NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pawluk nowym szefem 25 brygady KP. Wcześniej żołnierze GROM odebrali mu prawo do noszenia odznaki

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 śr., 03/24/2021

We wtorek minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak wyznaczył na stanowiska nowych dowódców niektórych jednostek wojskowych. Jest kilka ciekawych nominacji. Bodaj najciekawsza jest osoba byłego dowódcy GROM-u pułkownika Mariusza Pawluka.

Pawluk został wyznaczony na stanowisko szefa 25 brygady kawalerii powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego. To jedna z bardziej elitarnych jednostek Wojska Polskiego, znana m.in. z serialu dokumentalnego „Kawaleria powietrzna”, emitowanego w 2000 roku w TVP.

Dotychczas – od roku – obowiązki dowódcy pełnił w niej płk Piotr Gołos. Teraz, z dniem 29 marca, funkcję tę obejmie właśnie płk Pawluk. To co najmniej ciekawa nominacja.

Pawluk to w armii postać słynna – lub raczej „osławiona”. Zasłynął głównie jako krótkotrwały dowódca elitarnej Jednostki Wojskowej 2305. Czyli jednostki GROM.

Pawluk, który objął jej dowództwo w 2017 r., przychodził na stanowisko w atmosferze co najmniej niechęci, a może nawet skandalu. Jak opisywał tygodnik „Polityka”, choć Pawluk był weteranem GROM-u, był jedną z dwóch osób, którym żołnierze odebrali prawo do noszenia honorowej odznaki jednostki.

Pawluk miał bowiem oskarżać innego byłego dowódcę jednostki płka Dariusza Zawadkę o nepotyzm, kumoterstwo czy mobbing. Złożył doniesienia do prokuratury, BBN i NIK.

Wyznaczenie go na to stanowisko przez ówczesnego ministra obrony Antoniego Macierewicza było krytykowane. Zdarzały się komentarze wręcz złośliwe, bo choć Pawluk miał przyjąć pseudonim „Hubal”, to żołnierze nazywali go między sobą „Ponton”. Głównie ze względu na wymiary, bo kiedy obejmował jednostkę, jego sylwetka nie miała wiele wspólnego ze szczupłą, wysportowaną sylwetką komandosa.

Teraz Pawluk znowu będzie dowódcą liniowym. Poprosiliśmy o komentarz byłych żołnierzy jednostki.

Dziwna nominacja, policzek dla osób, które służą w brygadzie od kilkunastu lat, zjadły zęby na jednostce, a przychodzi ktoś wyciągnięty z kapelusza. Jak to wpływa na morale? – mówi o2 były wysoki rangą oficer JW 2305.

Twierdzi też, że choć Pawluk ma nawet kurs generalski, to w jego ocenie nie jest najlepszą osobą do kierowania elitarną aeromobilną jednostką komandosów.

Bardziej dosadny w słowach jest inny żołnierze, który z GROM-em przeszedł długi szlak bojowy. – Mogę tylko współczuć brygadzie. Mieli dobrego dowódcę, został zdjęty z nieznanych powodów, był oficer pełniący obowiązki… a teraz będzie on. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to to, że lepiej to w 25 brygadzie już było. Ale może wykorzysta polityczne plecy i zrobi coś dobrego? GROM zostawił silną jednostką – mówi nam oficer.

Zwalniał przez telefon

Drugą „intrygującą” nominacją jest wyznaczenie płka Romana Kopki na stanowisko dowódcy 7. Brygady Obrony Wybrzeża. Kopka był zastępcą słynnego Radosława Petermana, dyrektora Departamentu Kadr w MON za czasów Antoniego Macierewicza.

Przeglądacz teczek, którego żonę zatrudnili w SKW (Służbie Kontrwywiadu Wojskowego – przyp. red.). Wielu ludzi zwolnił przez telefon – twierdzi nasz rozmówca, również były wojskowy.

Do wielkiego powrotu, jak słyszymy, ma się również szykować sam Peterman, który miałby wrócić do kadr. Nie w MON jednak, a w resorcie spraw zagranicznych.

Autor:
10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: