NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Błyskawiczny awans córki byłego posła PiS. Barbara Piotrowicz w elitarnym wydziale PK

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Córka Stanisława Piotrowicza (twarzy walki PiS z Trybunałem Konstytucyjnym, a dziś sędziego TK) błyskawicznie awansowała do elitarnego wydziału Prokuratury Krajowej. Prokuratorzy uważają taki szybki awans na to stanowisko za precedens. Decyzje ws. takich transferów podejmuje osobiście Zbigniew Ziobro.

Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, Barbara Piotrowicz po zaledwie 4,5 roku pracy w Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie została oddelegowana do tzw. pezetów, czyli najbardziej elitarnego wydziału. Podlega on bezpośrednio Prokuraturze Krajowej, a decyzje w sprawach takich transferów podejmuje prokurator generalny, Zbigniew Ziobro.

Kim jest Barbara Piotrowicz?

Córka posła PiS została prokuratorem bez konkursu

Barbara Piotrowicz jest córką Stanisława Piotrowicza, obecnego sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Zanim odebrała nominację prokuratorską, wcześniej przez krótko była adwokatem. Powołano ją na podstawie art. 80, pozwalającego na wskazanie kandydata we wniosku Prokuratora Krajowego bez przeprowadzenia konkursu.

Piotrowicz w Podkarpackim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Rzeszowie pracuje od 22 marca br. Zdaniem prokuratorów to bardzo szybki i spory awans.
Katarzyna Szeska

Pracowałam w pezetach, są najbliższe mojemu sercu. Dostanie się do tych elitarnych wydziałów to marzenie niejednego prokuratora. Natomiast praca w tym wydziale wymaga ogromnego doświadczenia prokuratorskiego, które zdobywa się przez lata pracy na poszczególnych szczeblach. Uważam, że praca w pezetach powinna być zwieńczeniem kariery. Powinni tam pracować najlepsi prawnicy karniści z praktyką. Jeśli nie zdobędzie się doświadczenia, nie pozna się pracy w prokuraturze rejonowej, okręgowej, nie pozna się specyficznej sali sądowej, w której przeciwko prokuratorowi występuje kilkunastu lub kilkudziesięciu adwokatów, to w tym wydziale nie ma czego szukać.

Katarzyna Szeska, zdegradowana z pezetów przez „dobrą zmianę” dodała, że taki awans wiążę się również ze znaczącym wzrostem wynagrodzenia.

Kim jest Stanisław Piotrowicz?

Stanisław Piotrowicz przez 15 lat kierował Prokuraturą Rejonową w Krośnie aż do roku 2005, w którym został senatorem. To właśnie on był twarzą PiS w walce z Trybunałem Konstytucyjnym oraz to za jego decyzją odbyło się nocne posiedzenie, na którym przeprowadzono projekty paraliżujące Trybunał. Piotrowicz przed rokiem 1989 był członkiem PZPR.

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: