NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Głód zmusza tygrajskich uchodźców do powrotu do strefy wojny w poszukiwaniu pożywienia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ludzie noszą wiele na swoich duszach”, mówi dyrektor MSF o poczuciu winy i traumie tysięcy uchodźców

Po wielodniowej wędrówce w kierunku bezpieczeństwa w Sudanie, niektórzy z 60 000 uchodźców z Tigray podejmują trudną decyzję o powrocie przez granicę do strefy wojny, z której uciekli w Etiopii, aby nakarmić swoje rodziny.

Po przybyciu do schronisk tranzytowych, uchodźcy stają się rozczarowani ponurymi warunkami panującymi w przepełnionych obozach i brakiem żywności, ponieważ strach o rodzinę, którą zostawili, sprawia, że pozostają w tymczasowych schronieniach, powiedziała organizacja pozarządowa Lekarze bez Granic (MSF).

„W ośrodkach recepcyjnych nie ma wystarczającej ilości jedzenia. Czasami jedzenie kończy się, zanim wszyscy ludzie otrzymają swoją porcję” – powiedziała zespołowi MSF 60-letnia uchodźczyni z Tigrayi, Hadahra, która przebywa w ośrodku dla uchodźców w Hemdayet.

„Jestem starą, chorą kobietą, więc jem niewiele. Ale reszta mojej rodziny chodzi do lasu lub na brzegi rzek, by zbierać drewno na sprzedaż i płacić za składniki.”

Bezpieczeństwo nie jest problemem dla pani Hadahry, ale widok ludzi, którzy wracają martwi ją.

„Jaki poziom desperacji musisz czuć, aby wracać do niezwykle niebezpiecznej strefy wojny jako jedyny sposób na znalezienie czegoś do sprzedania, aby kupić jedzenie lub zdobyć żywność. To są desperackie działania podejmowane przez ludzi, którzy chcą zadbać o swoją rodzinę” – powiedział dyrektor generalny MSF Stephen Cornish w rozmowie z The National.

MSF nie podało oficjalnej liczby uchodźców powracających do Tigray po żywność, ale powiedziało, że zauważyło ten trend na podstawie rozmów w obozach w Sudanie.

Cywile na celowniku

Powracający zastaną region wciąż w ogniu walki miesiące po tym, jak rząd premiera Abiy Ahmeda ogłosił „zwycięstwo” nad separatystycznym Ludowym Frontem Wyzwolenia Tigray (TPLF) w stolicy kraju Mekelle.

Doniesienia o łamaniu praw człowieka w rozdartym wojną regionie Tigray w Etiopii są nadal powszechne.

Pan Cornish opowiedział niektóre z przerażających historii, które usłyszał od ocalałych, prześladujących go kilka tygodni po powrocie z sudańskiego obozu przejściowego w Al Hashabat na granicy z Tigray oraz „stałego”, ale przeludnionego obozu w Um Rakuba.

„Większość ludzi, z którymi tam rozmawiałem, powiedziała, że ich domy były bombardowane moździerzami, a kiedy uciekali, wpadali na żołnierzy, którzy otwierali ogień lub dźgali ich na śmierć” – powiedział.

„Jeden mężczyzna powiedział mi, że poszedł pomóc swojej ciężarnej sąsiadce wyjść z domu z dziećmi. Została postrzelona i zabita na jego oczach. Musiał uciekać i zostawić ją tam”.

To tylko niektóre z ich wielu traumatycznych doświadczeń.

„Ciągle odtwarzają strach i traumę, której doświadczyli. Zdrowie psychiczne i otrzymanie wsparcia psychologicznego dla PTSD jest bardzo ważne” – powiedział.

„Inny mężczyzna, który był więziony z kilkoma tysiącami osób w nieoficjalnym więzieniu wraz ze swoją siostrą i jej dziećmi, był w stanie uciec, pozostawiając siostrę i jej dzieci w więzieniu” – dodał.

Mężczyzna był przetrzymywany przez 20 dni i powiedział panu Cornishowi, że strażnicy upijali się, bili ludzi karabinami i gwałcili nastolatków i młode kobiety na muszce.

„Ludzie noszą wiele na swoich duszach”.

Spośród 61 tysięcy osób, którym udało się uciec do Sudanu, w obozie przejściowym Hashabat, znanym jako Wioska 8, przebywa około 2 tysięcy osób, z których wiele nie chce przenieść się do stałych schronień.

Chcą pozostać w nadziei, że ktoś z członków ich rodzin w domu zdoła do nich dołączyć.

Jednak prawdopodobieństwo, że tak się stanie maleje.

Handel ludźmi

„Wojownicze strony zablokowały granicę z Sudanem. Ludzie płacą handlarzom od 1000 Birr (24 USD) do 5000 Birr (121 USD), aby pomogli im przedostać się przez nieoficjalne szlaki”.

Po tym jak organizacje humanitarne zwróciły uwagę na wiarygodne doniesienia o gwałtach w Tigray i innych formach przemocy seksualnej, rząd etiopski przyznał, że takie incydenty miały miejsce.

„Utworzyliśmy zespoły wsparcia psychicznego, psychologicznego i społecznego w regionie Tigray, aby pomóc w leczeniu fizycznych i psychologicznych blizn, a także innych problemów społecznych wynikających z przemocy, zastraszania i wysiedleń” – powiedział w lutym etiopski minister ds. kobiet, dzieci i młodzieży Filsan Abdullahi Ahmed.

MSF i inne grupy pomocowe stwierdziły, że połowa ośrodków medycznych w Tigray jest obecnie nieczynna. Urzędnicy etiopscy odpierają te zarzuty, twierdząc, że warunki uległy poprawie od czasu rozpoczęcia konfliktu.

Wśród przerw w dostawie informacji i słabej infrastruktury komunikacyjnej trudno jest ocenić skalę zniszczeń, jakich doświadczyło Tigray.

„Jest wiele niewiadomych. Chociaż udało się przywrócić część komunikacji i udało nam się dodzwonić do ludzi, którzy znaleźli wiadomości o swoich bliskich, wielu z nich bało się zadzwonić do domu, ponieważ uważali, że władze mogą namierzyć ich krewnych w Tigray i narazić ich na niebezpieczeństwo” – powiedział Cornish.

„Pomimo przeludnienia, gdzie biegunka, choroby układu oddechowego, infekcje dróg moczowych, a nawet malaria szaleją, głównym zmartwieniem wielu ludzi pozostają członkowie rodziny, których zostawili” – dodał. Na razie w Um Rakuba wykryto tylko kilka przypadków koronawirusa, co czyni go problemem, ale nie głównym, ze względu na występowanie innych chorób w wyniku złych warunków życia.

„Rozmawiamy z władzami i ONZ, aby zapewnić uchodźcom odpowiednią jakość pomocy”, powiedział Cornish.

Obecnie niektórzy ludzie muszą czekać miesiącami na otrzymanie własnych namiotów i skończyło się na dzieleniu wspólnych schronień z obcymi, pomimo posiadania wrażliwego statusu, takiego jak bycie w ciąży lub w podeszłym wieku.

„Poziom pomocy jest niewystarczający. Mówią, że namioty nadchodzą, ale to wszystko zajmuje zbyt wiele czasu.”

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: