NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chaos szczepień i przedłużona blokada: geopolityka i miliardy prezentów dla firm farmaceutycznych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Każdy, kto w ciągu ostatnich 12 miesięcy krytykował, że Zachód nie troszczy się o ochronę ludności za pomocą szczepień koronowych, a jedynie o miliardy darów dla firm farmaceutycznych i wpływów geopolitycznych, był obrażany jako teoretyk spiskowy. Ale po raz kolejny teoretycy spiskowi mieli rację.

Kiedy UE zebrała siedem miliardów na dużej konferencji darczyńców szczepionek koronowych w maju 2020 r. , Napisałem, że pieniądze zostaną przekazane bezpośrednio jako prezent dla firm farmaceutycznych. Unia zadeklarowała wówczas, że pieniądze mają być przeznaczone na sfinansowanie szczepień w UE i na świecie w biednych krajach i proklamowano bardzo szczytne cele. UE bezinteresownie chciała uratować świat. A potem przychodzę i twierdzę, że to wszystko bzdury i że chodzi tylko o prezenty dla firm farmaceutycznych. Mam na myśli małego teoretyka spiskowego!

Minął już prawie rok i możemy wykorzystać te wydarzenia, aby sprawdzić, czy deklaracje UE są prawdziwe, czy też moja teoria złego spisku się sprawdziła.

Kto dostał pieniądze

W maju 2020 roku Zachód zwołał konferencję darczyńców, a kraje Zachodu (lub ich przyjaciele, jak Arabia Saudyjska) wrzuciły miliardy do puli. W tym czasie Der Spiegel relacjonował cele konferencji, a dziś przyjrzymy się, jak zapowiadane cele wpisują się w dzisiejszą rzeczywistość. We wstępie do artykułu Spiegel można było wówczas przeczytać:

„Dziesiątki krajów wspólnie zadeklarowały 7,4 miliarda euro na opracowanie szczepionki przeciwko koronawirusowi. Niemcy były również jednym z głównych darczyńców. Darowizny nie wystarczą ”.

Napisałem o tym w powyższym artykule:

„Pieniądze trafią do przemysłu farmaceutycznego. To bogata branża, która tej pomocy w ogóle nie potrzebuje. Ponadto szczepionka przeciwko koronie byłaby licencją na drukowanie pieniędzy. Kto pierwszy otrzyma taką szczepionkę, będzie mógł zażądać prawie każdej ceny. Kraje konferencji darczyńców uprzejmie finansują tę licencję na drukowanie pieniędzy dla przemysłu ”.

Tak to się skończyło. W swoich umowach UE i inne zachodnie państwa zapłaciły firmom farmaceutycznym z góry za szczepionki , które nie zostały jeszcze opracowane , chociaż pieniędzy nie trzeba zwracać, nawet jeśli firma nie opracuje szczepionki. Ale to nie wszystko, firmy farmaceutyczne zostały również zwolnione z odpowiedzialności za uszkodzenia szczepionek , które UE początkowo chciała zachować w tajemnicy, ale teraz jest to znane, ponieważ niektóre umowy mówią jasnym językiem pomimo zaczernionych fragmentów.

Wszystko to było uzasadnione późnym latem 2020 roku, kiedy UE podpisała pierwsze kontrakty z firmami farmaceutycznymi, argumentując, że koszty opracowania szczepionek są tak wysokie i że żadna firma nie opracuje zatem szczepionki bez takiego wsparcia finansowego. To nonsens, ponieważ ryzyko biznesowe jest integralną częścią kapitalizmu. I w tym przypadku, jak widzimy dzisiaj, przyciągnął rynek wart miliardy dolarów. Każda firma farmaceutyczna bez tych siedmiu miliardów na Zachodzie spróbowałaby opracować szczepionkę, która mogłaby zarobić tak dużo pieniędzy. A jeśli korporacja upadnie, wtedy się złości i odpisuje koszty z podatku, to wszystko.

Ale Zachód uwolnił korporacje od ryzyka biznesowego i najpierw zapłacił im koszty rozwoju, a następnie zwolnił je z ryzyka odpowiedzialności w przypadku szkód wynikających ze szczepień. Co więcej: teraz korporacje sprzedają szczepionki, za których rozwój zapłaciły zachodnie stany, za duże pieniądze tym zachodnim stanom. A potem zdarzają się też głupie błędy w UE, które Pfizer właśnie przelał do kasy dodatkowe 1,5 miliarda . Zła robota dla podatników, ale przyjemna dla Pfizera.

Jest to prawdopodobnie wyjątkowy, wszechstronny program poprawiający samopoczucie dla firm farmaceutycznych kosztem podatnika. Podatnicy wydali tylko 7 miliardów dolarów na rozwój szczepionek i teraz drogo je kupują. Sama UE płaci za szczepionki znacznie ponad dziesięć miliardów euro.

Pomoc dla biednych krajów

Drugim oficjalnie ogłoszonym celem konferencji darczyńców było to, aby szczepionki, które miały być opracowane, były dostępne również dla biednych krajów świata. Lustro ułożyło to wtedy tak:

„Celem tej inicjatywy jest połączenie wszystkich zasobów przeznaczonych na badania nad szczepionkami i lekami oraz zapewnienie korzyści wszystkim krajom na całym świecie – w tym biedniejszym”.

Dziś wiemy, że to nonsens. Stany Zjednoczone zakazały eksportu szczepionek do czasu, gdy wszyscy obywatele USA będą mogli zostać zaszczepieni. To samo jest obecnie dyskutowane w UE . Jak bardzo Zachód przejmuje się biednymi krajami (przepraszam, nie mogę tego inaczej ująć), zostało ponownie pokazane w raporcie BBC . BBC donosi, że zachodnie stany nie tylko rzadko dostarczają szczepionki biednym krajom, ale także używają sztuczek w prawie patentowym, aby uniemożliwić biednym krajom opracowanie ich własnych szczepionek. Biedne kraje w desperacji poskarżyły się WHO, co oczywiście nie pomogło.

Zachodnie stany nie przejmują się szczepieniami i prawdopodobnie nawet niebezpieczeństwem Korony. Wciąż pamiętamy, jak wszyscy politycy na Zachodzie krzyczeli rok temu, że cały świat musi zostać zaszczepiony bardzo szybko, a tylko wtedy, gdy wszyscy we wszystkich krajach zostaną zaszczepieni, wszyscy znów będziemy bezpieczni. Nic z tego nie można dziś zobaczyć w praktyce. Kraje zachodnie nawet utrudniają szczepienia w innych częściach świata, jeśli mają czelność nie chcieć używać szczepionek z zachodu.

Stąd walka z rosyjską szczepionką. Ze skutecznością ponad 90 procent rosyjska szczepionka wektorowa Sputnik-V jest nie tylko bardziej skuteczna niż porównywalne szczepionki wektorowe firm AstraZeneca i Johnson & Johnson , które mają skuteczność mniejszą niż 70 procent. Rosyjska szczepionka jest również bardziej tolerowana, ponieważ nadal nie wykazała żadnych znaczących skutków ubocznych.

Ale, jak z dumą ogłosiła amerykańska agencja OGA (Office of Global Affairs) , Stany Zjednoczone wywarły presję na kraje Ameryki Południowej i Środkowej, aby uniemożliwiły im zamówienie rosyjskiej szczepionki Sputnik-V. Jak zwykle było to uzasadnione „złośliwym zachowaniem Rosji, które szkodzi bezpieczeństwu narodowemu Stanów Zjednoczonych”. Jednak Stany Zjednoczone nie były zainteresowane bezpieczeństwem narodowym, ale zyskami firm Pfizer i Johnson & Johnson.

I chociaż ludzie w całej UE protestują przeciwko zamknięciu i chociaż UE ma ogromny problem z programem szczepień, a blokady są wciąż na nowo przedłużane, komisarz UE ds. Rynku wewnętrznego Thierry Breton powiedział:

„Ponieważ Europa jest kontynentem z największą podażą szczepionek zatwierdzonych przez medyczne organy regulacyjne, jesteśmy kontynentem numer jeden pod względem produkcji szczepionek. Absolutnie nie potrzebujemy Sputnika V. ”

Czy powiedziałem już, że Zachód jest zainteresowany jedynie darowiznami w wysokości miliardów dla własnych firm farmaceutycznych?

Ludzie powinni raczej siedzieć w zamknięciu przez tygodnie lub miesiące, niż dostawać rosyjską szczepionkę. Taka jest logika w Brukseli i Waszyngtonie.

Dlaczego nie ma wystarczającej liczby szczepionek dla wszystkich

Problem polega na tym, że zachodnie stany nie wymagają od swoich firm farmaceutycznych wydawania licencji, mimo że zapłacili firmom farmaceutycznym za opracowanie szczepionek. Minister zdrowia Spahn, który ma najbliższe powiązania z firmami farmaceutycznymi , wypowiedział się chóralnie z innymi odpowiedzialnymi politykami przeciwko zwolnieniu licencji . Zachodnie firmy farmaceutyczne powinny same produkować szczepionki tylko dlatego, że zarabiają więcej pieniędzy.

Gdyby wydali licencje, można by natychmiast wyprodukować wielokrotnie więcej dawek szczepionek i nie byłoby już ich niedoboru. Firmy farmaceutyczne otrzymywałyby wtedy opłatę licencyjną, ale inne laboratoria i firmy produkowałyby szczepionki i otrzymywałyby część ciasta, które firmy farmaceutyczne chcą mieć dla siebie.

Czy powiedziałem już, że Zachód jest zainteresowany jedynie darowiznami w wysokości miliardów dla własnych firm farmaceutycznych?

Rosja zezwala na produkcję na podstawie licencji

Rosja idzie inną drogą. Rosja zezwala wszystkim zainteresowanym krajom na produkcję Sputnika-V na licencji. To w ogóle nie pasuje do zachodnich firm farmaceutycznych, ponieważ jeśli Sputnik-V zostanie zatwierdzony w UE, znacznie więcej dawek szczepionek będzie dostępnych bardzo szybko niż z zachodnich szczepionek. Znowu chodzi o pieniądze.

Dlatego Rosja nie ma problemu w swoim kraju z produkcją wystarczających dawek szczepionek, ani z jednoczesnym natychmiastowym oferowaniem szczepionek innym krajom. I chociaż politycy UE twierdzą, że Rosja ma problem z dostępnymi dawkami szczepionek , Rosja jest liderem pod względem liczby zaszczepionych osób. Z własnego doświadczenia wiem, że każdy, kto chce, może zostać zaszczepiony w Rosji i że nie ma ani list priorytetowych, ani czasu oczekiwania.

Problem z niedoborem szczepionek w UE i Niemczech jest problemem domowym i można go rozwiązać w krótkim okresie, a następnie, zgodnie z rozpowszechnioną opinią, można by szybko zakończyć blokadę. Ale wtedy zachodnie firmy farmaceutyczne zarabiałyby mniej, więc tak się nie dzieje, a blokada jest ciągle przedłużana.

Jedyne, co można powiedzieć o UE, to to, że jest trochę bardziej uczciwa niż Stany Zjednoczone. Podczas gdy Stany Zjednoczone walczą ze „złośliwym zachowaniem Rosji”, walcząc z rosyjską szczepionką , niemiecki minister stanu ds. Europy w MSZ Michael Roth (SPD) powiedział o dostawach chińskich i rosyjskich szczepionek na Bałkany Zachodnie:

„Ułatwiamy Rosji i Chinom jako dostawcom szczepionek osiągnięcie geostrategicznych zysków z tej sytuacji. Musimy pilnie poprawić ”

Sprzeciw wobec Rosji i Chin jest ważniejszy dla polityków na Zachodzie, niż można zaszczepić ludzi i ostatecznie zakończyć blokadę. Musisz podziękować za tę otwartość.

anti-spiegel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: