NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Internetowa mobilizacja nie zawsze pomaga. Szczeciński sklep upada po 62 latach

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

W 2020 r. dzięki mobilizacji klientów udało się uratować wiele sklepów czy punktów gastronomicznych. Nie każdy jednak ma tyle szczęścia. Po ponad sześciu dekadach zamyka się właśnie szczecińskie Małe zoo. – Byliśmy pierwszą lekcją biologii dla całych pokoleń – słyszymy.

To był jeden z najdłużej działających sklepów w Szczecinie. Małe zoo otworzyło swoje podwoje w centrum miasta jeszcze w 1959 roku.

– Nie przetrwaliśmy pandemii, choć nie jest tak, że to jedyna przyczyna tej smutnej decyzji – opowiada money.pl Dorota Miedkowska, kierowniczka likwidowanego sklepu, która pracowała w nim od 1987 r.

Te inne powody to chociażby rosnąca konkurencja ze strony sklepów wielkopowierzchniowych oraz internetowych.

– Ale nie tylko. Trudno utrzymać sklep zoologiczny, sprzedając tylko zwierzęta. Zarabialiśmy na przykład na sprzedaży karmy. Jednak tę można było kupić obok nas, w drogerii dużej sieci. Zwykle po takich cenach, których my nie mogliśmy klientom zaproponować. Konkurowanie z wielkimi sieciami było z roku na rok coraz trudniejsze – opowiada Miedkowska.

Lekcja biologii

Kierowniczka sklepu dodaje, że „szczęściem w nieszczęściu” jest to, że przed likwidacją udało się sprzedać wszystkie zwierzęta. – Żadne nie trafi do schroniska, wszystkie pójdą do świadomych odbiorców – zapewnia.

Najszybciej udało się sprzedać ryby, ale znaleźli się też nabywcy na gryzonie oraz ptaki. Na sprzedaż zostały tylko woliery dla ptaków, lodówka oraz zamrażarka.

Zdaniem Miedkowskiej miasto traci ciekawy punkt na swojej mapie. – To był obowiązkowy punkt wycieczek dla dziadków ze swoimi wnuczkami. I można powiedzieć, że dla dzieci była to taka pierwsza lekcja biologii – mówi Miedkowska, z wykształcenia ichtiolog.

Lokal po Małym zoo trafi w ręce miasta. Miedkowska liczy, że może w tym punkcie pojawi się nowy sklep zoologiczny, ale jak przyznaje, „szanse na to zbyt wielkie nie są”.

Internetowa mobilizacja nie zawsze pomaga. Szczeciński sklep upada po 62 latach
Wszystkie zwierzęta już zostały sprzedane, teraz na klientów czekają tylko akcesoria (WP, Mateusz Madejski)

Małe sklepy walczą o życie

Małe zoo nie jest wyjątkiem. Pandemia wykańcza małe sklepy. Według badania NielsenIQ takie punkty nie wytrzymują konkurencji z gigantami świata handlu. W 2020 roku ubyło na przykład ponad 1,6 tys. małych sklepów spożywczych, 181 sklepów monopolowych czy 970 kiosków.Kto zyskuje? Na przykład supermarkety – tych w zeszłym roku powstało 256 oraz dyskonty, których przybyło 195.

Konrad Wacławik z NielsenIQ nazywa to zjawisko „optymalizacją sklepów” i zauważa, że zyskują te formaty handlowe, które odpowiadają społeczeństwu, które żyje szybko i ceni sobie wygodę.

Czy to oznacza, że tradycyjne mniejsze sklepy czy punkty gastronomiczne z historią, renomą i oddanymi klientami są skazane na upadek?

Ostatni rok pokazał, że miłośnicy takich punktów potrafią jednak się zmobilizować i o nie zawalczyć. Jak opisywaliśmy w money.pl, podczas pandemii kłopoty miała Helena Grajewska-Stroniewska, która od kilku dekad sprzedawała kapelusze przy ul. Kuźniczej we Wrocławiu. Zakład jednak udało się uratować. Klientka sklepu opublikowała post na Facebooku z apelem o jego odwiedzenie, a chętni na kapelusze ustawiali się przed sklepem.

Bohaterem najbardziej znanej z takich historii jest jednak punkt z rurkami z Ronda Wiatraczna w Warszawie. „Pomocy!” – zaapelowali w listopadzie 2020 r. właściciele punktu, który działa od 1958 roku. Odzew był gigantyczny, a przez kilka dni, aby kupić rurkę, trzeba było odstać swoje w kolejkach. Ostatecznie punkt z rurkami udało się uratować.

O sporym szczęściu mogą też mówić właściciele szczecińskiej kawiarni „Okienko”, którzy przed pandemią żyli głównie ze studentów. 5,3 tys. zł na pomoc przekazali im lokalni nauczyciele, którzy zorganizowali akcję pomocy dla gastronomii. Na zbiórkę przekazywali środki z własnych „trzynastek”.

https://www.money.pl/

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: