NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Biały Dom: Korea Północna przeprowadziła test rakietowy krótkiego zasięgu!!!!!!”(video)

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

WASZYNGTON (AP) – Korea Północna wystrzeliła pociski krótkiego zasięgu w ubiegły weekend, zaledwie kilka dni po tym, jak siostra Kim Jong Un zagroziła Stanom Zjednoczonym i Korei Południowej za przeprowadzenie wspólnych ćwiczeń wojskowych.

Testy rakietowe zostały potwierdzone przez dwóch wysokich rangą urzędników administracji Bidena, którzy poinformowali reporterów o zachowaniu anonimowości. Przybywają, gdy Korea Północna zignorowała oferty nowej administracji, aby wznowić negocjacje, a sekretarz stanu Antony Blinken w zeszłym tygodniu naciskał na Chiny, aby wykorzystały swoje „ogromne wpływy” do przekonania Korei Północnej do porzucenia programu nuklearnego.

Urzędnicy starali się jednak bagatelizować znaczenie testów rakietowych, zauważając, że nie są one objęte rezolucjami Rady Bezpieczeństwa ONZ, których celem jest zniechęcenie Korei Północnej do prowadzenia programu nuklearnego.

Sam Biden powiedział dziennikarzom, że testy rakiet nie były prowokacją. „Nie ma nowych zmarszczek w tym, co zrobili” – powiedział.

Wojsko Korei Południowej oświadczyło w środowym oświadczeniu, że wykryło dwa podejrzane wystrzelenia pocisków manewrujących przez Koreę Północną w niedzielny poranek. Stwierdzono, że starty zostały wykonane u zachodniego wybrzeża Korei Północnej i że Korea Południowa je analizuje.

W oświadczeniu stwierdzono, że Korea Południowa ściśle monitoruje działania rakietowe Korei Północnej we współpracy ze Stanami Zjednoczonymi, ale zauważyła, że ​​nie publikuje wszystkich swoich informacji o Korei Północnej.

Południowokoreański prawodawca Ha Tae-keung powiedział w poście na Facebooku, że urzędnicy agencji szpiegowskiej w Seulu powiedzieli mu, że Północ wystrzeliła dwa pociski manewrujące z zachodniego portu Nampo około godziny 6:36 w niedzielę. Ha, sekretarz wykonawczy komitetu wywiadowczego Zgromadzenia Narodowego, który regularnie otrzymuje od agencji szpiegowskiej informacje za zamkniętymi drzwiami, powiedział, że powiedziano mu, że siły zbrojne USA i Korei Południowej wykryły te ataki, ale zgodziły się nie publikować ich.

Administracja Bidena była otwarta na to, że chce zaangażować Północ w negocjacje, nawet gdy reżim odrzucał wezwania obu narodów do rozmowy. W pierwszych komentarzach Korei Północnej skierowanych do administracji Biden, potężna siostra północnokoreańskiego przywódcy Kima na początku tego miesiąca ostrzegła Stany Zjednoczone, aby „powstrzymały się od powodowania smrodu”, jeśli chcą „spać w spokoju” przez następne cztery lata.

Oświadczenie Kim Yo Jonga zostało wydane, gdy Blinken i sekretarz obrony Lloyd Austin przybyli do Azji, aby porozmawiać z sojusznikami USA, Japonią i Koreą Południową, o Korei Północnej i innych kwestiach regionalnych.

Ministerstwo Obrony Korei Południowej powiedziało, że niedzielne starty rakiet były pierwszymi odpaleniami w Korei Północnej od kwietnia 2020 r. Rezolucje Rady Bezpieczeństwa ONZ zakazują Korei Północnej angażowania się w jakiekolwiek działania balistyczne, ale nie testy rakiet samosterujących. Pociski samosterujące lecą na niższej wysokości i wolniej niż pociski balistyczne, dzięki czemu łatwiej je przechwycić, ale nadal uważa się je za celniejsze.

Stosunki między Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną, niegdyś okrzyknięte potencjalnie obiecującymi po trzech spotkaniach prezydenta Donalda Trumpa z Kimem, były napięte i nie miały merytorycznego kontaktu od ponad roku.

Ostatnie bezpośrednie rozmowy między urzędnikami wyższego szczebla z obu krajów odbyły się w Szwecji w październiku 2019 r., A wysiłki administracji Bidena mające na celu wznowienie dialogu zostały odrzucone od lutego.

Od czasu pierwszego spotkania Trumpa z Kimem w Singapurze w 2018 roku, Północ nie przeprowadzała testów rakiet nuklearnych ani rakiet dalekiego zasięgu, chociaż analitycy uważają, że kontynuowali swoje programy w obu przypadkach. Północ nie zrezygnowała z testów rakiet krótkiego i średniego zasięgu.

Urzędnicy Korei Północnej nie kontaktowali się z urzędnikami rządowymi USA od ponad roku, obejmując dwie administracje, zauważył jeden z wyższych urzędników administracyjnych.

Przedstawiciele administracji Bidena konsultowali się z urzędnikami administracji Trumpa, którzy brali udział w rozmowach w Singapurze oraz w drugim spotkaniu Kim z Trumpem w lutym 2019 r. Niektórzy przedstawiciele Trumpa w rozmowach z zespołem Bidena spekulowali, że wpływ pandemii koronawirusa i szersze ponowne rozważenie zaangażowania ze Stanami Zjednoczonymi mogłoby wyjaśnić ciszę radiową Północy, według jednego z urzędników.

Kim znajduje się w samym środku najcięższego kryzysu w czasie jego dziewięcioletnich rządów, ponieważ już teraz niespokojna gospodarka została dotknięta zamknięciami granic związanymi z pandemią, które znacznie ograniczyły handel zewnętrzny Północy. Północ również stanęła w obliczu fali klęsk żywiołowych zeszłego lata, nie wspominając o uporczywych sankcjach prowadzonych przez USA.

Ale urzędnicy administracji Bidena dodali, że administracja Bidena nie uważa weekendowych testów rakietowych za zamknięcie drzwi do takich rozmów.

Doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan ma również spotkać się w przyszłym tygodniu ze swoimi odpowiednikami z Korei Południowej i Japonii, aby porozmawiać o dalszych krokach z Koreą Północną.

Wkład w ten raport wnieśli współpracujący pisarze prasowi Kim Tong-hyung i Hyung-jin Kim w Seulu oraz Josh Boak w Waszyngtonie.

zrodlo:apnews.com

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: