NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy: Nowe prawo ułatwia obywatelstwo potomkom nazistowskich ofiar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wielu potomków ofiar nazizmu nie mogło ubiegać się o obywatelstwo niemieckie z powodu luk w przepisach. Nowe prawo powinno ułatwić im życie.

 
Niemiecki dowód osobistyUstawa ułatwiłaby zmarłym osobom prześladowanym przez nazistów uzyskanie obywatelstwa niemieckiego

Niemiecki rząd zgodził się w środę na projekt ustawy o nadaniu obywatelstwa kolejnym potomkom nazistowskich ofiar.

Jeśli ustawa zostanie uchwalona, ​​powinna całkowicie zamknąć lukę, która doprowadziła do odmowy obywatelstwa niemieckiego wielu potomkom ofiar , pomimo wieloletniej polityki zezwalania potomkom prześladowanych Żydów na odzyskanie obywatelstwa.

Niektórym odmówiono obywatelstwa, ponieważ ich przodkowie uciekli z Niemiec i zmienili obywatelstwo, zanim nazistowskie Niemcy oficjalnie cofnęły ich obywatelstwo niemieckie. Innym odmówiono, ponieważ urodziły się przed 1 kwietnia 1953 r. Z ojcem, który nie jest Niemcem i matką Niemką, w związku z dyskryminacją ze względu na płeć.

W 1941 r. Reżim nazistowski odebrał obywatelstwo wszystkim niemieckim Żydom mieszkającym poza jego granicami, przez co żydowscy uchodźcy stali się bezpaństwowcami i utknęli na mieliźnie. Żydzi w kraju zostali pozbawieni praw i stali się poddanymi państwowymi.

Wcześniej wielu Żydów i innych ofiar nazistowskich rządów zostało indywidualnie pozbawionych obywatelstwa na mocy dekretu z powodów politycznych lub rasowych. 

Określić nową zasadę

Rząd powiedział, że nowe prawo jest w dużej mierze symboliczne, ale wprowadzi w życie zmianę przepisów przyjętych w 2019 roku. 

„Nie chodzi tylko o to, żeby wszystko naprawić, ale o przeproszenie z głębokim wstydem” – powiedział minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer.

„To ogromna fortuna dla naszego kraju, jeśli ludzie chcą zostać Niemcami, mimo że odebraliśmy wszystko ich przodkom” – powiedział w oświadczeniu.

Rzecznik MSW Steve Alter powiedział, że sformalizowanie zmiany przepisów w 2019 r. Było sposobem na wzmocnienie pozycji prawnej beneficjentów i nadanie im „wartości, na jaką zasłużyli”.

„Niesprawiedliwości nie można cofnąć”

Przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech Josef Schuster powiedział: „W czasach nazistowskich niezliczona liczba niemieckich Żydów została zmuszona do ucieczki lub została wygnana. Ponadto Żydzi zostali zasadniczo wykluczeni z uzyskania obywatelstwa niemieckiego ze względu na rasistowskie ustawodawstwo. Ta niesprawiedliwość nie może być cofniętym. Ale jest to gest przyzwoitości, jeśli oni i ich potomkowie mają legalną możliwość odzyskania obywatelstwa niemieckiego”.

Jego organizacja walczyła o prawo, twierdząc, że poprzednie dekrety były nieodpowiednie.

Niedawno zwrócono uwagę na luki, ponieważ wielu Brytyjczyków złożyło wnioski o obywatelstwo z powodu Brexitu. Wielu z nich opierało swoje roszczenia na nazistowskich prześladowaniach swoich przodków. Według danych ministerstwa liczba takich wniosków wzrosła z 43 w 2015 r. Do 1506 w 2018 r.

Austria również zmieniła swoje zasady w 2019 r., Zezwalając na renaturalizację dzieci, wnuków i prawnuków tych, którzy uciekli z nazistów. Wcześniej zezwalał tylko osobom, które przeżyły Holokaust, na uzyskanie obywatelstwa austriackiego.

aw / sms (AFP, epd, dpa)/dw.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: