NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dlaczego izraelski Netanjahu potrzebuje arabskiej partii i starego wroga, aby utrzymać swoją posadę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Arabska partia i technologiczny milioner, bardziej jastrzębi niż Benjamin Netanjahu, wyłaniają się jako niezbędni partnerzy dla izraelskiego premiera

Arabska partia i milioner technologiczny, bardziej jastrzębi niż Benjamin Netanjahu, wyłaniają się jako niezbędni partnerzy izraelskiego premiera, który manewruje, by utrzymać się na stanowisku po kolejnych nierozstrzygniętych wyborach.

Żerowanie na antyarabskich nastrojach było znakiem rozpoznawczym poprzednich kampanii wyborczych Netanjahu.

W tym cyklu zmienił taktykę i obiecał zająć się długotrwałymi problemami nękającymi mniejszość arabską, która stanowi jedną piątą ludności Izraela.

Taktyka ta wbiła klin w zjednoczony blok arabskich partii i pozostawiła małą islamistyczną frakcję otwartą na uprawę.

Nie ma jeszcze ostatecznych wyników wtorkowego głosowania, ale wstępnie dają one tej odłamowej frakcji, Zjednoczonej Liście Arabskiej, znanej pod hebrajskim skrótem Ra’am, pięć ze 120 miejsc w parlamencie.

W sytuacji, gdy Netanjahu i jego zdeklarowanym sojusznikom brakuje dziewięciu miejsc do uzyskania większości parlamentarnej, Arabska Lista i w przeważającej mierze religijno-nacjonalistyczna partia Jamina wydają się być niezbędne dla każdego rządu, który miałby nadzieję utworzyć.

Z 90 procentami głosów Yamina jest na dobrej drodze do zdobycia siedmiu mandatów.

Jej przewodniczący Naftali Bennett, który służył w poprzednich rządach Netanjahu, rzucił mu bezpośrednie wyzwanie w tych wyborach, ale nie powiedział, czy dołączy do rządu kierowanego przez swojego byłego szefa, aby uniknąć piątej rundy głosowania od kwietnia 2019 roku.

Nie jest jasne, czy pan Bennett, przeciwnik państwowości palestyńskiej, i Zjednoczona Lista Arabska byłyby nawet skłonne do współistnienia jako sojusznicy pana Netanjahu.

To, że premier musiałby polegać na tych dwóch skrajnościach, świadczy o tym, jak skomplikowane stały się jego starania o pozostanie na stanowisku.

Zachowanie stanowiska premiera było kluczem do strategii Netanjahu, która miała na celu poprawę jego perspektyw prawnych w procesie o korupcję.

Przychylny rząd mógłby uchwalić prawo chroniące urzędującego przywódcę przed oskarżeniem.

Pojedynczy arabscy ustawodawcy dołączyli w przeszłości do izraelskich koalicji jako członkowie partii syjonistycznych, ale nigdy nie udało się stworzyć listy arabskich kandydatów z powodu braku zaufania wśród żydowskich polityków i niechęci arabskich frakcji do służby w syjonistycznym rządzie.

W latach 90. partie arabskie zgodziły się jednak głosować z rządami mniejszościowymi, by wesprzeć przywódców dążących do pokoju z Palestyńczykami.

FILE - In this Tuesday, March 23, 2021 file photo, Mansour Abbas, leader of the United Arab List, also known by the Hebrew name Ra'am, votes for Israel's parliamentary election at a polling station in Maghar, Israel. After a hard-fought election, an Arab Islamist could choose Israel’s next prime minister. Tuesday’s elections have left a razor-thin margin between a right-wing coalition led by Prime Minister Benjamin Netanyahu and a diverse array of parties bent on ousting him. Each side needs the support of Ra'am. (AP Photo/Mahmoud Illean, File)

Otwartość lidera Zjednoczonej Listy Arabskiej Mansoura Abbasa na propozycje Netanjahu uczyniła go pariasem w niektórych izraelskich kręgach arabskich, a on sam został zaatakowany podczas niedawnego protestu antyrządowego.

Mówi, że stara się poprawić życie społeczności, której nie udało się przetrwać, a to najlepiej osiągnąć poprzez współpracę z rządem.

Choć na papierze izraelscy Arabowie są obywatelami o równych prawach, spotykają się z uprzedzeniami w zatrudnieniu, mieszkalnictwie i usługach publicznych.

Napięcia pogłębiły się w związku z ustawą z 2018 r. definiującą Izrael jako państwo narodowe narodu żydowskiego. Niedawny sondaż przeprowadzony przez Israel Democracy Institute wykazał, że nieco ponad połowa żydowskich Izraelczyków i trzy czwarte arabskich obywateli Izraela sprzeciwia się koalicji, która opiera się na poparciu partii arabskich.

To do pana Bennetta, a nie do pana Abbasa, pan Netanjahu odwołał się otwarcie w noc wyborczą, kiedy wezwał inne prawicowe partie do przyłączenia się do jego Likudu w koalicji.

Pan Bennett, 48, jest byłym komandosem wojskowym i przedsiębiorcą technologicznym, który współzałożycielem firmy Cyota zajmującej się bezpieczeństwem płatności, która została sprzedana za 145 milionów dolarów firmie RSA Security.

W latach 2007-2008 pełnił funkcję szefa sztabu Netanjahu, a po zerwaniu z nim, stanął na czele rady żydowskich osadników. Do polityki wszedł w 2012 roku.

W kategoriach izraelskich jest umiarkowany w niektórych kwestiach religijnych, takich jak popieranie pluralistycznego kultu i poszanowanie praw gejów.

Jednak w najważniejszych kwestiach dyplomatycznych Bennett zajmuje twarde stanowisko.

Głośno sprzeciwia się państwowości palestyńskiej i opowiadał się za aneksją 60 procent Zachodniego Brzegu, zanim Netanjahu uczynił z tego kwestię kampanii wyborczej.

W zeszłym roku ogłosił, że świat jest bezpieczniejszy bez irańskiego naukowca, o którego zamordowanie Teheran oskarża Izrael.

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: