło 1 mln funtów (1,38 mln dolarów) funduszy.

Brytyjska Komisja Charytatywna zamknęła Orphan Relief Fund and Charitable Trust (ORFCT), która generowała ponad 1 mln funtów rocznie, po tym jak powiernicy nie potrafili wskazać, gdzie znajdują się pieniądze.

Fundusz był prowadzony przez mieszkającego w Londynie dr Wathiba Al-Amooda, który na swoim profilu na Facebooku podaje się za polityka, oraz czterech jego krewnych – Ahmeda Al-Amooda, Suliemana Adama, Hushama Al-Amooda i Bushrę Al Neamę.

Watchdog ustalił, że dr Al-Amood założył i prowadził organizację charytatywną, a jego krewni nie odgrywali żadnej aktywnej roli.

Rozpoczęła dochodzenie w 2017 roku i odkryła, że 998 746 funtów zostało przelanych na rzecz grupy pomocowej o nazwie Iraqi Charity, również prowadzonej przez dr Al-Amooda, z konta bankowego ORFCT. Powiernicy nie byli w stanie przedstawić dowodów na to, jak zostały one wydane.

W trakcie śledztwa okazało się, że kolejne 88 515,63 funtów zostało przelane na konto Iraqi Charity, co skłoniło organizację do zamrożenia kont bankowych ORFCT.

Okazało się, że dr Al-Amood wydał ponad 35 000 funtów używając karty kredytowej organizacji charytatywnej, a około 10 300 funtów przeznaczył na wydatki osobiste.

Pomimo twierdzeń, że spłacił on organizację charytatywną, watchdog nie ma na to żadnych dowodów.

„Przy niewystarczającej kontroli i równowadze w miejscu, powiernik A (dr Al-Amood) był w stanie wywierać znaczącą rolę w organizacji charytatywnej ze szkodą dla niej”, powiedziała komisja.

„Niezdolność lub niechęć powierników B do E do działania zgodnie z ich prawnymi obowiązkami … przyczyniła się do niewłaściwego postępowania i złego zarządzania w organizacji charytatywnej”.

Dr Al-Amood i jego czterej krewni otrzymali zakaz bycia powiernikami.

„Powiernicy odgrywają kluczową rolę w zarządzaniu organizacjami charytatywnymi i są zobowiązani do wykorzystania swoich umiejętności, wiedzy i doświadczenia, aby prowadzić swoją organizację charytatywną dobrze i w jej najlepszym interesie” – powiedziała komisja.

„Ta organizacja charytatywna była nieprawidłowo zarządzana przez swoich powierników, ze szkodą dla niej. Dochodzenie wykazało, że cele organizacji charytatywnej mogłyby być promowane bardziej efektywnie, gdyby zaprzestała ona działalności. Śledztwo podjęło zatem działania regulacyjne w celu skierowania organizacji charytatywnej do likwidacji i rozwiązania.”

Tim Hopkins, asystent dyrektora ds. dochodzeń w watchdogu, powiedział, że powiernicy dzielili odpowiedzialność za zapewnienie, że organizacje charytatywne były prowadzone prawidłowo.

„Organizacje charytatywne muszą efektywnie i skutecznie wykorzystywać swoje zasoby i być odpowiedzialne przed tymi, którzy je wspierają oraz przed komisją jako regulatorem. Byli powiernicy tej organizacji charytatywnej nie spełnili tych oczekiwań.

„Mam nadzieję, że inni powiernicy uważnie rozważą tę sprawę i zwrócą szczególną uwagę na ich wspólną odpowiedzialność za zapewnienie, że fundusze ich organizacji charytatywnej są stosowane wyłącznie do jej celów charytatywnych i są w pełni rozliczane”.

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: